REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022
L'Oréal i Verily nawiązują współpracę, aby lepiej zrozumieć pielęgnację skóry i opracować nowe narzędzia cyfrowe.

L'Oréal i Verily nawiązują współpracę, aby lepiej zrozumieć pielęgnację skóry i opracować nowe narzędzia cyfrowe. (fot. Shutterstock)

Verily, spółka zależna Alphabet, łączy siły z kosmetycznym gigantem L'Oréal, aby lepiej zrozumieć pielęgnację skóry i opracować nowe narzędzia cyfrowe w dziedzinie dermatologii. Partnerzy planują zbadać, jak zmienia się zdrowie skóry w czasie i lepiej zrozumieć jaki wpływ na ten proces mają różne czynniki.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Zgodnie z komunikatem, zespół badawczo-rozwojowy firmy Verily i dział kosmetyków aktywnych L'Oréal planują współpracować w celu opracowania nowych technologii cyfrowych, produktów oraz urządzeń diagnostycznych.

Pierwsze tego rodzaju partnerstwo w branży kosmetycznej obejmie dwa programy mające na celu lepsze zrozumienie i scharakteryzowanie mechanizmów starzenia się skóry i włosów. Pierwszym z nich jest współpraca badawcza w celu analizy wpływu różnych czynników na zdrowie skóry. Firmy połączą dogłębną wiedzę naukową L’Oréal na temat skóry i wszechstronne możliwości badań klinicznych firmy Verily, aby rozszyfrować i odkryć powiązania między ekspozycją, starzeniem się skóry i biologią skóry.

Drugi to partnerstwo z zespołem badawczo-rozwojowym Verily i działem kosmetyków aktywnych L’Oréal w celu zbadania rozwoju nowych technologii i rozwiązań telediagnostycznych, takich jak czujniki i algorytmy sztucznej inteligencji dla dermatologii i pielęgnacji skóry, które mogą stanowić podstawę dla stworzenia nowych usług.

Dzięki temu partnerstwu chcemy wprowadzić nową erę zdrowia skóry, poprzez technologię i naukę, aby umożliwić każdej osobie na całym świecie najbardziej wszechstronne, spersonalizowane, potężne i precyzyjne programy dla skóry na każdym etapie życia – mówi Nicolas Hieronimus, dyrektor generalny, Grupa L'Oréal

Stephen Gillett, prezes i dyrektor operacyjny Verily dodał, że firmy wierzą w transformacyjną moc technologii, która umożliwia precyzyjne dbanie o zdrowie i piękno.

Nowe partnerstwo między L’Oréal i Verily obiecuje innowacje dla dermatologów i konsumentów.

Nie możemy doczekać się, aby dowiedzieć się więcej o skórze, w wyniku tej strategicznej współpracy badawczej i mamy nadzieję, że nowe algorytmy i narzędzia poprawią dostęp konsumentów do spersonalizowanych informacji. Dzięki czemu ludzie będą mogli skuteczniej dbać o swoją skórę – mówi dr Amanda Oakley, prezes, Międzynarodowe Towarzystwo Teledermatologiczne.

Przeczytaj również: L’Oréal nawiązuje nową współpracę, aby badać proces starzenia się skóry

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony