PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Analizy

TRENDY

 

4 listopada 2020, 09:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kiril Marinov, dyrektor zarządzający Działu Beauty Care, Henkel Polska podczas Forum Branży Kosmetycznej 2020 będzie mówił o wyzwaniach dla branży kosmetycznej związanych z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem

Kiril Marinov, dyrektor zarządzający Działu Beauty Care, Henkel Polska podczas Forum Branży Kosmetycznej 2020 będzie mówił o wyzwaniach dla branży kosmetycznej związanych z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem (fot. materiały prasowe)

„Ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, odpowiedzialny biznes – nadrzędne wyzwania dla branży kosmetycznej” – to tytuł wykładu, który podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej 2020 wygłosi Kiril Marinov, dyrektor zarządzający Działu Beauty Care, Henkel Polska. Forum Branży Kosmetycznej odbędzie się 19 listopada br. w formule online. Trwa rejestracja na konferencję. 

Polski sektor kosmetyczny jako pierwszy w Polsce podjął się w ubiegłym roku kompleksowych działań na rzecz ochrony środowiska, by sprostać wyzwaniom strategii plastikowej – unijnego programu walki z odpadami z tworzyw sztucznych. Jest to zgodne z ogólnoświatowymi tendencjami. Przemysł podejmuje wysiłki, by jego wpływ na środowisko był jak najmniej destrukcyjny. Inicjatywy te doceniają konsumenci. Wszelkie badania wskazują na to, że coraz istotniejsze stają się wartości, które stoją za firmą, marką i jej produktami.

„Ochrona środowiska, zrównoważony rozwój, odpowiedzialny biznes – nadrzędne wyzwania dla branży kosmetycznej” – to tytuł wykładu, który podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej 2020 wygłosi Kiril Marinov, Dyrektor Zarządzający Działu Beauty Care, Henkel Polska.

Kiril Marinov jest dyrektorem zarządzającym działu Beauty Care (kosmetyki) w polskim oddziale firmy Henkel. Odpowiada za tworzenie i realizację strategii marketingowych i sprzedażowych dla takich marek Henkla jak Schwarzkopf, Palette, Taft, Syoss, got2b, Schauma, Gliss Kur, Fa czy Vademecum.

Karierę w Henklu rozpoczął jako przedstawiciel handlowy w bułgarskim oddziale firmy. W kolejnych latach zdobywał doświadczenia na coraz wyższych stanowiskach w działach marketingu i sprzedaży w bułgarskim oddziale firmy oraz w centrali Henkla na region Europy Środkowo-Wschodniej w Wiedniu. W końcu objął stanowisko dyrektora zarządzającego działu Beauty Care, najpierw w Henkel Baltics, a później, w 2018 roku w Polsce. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej DA Tsenov.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. W tym roku Forum Branży Kosmetycznej 2020 odbędzie się 19 listopada br. w Warszawie, w wygodnej i bezpiecznej dla uczestników formule online. Zarejestruj się, warto wiedzieć więcej!

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony