REKLAMARetail Trends_banner główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

MARKI

 

2 czerwca 2021, 14:01wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Na platformie biznesowej Forum Branży Kosmetycznej 2021 zaprezentujesz swoją firmę i produkty, umówisz się na indywidualne spotkania z partnerami handlowymi, zostawisz do siebie kontakt, by inni mogli odezwać się do Ciebie

Na platformie biznesowej Forum Branży Kosmetycznej 2021 zaprezentujesz swoją firmę i produkty, umówisz się na indywidualne spotkania z partnerami handlowymi, zostawisz do siebie kontakt, by inni mogli odezwać się do Ciebie (fot. shutterstock)

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja biznesowa dla tych, którzy działają lub chcą działać na rynku kosmetycznym, zaprezentować swoje produkty potencjalnym klientom, spotkać się z kupcami. Chociaż w tym roku Forum jest organizowane w przestrzeni online, nawiązywanie biznesowych kontaktów jest możliwe i bardzo łatwe, dzięki specjalnej platformie. Przeczytaj, jakie daje ona możliwości.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Każda osoba, która zarejestruje swój udział w Forum Branży Kosmetycznej dostanie dostęp do specjalnej platformy, która umożliwia nam zorganizowanie konferencji online.

Na swoim indywidualnym profilu uczestnik konferencji może podać informacje o sobie, branży i firmie, którą reprezentuje. Może również pozostawić kontakt do siebie. Dzięki temu daje się poznać potencjalnym klientom i partnerom biznesowym.

Tu każdy może się spotkać z każdym, dzięki modułowi umawiania spotkań.

Wyszukujemy uczestnika konferencji i zapraszamy go na wirtualne spotkanie.

Kalendarz spotkań ułatwia ułożenie ich w czasie, a inni uczestnicy Forum widzą, kiedy dana osoba jest dostępna. Można również ustawić czas trwania spotkania.

Spotkanie odbywa się w wirtualnym pokoju. Widzicie się i słyszycie. To umożliwia nie tylko rozmowę, ale np. szybkie zaprezentowanie produktów.

Na platformie prezentowani są wszyscy Partnerzy konferencji.

Na indywidualnych profilach Partnera poznajemy daną firmę i markę – profil jej działania i produkty. Można obejrzeć prezentacje i materiały video, które przybliżają walory produktów. Tu także znajduje się kontakt do reprezentanta firmy oraz specjalne rabaty i oferty, które dana firma przygotowała dla odbiorców z handlu w dniu wydarzenia.  

Na platformie uczestnicy widzą cały program konferencji.

Poznajemy sylwetki wszystkich prelegentów i panelistów. Słuchacze mogą zadawać pytania prelegentom na czacie.

Poszczególne wystąpienia są opisane, co ułatwia wybór prelekcji, które są dla danego uczestnika wydarzenia najbardziej interesujące.

Każdy uczestnik Forum Branży Kosmetycznej sam automatycznie generuje Certyfikat udziału w konferencji, który można dołączyć do zbioru potwierdzającego odbyte szkolenia. 

Zapraszamy do rejestracji na Forum Branży Kosmetycznej i do poznawania nowych firm i marek oraz nawiązywania kontaktów biznesowych. Wstęp dla przedstawicieli handlu jest bezpłatny.

Nadal także można dołączyć do grona Partnerów konferencji. Kontakt;

Bożena Graczyk: bozena.graczyk@wg.media, 519 042 669

Hanna Twardowska-Zemło: hanna.twardowska@wg.media, 731 301 188

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja biznesowa organizowana przez redakcję Wiadomości Kosmetycznych dla tych, którzy działają lub chcą działać na rynku kosmetycznym, zaprezentować swoje produkty potencjalnym klientom, spotkać się z kupcami. 

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony