REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Marketing

Innowacje

 

25 czerwca 2020, 10:48wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Albéa wprowadza na rynek zestaw podróżny dostosowany do kryzysu COVID -19

Albéa wprowadza na rynek zestaw podróżny dostosowany do kryzysu COVID -19 (fot. adobe stock)

Powoli wraca ruch lotniczy na świecie, ale kryzys koronawirusowy zachęca przemysł turystyczny do dostosowania się do nowego reżimu sanitarnego. Dlatego firmy wprowadzają na rynek innowacje związane z nowymi zasadami podróżowania.

REKLAMA

Zestawy Travel & StaySafe zaprojektowane zostały tak, aby tak zapewnić komfort członkom załogi, a także pasażerom. Są wykonywane na zamówienie i można je dostosować do wizerunku każdej marki. Zestawy te mogą być dostarczone na cały świat, z uwzględnieniem norm BHP i specyfiki regulacyjnej każdego kraju.

Nowa oferta jest proponowana liniom lotniczym, a także szerzej wszystkim operatorom podróży, na krótkie lub duże odległości, takim jak prywatne firmy transportowe (taksówki, prywatne samochody do wynajęcia, wynajem samochodów), firmy kolejowe lub detaliści wolnocłowi.

Takie rozwiązania wprowadza m.in. firma Albéa, która dostarcza różne rodzaje masek (KN95, FFP2, chirurgiczne typu 1, wielokrotnego użytku, dostępne w rozmiarach dla dorosłych i dzieci), fartuchy laboratoryjne, płaszcze, rękawiczki, chusteczki dezynfekujące, żel do czyszczenia rąk lub roztwory wodno-alkoholowe w wersji podróżnej. Francuska firma wkrótce uruchomi także platformę e-commerce, na której te środki ochrony osobistej i zestawy będą w sprzedaży.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony