PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Analizy

TRENDY

 

3 listopada 2020, 11:59wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Agnieszka Skonieczna, Retail Business Unit Director oraz Karolina Szałas, Analyst z firmy badawczej PMR Market Expert podczas Forum Branży Kosmetycznej 19 listopada przeanalizują wpływ pandemii na biznes kosmetyczny i detal.

Agnieszka Skonieczna, Retail Business Unit Director oraz Karolina Szałas, Analyst z firmy badawczej PMR Market Expert podczas Forum Branży Kosmetycznej 19 listopada przeanalizują wpływ pandemii na biznes kosmetyczny i detal. (fot.materiały prasowe)

„Czy wirus trawi biznes kosmetyczny? Jak pandemia wpłynie na detaliczny rynek?” – to tytuł prelekcji, którą podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej poprowadzą Agnieszka Skonieczna, Retail Business Unit Director oraz Karolina Szałas, Analyst z firmy badawczej PMR Market Expert. Forum Branży Kosmetycznej odbędzie się już 19 listopada w formule online. Trwa rejestracja na konferencję.

Podczas wystąpienia zaprezentowana zostanie wartość rynku handlu detalicznego artykułami kosmetycznymi oraz autorskie prognozy, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu epidemii koronawirusa na rynek. Prezentacja odpowie na pytanie, które kanały rynku zyskają, a które stracą na epidemii oraz jak ona wpłynie na poszczególne segmenty rynku. Prezentacja obejmie także analizę najważniejszych czynników i trendów wpływających na rynek. Skupimy się również na analizie najważniejszych czynników i trendów wpływających na dynamiczny wzrost kanału internetowego – zapowiadają prelegentki.

Agnieszka Skonieczna, Retail Business Unit Director w PMR  jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Kieruje działem analiz sektora handlu detalicznego w PMR. Wcześniej, przez ponad 10 lat była związana z działem analiz sektora farmaceutycznego, gdzie w obszarach jej zainteresowań leżały dermokosmetyki, suplementy diety i leki OTC.

Karolina Szałas, Analyst w PMR, jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od początku kariery zawodowej jest związana z analizą rynku handlu detalicznego. W PMR zajmuje się tworzeniem publikacji na temat sektora handlu detalicznego w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W obszarach jej specjalizacji znajdują się: rynek odzieży i obuwia, rynek artykułów kosmetycznych oraz sprzedaż internetowa.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. W tym roku Forum Branży Kosmetycznej 2020 odbędzie się 19 listopada br. w Warszawie, w wygodnej i bezpiecznej dla uczestników formule online. Zarejestruj się, warto wiedzieć więcej!

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony