HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

HANDEL

 

19 maja 2022, 14:07wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. LinkedIn/Douglas)

Sieć perfumerii Douglas, pomimo koncentracji na e-commmerce, nie zrezygnowała z otwierania nowych placówek stacjonarnych. W Rumunii została właśnie otwarta 35 perfumeria Douglas.

Jak poinformował Douglas w mediach społecznościowych, w Rumunii powstała kolejna perfumeria sieci. Salon został otwarty w centrum handlowym DN1 w Corbeanca.

Douglas to wiodąca sieć perfumerii w Europie. Oferuje ponad 130 tys. produktów kosmetycznych i lifestylowych w sklepach internetowych i w ponad 2 tys. sklepów stacjonarnych. Na skutek pandemii i zmiany nawyków zakupowych konsumentów zarząd sieci podjął w 2021 r. roku decyzję o zamknięciu ok. 500 stacjonarnych perfumerii w całej Europie z czego około 60 w Niemczech. Największy wysiłek został położony w dalszy rozwój sprzedaży internetowej.

Czytaj także: Douglas rośnie dwucyfrowo, również w e-commerce 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony