PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

28 września 2022, 16:25wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Pszczoły z inteligentnego ula Delia Cosmetics niebawem będzie można obserwować w mediach społecznościowych

Pszczoły z inteligentnego ula Delia Cosmetics niebawem będzie można obserwować w mediach społecznościowych (fot. materiały prasowe )

Delia Cosmetics, przy okazji rozszerzenia portfolio kosmetyków z serii Dairy Fun o sorbet do dłoni Cud Miód, dołączyła do projektu pod nazwą Inteligentne Ule. Niedawno jeden z domków dla pszczół, w budowie którego uczestniczyła firma, został nazwany ulem Delii. Pasieka w której stanął jest zdalne zarządzana z wykorzystaniem systemu sztucznej inteligencji.

REKLAMATestowane przez WK Colorus dezodroanty Ecosoft

Delia Cosmetics na przełomie wiosny i lata rozpoczęła działania z Inteligent Hives i dołączyła do projektu pod nazwą Inteligentne Ule. Koncept zakłada zdalne zarządzanie pasieką z wykorzystaniem systemu sztucznej inteligencji. W połączeniu z aplikacją pozwala ona na szczegółową analizę takich wskaźników jak temperatura, wilgotność, waga, dźwięk, lokalizacja, co umożliwia natychmiastową reakcję na zmiany, wykrycie chorób we wczesnym stadium i w efekcie, uratowanie pszczół przed zagrożeniem. 

Firma Delia Cosmetisc zainteresowała się inteligentnymi ulami  przy okazji rozszerzenia portfolio swoich kosmetyków z serii Dairy Fun o sorbet do dłoni Cud Miód. Dzięki nawiązanej współpracy z Inteligent Hives przejęła stery w budowie jednego z pszczelich domów , który został oficjalnie mianowany ulem Delia Cosmetics. 

Wkrótce na kanałach w mediach społecznościowych Delii ukażą się materiały przedstawiające etapy powstania ula, a także aktualny podgląd wskaźników, w tym funkcji życiowych pszczół oraz pomiarów dźwiękowych i temperatury. Dodatkową aktywacją dla opiekunów ula, poza pieczą nad warunkami w środku i kontrolą bieżących parametrów pszczół, jest zaplanowane wspólne miodobranie, co również będzie relacjonowane na profilach Delii.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony