REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

TARGI

 

13 maja 2022, 11:55wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe)

Organizatorzy Cosmoprof Worldwide Bologna podali już datę kolejnych targów. Kosmetyczne święto we Włoszech będzie trwać od 16 do 20 marca 2023.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Dopiero zakończyły się 53 targi kosmetyczne w Bolonii, a ich organizatorzy już podali datę kolejnej imprezy. Cosmoprof Worldwide Bologna wraca do swojej tradycyjnej marcowej daty. Od 16 do 18 marca będą trwały targi COSMO Perfumery&Cosmetics oraz Cosmopack, a od 17 do 20 marca targi COSMO Hair&Nail&Beauty Salon.

Tegoroczne targi Cosmoprof zakończły się 2 maja. Ich data była dwukrotnie przekładana z powodu obostrzeń pandemicznych, a poprzednie dwie edycje ze względu na COVID odbyły się online.

Jak podali organizatorzy, w obecnej edycji wzięło udział  ponad 220 tys. odwiedzających, czyli o około 40 tys. mniej niż podczas ostatniej stacjonarnej edycji Cosmoprof. Wystawiło się ponad 2,7 tys. firm ze 170 krajów. Do Bolonii pojechało w tym roku blisko 200 wystawców z Polski.

Czytaj także: Polskie firmy na Cosmoprof 2022: Co drugi kosmetyk wyprodukowany w Polsce trafia na eksport

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony