REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Karol Szmich z nominacją do tytułu Menedżera Roku Województwa Łódzkiego

Karol Szmich z nominacją do tytułu Menedżera Roku Województwa Łódzkiego (fot. materiały prasowe/Delia)

Karol Szmich, prezes Delia Cosmetics, został nominowany do tytułu Menedżer Roku Województwa Łódzkiego w kategorii dużych przedsiębiorstw. Pod jego rządami firma rozwija portfolio i  zwiększa przychody. W 2021 roku odnotowała kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży, znacząco rozszerzyła ofertę w kategorii pielęgnacja oraz zwiększyła ekspansję zagraniczną.

Tegoroczni nominowania do tytułu Menedżera Roku Województwa Łódzkiego to osoby, które wykazują się skutecznością w zarządzaniu firmą oraz osiągają imponujące wyniki ekonomiczne, nie zapominając przy tym o kwestiach społecznych, w tym o niesieniu pomocy innym. Jednym z nich jest Karol Szmich, prezes Delia Cosmetics. 

Związany jest z Delią od 14 lat, funkcję prezesa pełni od 2018 roku. Stery przejął od Józefa Szmicha, założyciela firmy, jako sukcesor. Zarządzane przez niego przedsiębiorstwo należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się firm kosmetycznych w Polsce. Dela Cosmetics dystrybuuje kosmetyki do 60 krajów na całym świecie. Na zakończenie 2021 roku odnotowała kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży, znacząco rozszerzyła portfolio produktowe w kategorii pielęgnacja oraz zwiększyła ekspansję zagraniczną.

W prowadzeniu firmy kosmetycznej Karol Szmich stawia na wartości takie jak wsłuchanie się w potrzeby konsumentów, skupienie na jakości produktów i wdrażanie rozwiązań proekologicznych. Dzięki jego zaangażowaniu jedna z gam produktowych Delii uzyskała certyfikat ECOCERT COSMOS NATURAL przyznawany dla kosmetyków ekologicznych spełniających ściśle określone standardy.

Delia Cosmetics, jako strategiczny partner fundacji Gajusz, od lat pomaga pensjonariuszom hospicjów, regularnie przekazując część dochodu pochodzącego ze sprzedaży flagowego produktu – henny do brwi i rzęs. Karol Szmich, przejmując zarządzanie, kontynuował charytatywną działalność firmy. Wspiera lokalne społeczności i bierze udział w wydarzeniach w regionie.

Równocześnie dba o wysokie standardy pracy. Pełniąc rolę prezesa równocześnie jest zaangażowany w bieżącą działalność operacyjną spółki, uczestniczy w spotkaniach sprzedażowych i marketingowych oraz utrzymuje jak relacje z zespołem pracowników Delii.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony