REKLAMAŻabka webinarium Banner Główny

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Agata Matuszewska, Business Unit Manager, Open Research podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej będzie mówić o tym, jak COVID wpłynął na podejście konsumentów do polskich marek

Agata Matuszewska, Business Unit Manager, Open Research podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej będzie mówić o tym, jak COVID wpłynął na podejście konsumentów do polskich marek (fot.materiały prasowe)

„Wspieram polskie marki, kupuję polskie kosmetyki – patriotyzm lokalny i prospołeczne postawy konsumentów w czasach COVID” – to tytuł prelekcji, którą podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej wygłosi Agata Matuszewska, Business Unit Manager w firmie badawczej Open Research. Forum Branży Kosmetycznej odbędzie się już 19 listopada w formule online. Trwa rejestracja na konferencję. 

Aż 9 na 10 Polaków twierdzi, że polskość marki zachęca ich do wyboru danego produktu – wynika z badań Open Research. Firma od lat analizuje zjawisko patriotyzmu lokalnego i właśnie jest po najnowszej fali badania. Pokazuje ono, że patriotyczne postawy konsumentów przybierają na sile, to zjawisko, które jest wręcz jednym z kół zamachowych gospodarki. Dodatkowo wzmocniło je wystąpienie pandemii.

Co szczególnie interesujące dla branży kosmetycznej – to w tym sektorze zwrot ku polskim markom jest najbardziej dynamiczny i bardzo widoczny w porównaniu do minionych lat. O tym będzie mówić podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej Agata Matuszewska, Business Unit Manager w firmie badawczej Open Research, w swoim wykładzie pt. „Wspieram polskie marki, kupuję polskie kosmetyki – patriotyzm lokalny i prospołeczne postawy konsumentów w czasach COVID”.

Agata Matuszewska to doświadczony badacz rynku, socjolog, z blisko 20 letnim stażem pracy w badaniach rynku. Swoją wiedzę przez wiele lat zdobywała w międzynarodowych agencjach badawczych jak Millward Brown oraz Nielsen, gdzie była odpowiedzialna za prowadzenie zaawansowanych projektów badawczych z zakresu badań konsumenckich oraz shopperowych, także na poziomie międzynarodowym. W latach 2016-2020 pracowała po stronie producenta (USP Zdrowie) w dziale Insight oraz dziale Trade Marketingu. W Open Research jest szefem zespołu zajmującego się badaniami międzynarodowymi, badaniami dla firm farmaceutycznych oraz FMCG, a także zajmuje się zaawansowaną analityką biznesową. Specjalizuje się w obszarze badań komunikacji, strategii, badaniach shopperowych.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, a także dla wszystkich, którzy interesują się biznesem kosmetycznym, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Tegoroczna edycja Forum Branży Kosmetycznej  odbędzie się  już 19 listopada br., w wygodnej i bezpiecznej dla uczestników formule online. Zarejestruj się, warto wiedzieć więcej!

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony