REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Menstruacja a zdrowie naszej skóry

Menstruacja a zdrowie naszej skóry (fot. L’Oréal )

L’Oréal ogłosiła nowe partnerstwo z Clue, aplikacją do śledzenia menstruacji z 12 milionami użytkowników w 190 krajach i liderem w branży Femtech, aby pogłębić wiedzę na temat związku między zdrowiem skóry a cyklem menstruacyjnym.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Ta współpraca łączy historyczne doświadczenie L'Oréal w zakresie pielęgnacji skóry i ambicje w zakresie technologii kosmetycznych z wiodącą rolą Clue w dziedzinie zdrowia reprodukcyjnego i technologii opartej na danych. Ponadto, Clue będzie współpracować z Działem Kosmetyków Aktywnych L’Oréal i jego ekspertami klinicznymi, aby opracować poparte naukowo nowe treści na temat cyklu miesiączkowego i zdrowia skóry dla encyklopedii zdrowia reprodukcyjnego Clue na Helloclue.com.

Cieszymy się, że możemy wejść w strategiczne partnerstwo z Clue, światowym liderem w dziedzinie Femtech i Digital Health. W L’Oréal wierzymy, że innowacje, które wprowadzamy, aby poprawić piękno i samopoczucie ludzi, leżą na skrzyżowaniu nauki i technologii, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom konsumentów. Poprzez to partnerstwo chcemy być pionierami innowacji naukowych. Naszym celem jest opracowanie najlepszych spersonalizowanych procedur pielęgnacji skóry dla konsumentów w każdym wieku w zakresie zdrowia skóry, urody i dobrego samopoczucia, z uwzględnieniem ich cykli menstruacyjnych od okresu dojrzewania do menopauzy – mówi Barbara Lavernos, wiceprezes ds. badań i innowacji i technologii w L'Oréal.

Przedstawiciele Clue również są zadowoleni z możliwości współpracy z największą firmą kosmetyczną na świecie

Dzięki temu możemy poszerzyć naszą wiedzę na temat związku między cyklem miesiączkowym a zdrowiem naszej skóry. Zmiany w skórze to jedna z najczęściej śledzonych kategorii w aplikacji Clue obok miesiączki i objawów menstruacyjnych, więc wiemy, że jest to bardzo ważne dla wielu osób w naszej społeczności. Dzięki rozległej wiedzy naukowej L’Oréal na temat pielęgnacji skóry będziemy w stanie dostarczyć nowych i pomocnych informacji zarówno naszej społeczności Clue, jak i wszystkim konsumentom na temat wpływu cyklu na skórę – mówi Audrey Tsang, dyrektor Clue.

L’Oréal działa na rynku od ponad 100 lat. Dzięki unikalnemu, międzynarodowemu portfolio 36 zróżnicowanych i uzupełniających się marek, Grupa wygenerowała sprzedaż w wysokości 29,87 miliarda euro w 2019 roku i zatrudnia 88 000 osób na całym świecie. Jako wiodąca na świecie firma kosmetyczna, L’Oréal jest obecny we wszystkich sieciach dystrybucji: na rynku masowym, w domach towarowych, aptekach i drogeriach, salonach fryzjerskich, w branży turystycznej, markowych sklepach detalicznych i e-commerce.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony