StoryEditor
Nasze projekty
26.09.2023 12:24

Testowane przez WK. Chantal Wellbeing by Sessio linia kosmetyków do pielęgnacji włosów

Kolekcja Wellbeing by Sessio stanowi doskonały wybór dla osób, które pragną kompleksowej troski o stan i estetykę swoich włosów, jednocześnie utrzymując równowagę PEH. Produkty te harmonizują naukową dokładność z naturalnymi składnikami, tworząc kompletny zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów, który nie tylko poprawia ich wygląd, lecz także sprawia, że czujemy się zrównoważeni i zadbani.

Kolekcja kosmetyków Wellbeing by Sessio to idealny wybór dla osób, które dążą do osiągnięcia harmonii i równowagi PEH w pielęgnacji swoich włosów. Ta linia produktów jest wyjątkowa i skoncentrowana na zapewnieniu kompleksowej opieki nad włosami, od skóry głowy aż po końcówki, poprzez uwzględnienie wszystkich kluczowych aspektów pielęgnacji. Każda włosomaniaczka doceni ich składy, wyjątkowe formuły i tekstury oraz możliwość mieszania ze sobą produktów.

 

Co to jest równowaga PEH?

 

Równowaga PEH w pielęgnacji włosów to pojęcie, które odnosi się do harmonijnego stosowania trzech kluczowych składników - protein, emolientów i humektantów - w celu zapewnienia zdrowych, pięknych i dobrze nawilżonych włosów. Każdy z tych składników ma swoje własne zadania i wpływ na kondycję włosów, a ich odpowiednie zbalansowanie jest kluczowe dla utrzymania doskonałej pielęgnacji włosów.

Proteiny: Proteiny są podstawowym składnikiem budulcowym włosów. Są one odpowiedzialne za wzmocnienie struktury włosa, co przekłada się na jego elastyczność i wytrzymałość. Włosy, które są zbyt osłabione lub uszkodzone, mogą korzystać z produktów zawierających proteiny, zwłaszcza jeśli są one cienkie lub łamliwe. Jednak nadmiar protein może przeciwnie, sprawić, że włosy staną się sztywne i kruche, dlatego ważne jest zachowanie umiaru.

Emolienty: Emolienty to substancje, które zapewniają włosom miękkość i gładkość, jednocześnie utrzymując odpowiednie nawilżenie. Pomagają one zapobiec utracie wody z włosów, co jest szczególnie ważne w przypadku włosów suchych i pozbawionych blasku. Oleje roślinne, masła i silikony to przykłady emolientów często używanych w produktach do pielęgnacji włosów. Emolienty pomagają zmiękczyć i wygładzić włosy oraz chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Humektanty: Humektanty to substancje przyciągające i utrzymujące wilgoć. W przypadku pielęgnacji włosów pomagają one utrzymać odpowiednie nawilżenie, zapobiegając przesuszeniu. Gliceryna, pantenol i miód to przykłady humektantów, które mogą być stosowane w produktach do pielęgnacji włosów. Humektanty są szczególnie przydatne w wilgotnych warunkach, gdy włosy mogą narażać się na utratę wilgoci.

Aby osiągnąć równowagę PEH w pielęgnacji włosów, ważne jest dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb włosów. Włosy o różnych typach i potrzebach będą wymagały różnych proporcji tych składników. Osoby z cienkimi i łamliwymi włosami mogą skorzystać z produktów zawierających więcej protein, podczas gdy osoby z włosami suchymi będą potrzebować produktów z większą ilością emolientów i humektantów.

Jest również istotne, aby nie przesadzać z częstotliwością stosowania produktów zawierających te składniki, ponieważ nadmiar protein lub emolientów może przynieść efekty przeciwnie do oczekiwanych. Dlatego regularna pielęgnacja i obserwowanie reakcji włosów na stosowane produkty są kluczowe dla utrzymania właściwej równowagi PEH i zdrowych, lśniących włosów.

Warto podkreślić, że gama Wellbeing by Sessio nie tylko uwzględnia potrzeby fizyczne włosów, ale także dba o równowagę emocjonalną i psychiczną, co jest kluczowe dla ogólnego dobrostanu. Dzięki starannie dobranym zapachom i teksturze produktów, korzystanie z nich może być relaksującym doświadczeniem.

 

Składniki pielęgnacyjne w kosmetykach Sessio Wellbeing

 

Olej babassu to naturalny olej roślinny pozyskiwany z orzechów babassu, rosnących w Brazylii. Jest bogaty w kwasy tłuszczowe i ma właściwości nawilżające i odżywcze. W pielęgnacji włosów olej babassu pomaga wzmocnić włosy, zapobiegać ich łamaniu i przesuszeniu, nadając im miękkość i blask. Działa także antybakteryjnie, co może pomóc w utrzymaniu zdrowej skóry głowy. Olej babassu jest przyjazny dla środowiska i często używany w naturalnych produktach do pielęgnacji włosów.

Aloe vera (aloes) to roślina o miąższu żelowym, często wykorzystywana w pielęgnacji włosów. Bogata w witaminy, enzymy i minerały, pomaga w nawilżeniu i odżywieniu włosów. Jej właściwości łagodzące i przeciwzapalne pomagają w walce z podrażnieniami skóry głowy. Aloe vera wzmacnia włosy, dodaje im blasku i sprzyja wzrostowi. Stanowi składnik wielu szamponów, odżywek i masek do włosów, które wspierają zdrowe, piękne fryzury.

Schizandra to roślina znana ze swoich właściwości adaptogennych i leczniczych. W pielęgnacji włosów ekstrakt z owoców schizandry może być używany ze względu na jego potencjał wzmacniający włosy i zapobiegający wypadaniu. Zawarte w niej antyoksydanty mogą pomóc w ochronie włosów przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Schizandra może także wpływać na poprawę krążenia krwi w skórze głowy, co korzystnie wpływa na zdrowy wzrost włosów.

Ashwagandha to zioło adaptogenne, używane głównie w medycynie ajurwedyjskiej. W pielęgnacji włosów może pomóc w redukcji stresu, który jest często czynnikiem wpływającym na problemy skórne i wypadanie włosów. Ashwagandha wspiera zdrowy balans hormonalny, co może korzystnie wpłynąć na kondycję skóry głowy i włosów. Jego właściwości przeciwzapalne mogą również pomagać w łagodzeniu podrażnień skóry. Choć badania nad wpływem ashwagandhy na włosy są ograniczone, to zioło to może stanowić ciekawy dodatek do ogólnego programu pielęgnacji włosów, szczególnie u osób, które doświadczają problemów związanych ze stresem i hormonami.

Gliceryna to organiczny alkohol o właściwościach higroskopijnych, co oznacza, że przyciąga i zatrzymuje wilgoć. W pielęgnacji włosów, gliceryna pełni rolę humektanta, pomagając utrzymać odpowiednie nawilżenie włosów i skóry głowy. Działa to zarówno w warunkach wilgotnych, jak i suchych, przeciwdziałając przesuszeniu i łamliwości włosów. Gliceryna jest składnikiem wielu produktów do pielęgnacji włosów, w tym szamponów, odżywek i masek, pomagając przywrócić włosom miękkość, elastyczność i blask. Jednak należy stosować ją z umiarem, ponieważ nadmiar gliceryny może spowodować przeciwny efekt i uczynić włosy sztywnymi lub przetłuszczającymi się. Właściwie zbalansowana pielęgnacja z gliceryną może znacząco poprawić kondycję włosów.

 

 

Seria pielęgnacyjna Wellbeing by Sesso umożliwia spersonalizowanie pielęgnacji

 

Gama pielęgnacyjna Wellbeing by Sessio to innowacyjna linia produktów do pielęgnacji włosów, która kładzie nacisk na spersonalizowaną opiekę nad włosami, umożliwiając dostosowanie pielęgnacji do unikalnych potrzeb każdej partii włosów, od skóry głowy po same końcówki.

Najważniejszym atutem tej gamy jest jej zdolność do spersonalizowanego podejścia do pielęgnacji włosów. Każdy typ włosa ma różne wymagania, a Wellbeing by Sessio pozwala na dostosowanie produktów do tych potrzeb. Bez względu na to, czy masz włosy cienkie i delikatne, suche i zniszczone, czy może skłonne do przetłuszczania się, znajdziesz odpowiednie rozwiązania w ramach tej gamy.

Wellbeing by Sessio skupia się nie tylko na kondycji włosów, ale również na zdrowiu skóry głowy. To kluczowe, ponieważ zdrowa skóra głowy jest podstawą zdrowych włosów. Produkty z tej gamy zawierają składniki mające na celu nawilżenie, łagodzenie podrażnień i utrzymanie skóry głowy w idealnym stanie. Gama Wellbeing by Sessio oferuje szeroki wybór produktów, w tym szampony, odżywki, maski, serum i olejki. Każdy z tych produktów został opracowany z myślą o konkretnych potrzebach pielęgnacyjnych. Możesz łatwo wybrać produkty, które będą najlepiej spełniały Twoje oczekiwania.

Produkty tej marki wykorzystują innowacyjne składniki, takie jak naturalne oleje, witaminy, proteiny i ekstrakty roślinne. Działają one od wewnątrz, wzmacniając włosy, poprawiając ich elastyczność i nadając im zdrowy wygląd. Kosmetyki z gamy Wellbeing by Sessio nie tylko poprawiają natychmiastową kondycję włosów, ale również zapewniają długotrwałe rezultaty. Dzięki systematycznej pielęgnacji można zauważyć wyraźną poprawę kondycji włosów i skóry głowy.

Podsumowując, kolekcja Wellbeing by Sessio to doskonały wybór dla tych, którzy chcą kompleksowo zadbać o zdrowie i piękno swoich włosów, jednocześnie zachowując harmonię PEH. Produkty te łączą w sobie naukową precyzję z naturalnymi składnikami, tworząc kompletną gamę kosmetyków do pielęgnacji włosów, która zapewni nie tylko piękny wygląd, ale także uczucie równowagi i dobrostanu.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Rynek i trendy
03.07.2024 09:46
Forum Branży Kosmetycznej 2024: Beauty konsument przyszłości. Dołącz do tych, którzy o biznesie wiedzą więcej
Forum Branży Kosmetycznej 2024: Beauty konsument przyszłości. Dołącz do tych, którzy o biznesie wiedzą więcejwiadomoscikosmetyczne.pl
Pokolenie JA, generacja Alfa. Beauty konsumenci przyszłości – to hasło Forum Branży Kosmetycznej 2024. Biznesowa konferencja połączona z przestrzenią wystawienniczą i prezentacjami innowacji w zakresie produktów i technologii odbędzie się już 24 października w Warszawie. Dołącz do nas, by być na bieżąco z trendami beauty i robić biznes.

Rynek kosmetyczny jest wyjątkowo odporny na kryzysy, niezwykle innowacyjny i szybko odpowiada na konsumenckie trendy. Zarazem, jak każda branża, mierzy się z szeregiem wyzwań, w związku ze wzrostem kosztów działalności i ograniczaniem wydatków przez konsumentów, a także szybko zmieniającym się prawem w obrębie kosmetycznych regulacji.

Jeszcze większym wyzwaniem wydaje się być nadążenie za zmieniającym się światem – technologiami rozwijającymi się w niespotykanym dotąd tempie i młodymi konsumentami, których nie da się zamknąć w żadnych znajomych z dotychczasowych doświadczeń ramach.

Czytaj także: WiseEuropa i Kosmetyczni [RAPORT]: Polskie firmy kosmetyczne są ponadprzeciętnie rentowne i odporne na kryzysy

O tym jak może wyglądać przyszłość rynku kosmetycznego będziemy dyskutować podczas Forum Branży Kosmetycznej 2024, które odbędzie się już 24 października w Warszawie, w hotelu Arche Krakowska. Przewodnie hasło tegorocznej konferencji brzmi: „Pokolenie JA, generacja Alfa. Beauty konsumenci przyszłości” i zawiera w sobie motywy kluczowych debat, do których redakcja „Wiadomości Kosmetycznych” zaprosiła znakomitych ekspertów.

Forum Branży Kosmetycznej 2024 otworzy Andrew McDougall, Director Beauty & Personal Care Research, Mintel Group, który wprowadzi nas w trendy kształtujące rynek kosmetyczny. Mintel bada je od lat i zbiera w swoim raporcie Beauty and Personal Beauty Trends. Uczestnicy naszej konferencji będą jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się, na co powinna przygotować się branża kosmetyczna w kolejnych latach. Czy da się z wielu mikro zjawisk wskazać te, które będą dominowały i faktyczne można je nazwać dominującymi trendami? Przekonamy się już w październiku.

Czytaj także: Samantha Dover, Mintel: AI to nadal niewyeksplorowana studnia potencjału dla branży beauty

Z pewnością przyszłość branży beauty będzie wiązała się z bardzo szybkim rozwojem nowych technologii. Narzędzia sztucznej inteligencji są wykorzystywane od lat, w produkcji, logistyce, w zbieraniu i analizie danych, w marketingu. Ale nigdy AI nie wkraczała w nasze życie w takim tempie i w takim zakresie jak obecnie. Giganci technologiczni dążą do tego, by dzięki wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości już nie tylko tworzyć treści, komunikować się, czy zbierać podstawowe dane. Chodzi o to, by nauczyć się czytać emocje, intencje konsumentów, analizować nieuświadomione reakcje. Korzystanie w tym celu np. z urządzeń z wbudowanymi sensorami może dać potężną przewagę konkurencyjną. Jednak tak jak wszystko, co wiąże się z głębokim wchodzeniem w osobistą przestrzeń konsumentów, wiąże się z ryzykiem. AI wróg, czy przyjaciel? O tym będą dyskutować m.in. Monika Kolaszyńska, prezes zarządu, Super-Pharm Poland; Joanna Orzechowska, East Europe Marketing Manager & Category Lead, Poland, Baltics & Ukraine, Unilever oraz Adam Nitecki, General Manager E-commerce, L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. To będzie spojrzenie na technologię z perspektywy firm, które wykorzystują już AI w szerokim zakresie, ale mają pełną świadomość, że nie można pozostawić tych procesów poza kontrolą.

Czytaj także: Do czego Unilever, właściciel marki Dove, wykorzystuje sztuczną inteligencję?

Liderzy L’Oréal: W ciągu kilku lat AI stanie się tak powszechne jak powietrze, którym oddychamy

image
Oficjalna grafika Forum Branży Kosmetycznej 2024
wiadomoscikosmetyczne.pl

Pokolenie Alfa – dzieci urodzone po 2010 r., wychowane w środowisku technologii i cyfrowych treści. Czy dzięki temu bardziej otwarte na świat, czy może bardziej samotne? O określonych postawach czy stale poszukujące? Hedoniści czy minimaliści? Stawiający siebie w centrum, czy wrażliwi na innych? Dziś to nastolatkowie, jeszcze korzystający z zasobów rodziców, za chwilę sami staną się głównymi konsumentami. To oni są w centrum zainteresowania marek, które uczą się z nimi komunikować mając na uwadze, że szybko się nudzą, nie wybaczają fałszu i błyskawicznie są w stanie zweryfikować każdą informację. Jak mierzą się z tym firmy z obszaru beauty – o tym porozmawiamy m.in. z Katarzyną Mauduit, Marketing Director Poland & CEE, Douglas oraz z Anną Rucińską, Head of Burda Beauty Center & Communities (wizaz.pl)

Badawcza firma NielsenIQ sprowadzi nas do tego, co u podstaw i decyduje o słupkach sprzedaży. Siła marki czy siła ceny? Barbara Nesterowicz, Client Business Partner, NielsenIQ  z pewnością odniesie się do najnowszych danych, które pokazują, że choć Polacy są bardzo wrażliwi na ceny, to też inne czynniki – po trudnym okresie inflacyjnym – zaczynają mieć wpływ na to jakie produkty wkładają do swoich koszyków.

Czytaj także: NIQ: Marki własne spowalniają, brandy premium w górę. Wracamy do konsumenckiej normalności?

Nie zabraknie także tematów środowiskowych – sektor kosmetyczny jest poddany ogromnej presji zmian w obszarze surowców kosmetycznych, wprowadzania biodegradowalnych opakowań, dostosowania całej swojej działalności do wymogów gospodarki obiegu zamkniętego. Wielu twierdzi, że europejskie, wyśrubowane normy ekologiczne są nie do spełnienia, a chęć sprostania nim spowoduje, że część przedsiębiorstw przestanie istnieć, bo nie wytrzymają presji kosztowej, a te, które przetrwają i tak przegrają w konkurencji z firmami z Azji, których normy europejskie w zakresie ekologii nie obowiązują.

Czytaj także: Cosmetics Europe zawiedzione zapisami w tekście rozporządzenia PPWR przyjętym przez Parlament Europejski. Polskie firmy: jest wiele pytań i niewiadomych

Forum Branży Kosmetycznej to nie tylko wykłady i dyskusje, ale przede wszystkim przestrzeń do bezpośrednich spotkań, wymiany informacji, doświadczeń i robienia biznesu. Nasi Partnerzy i Wystawcy zadbali, aby w przestrzeni wystawienniczej nie zabrakło innowacji, zarówno w obszarze produktów, jak i usług i technologii. Co roku w tej części tętni życie i przez cały dzień toczą się rozmowy. Na stoiskach wystawców można produkty wypróbować, otrzymać katalogi, próbki, umówić się na spotkania i negocjować już na miejscu. Uczestnikami Forum Branży Kosmetycznej są wyłącznie profesjonaliści – menedżerowie odpowiedzialni za różne obszary funkcjonowania firm z sektora produkcji, dystrybucji i handlu, poszukujący dla swoich przedsiębiorstw wiedzy, nowości asortymentowych, innowacji usprawniajacych funkcjonowanie firm. To wyjątkowa okazja, by spotkać się w tak biznesowym gronie.

image
Fotorelacja Forum Branży Kosmetycznej 2023
wiadomoscikosmetyczne.pl

Zwieńczeniem Forum Branży Kosmetycznej będzie rozdanie nagród w konsumenckim rankingu Drogeria Roku wyróżniającym miejsca, w których Polacy lubią kupować kosmetyki i cenią je za wyjątkową ofertę, interesujące promocje i najlepszą obsługę. Ogłoszenie zwycięzców w rankingu Drogeria Roku poprzedzi prezentacja drugiej edycji badania „Kanały dystrybucji kosmetyków w Polsce”, które dla Wiadomości Kosmetycznych realizuje firma badawcza Mobile Institute specjalizująca się w śledzeniu trendów konsumenckich i wielokanałowym monitoringu satysfakcji oraz dostarczającej narzędzia dialogu marek z konsumentami. Raport z badania zaprezentuje  Katarzyna Czuchaj-Łagód, współzałożycielka i dyrektorka zarządzająca Mobile Institute.

Czytaj także: Drogeria Roku 2023. Tak wybrali konsumenci

Kupujący kosmetyki skaczą między sklepami a internetem. Nie są wierni jednej sieci drogeryjnej [Badanie Mobile Institute]

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Nasze projekty
29.04.2024 11:23
Testowane przez WK. La Rive wybór zapachów dla niego i dla niej
Wiadomości Kosmetyczne
Oferta marki La Rive jest niezwykle zróżnicowana, co sprawia, że każdy, niezależnie od swoich preferencji zapachowych, może znaleźć w niej coś dla siebie. La Rive projektuje swoje perfumy z myślą o różnorodności gustów i potrzeb swoich klientów, oferując szeroką paletę aromatów od świeżych i lekkich, przez kwiatowe i owocowe, aż po intensywne i zmysłowe nuty orientalne czy drzewne. Zobaczcie, jakie kompozycje sprawdziły Wiadomości Kosmetyczne!

Dzięki tak bogatej ofercie, La Rive umożliwia klientom wyrażenie własnej osobowości za pomocą zapachu. Niezależnie od tego, czy ktoś preferuje subtelne i delikatne kompozycje, czy też mocne i wyraziste aromaty, w portfolio marki znajdzie się odpowiedni wybór. Perfumy La Rive są zaprojektowane tak, aby odpowiadać różnym okazjom i stylom życia – od codziennego użytku, przez specjalne wydarzenia, aż po wieczorne wyjścia. Marka stawia na dostępność swoich produktów, łącząc wysoką jakość z przystępnymi cenami, co dodatkowo przyciąga szerokie grono odbiorców.

Zapachy marki La Rive są znane z wyjątkowej trwałości i intensywności zapachów, co w dużej mierze wynika z zastosowania pełnego procesu maceracji podczas ich produkcji. Maceracja to kluczowy etap w tworzeniu kompozycji perfumeryjnych, podczas którego składniki zapachowe są namaczane w rozpuszczalniku, zazwyczaj alkoholu, by w pełni uwolnić ich aromaty. Ten proces może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, a jego długość zależy od specyfiki użytych składników oraz oczekiwanej głębi i trwałości zapachu.

Estetyczne flakony i opakowania zapachów marki La Rive stanowią znaczący element, który przyciąga uwagę konsumentów już na pierwszy rzut oka. Projektanci La Rive przykładają dużą wagę do tego, aby design opakowań harmonizował z charakterem zawartych w nich zapachów, co nie tylko podkreśla ich unikalność, ale również ułatwia klientom wybór odpowiedniego produktu bezpośrednio z półki sklepowej.

315 PRESTIGE BLACK

image
Woda perfumowana dla mężczyzn 315 Prestige Black
La Rive
Woda toaletowa z rodziny aromatyczno-fougère to idealny wybór dla kreatywnych mężczyzn o silnej charyzmie, którzy cenią sobie dynamiczne życie pełne wyzwań i niebanalnych przygód. Zapach ten łączy w sobie sportową lekkość z subtelnymi słodkimi akcentami, które harmonijnie przeplatają się z ziołową świeżością. Jest to kompozycja skierowana do młodszych mężczyzn, którzy nie boją się eksperymentować i pragną wyrazić swoją unikalną osobowość poprzez oryginalny zapach.

Idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennych aktywności, jak i w nieco bardziej formalnych okolicznościach, podkreślając młodzieńczą energię i gotowość do podejmowania spontanicznych decyzji. To zapach dla tych, którzy żyją pełnią życia i nie obawiają się pokazać swojego prawdziwego ja.

 

 • Nuty głowy
  •  anyż, koper włoski, absynt
 • Nuty serca
  •  lawenda, skóra   
 • Nuty bazy
  •  piżmo, wanilia   

315 PRESTIGE PINK

image
Woda perfumowana dla kobiet 315 Prestige Pink
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej kwiatowo-owocowej to wyjątkowa propozycja dla kobiet, które chcą podkreślić swoją słodycz, ale bez przesadnego cukierkowego charakteru. Zapach ten łączy subtelność kwiatowych nut z owocową świeżością, tworząc kompozycję wyraźnie damską i pełną wdzięku.

Jest idealny dla kobiet i dziewcząt, które cenią sobie elegancję oraz kobiecość, ale równocześnie pragną zachować pewną swobodę i lekkość. Doskonale sprawdzi się na co dzień, dodając pewności siebie i podkreślając indywidualność. To zapach dla tych, które szukają równowagi między delikatnością a zdecydowaną, charakterystyczną obecnością.

 

 

 • Nuty głowy
  • różowy szampan, różowy pieprz
 • Nuty serca
  • róża, kwiat brzoskwini
 • Nuty bazy
  • białe piżmo, nuty drzewne

METAPHOR

image
Woda perfumowana dla kobiet Metaphor
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej ambrowo-kwiatowej jest stworzona z myślą o kobietach, jednak dzięki swojej unikalnej, intensywnej kompozycji świetnie sprawdza się jako zapach unisex. Charakteryzuje się wyrazistymi nutami ambry połączonymi z delikatnością kwiatów, co tworzy zdecydowany, ale nieprzesadnie słodki aromat.

Ta perfekcyjnie wyważona mieszanka podkreśla silne osobowości i jest idealna dla osób, które cenią sobie wyraźne, ale eleganckie zapachy. Niezależnie od płci, ten zapach dodaje pewności siebie, podkreślając charakter i indywidualność użytkownika. Doskonale komponuje się z różnorodnymi okazjami, zarówno formalnymi, jak i codziennymi, będąc wyrazem nowoczesnej interpretacji luksusu.

 • Nuty głowy
  • gruszka, bergamotka
 • Nuty serca
  • kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny, tuberoza
 • Nuty bazy
  • wanilia, ambroksan, paczula, wetyweria

ELEGANT WOMAN

image
Woda perfumowana dla kobiet Elegant Woman
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej ambrowo-kwiatowej to wybór idealny dla kobiet o silniejszej osobowości, które naturalnie przyciągają uwagę otoczenia. Ten intensywny, wyraźnie kobiecy zapach łączy głębię ambry z delikatnością kwiatów, co tworzy wyjątkową kompozycję podkreślającą charyzmę i elegancję. Jest to kompozycja dla kobiety pewnej siebie, która nie boi się wyrażać swojej indywidualności i z łatwością dominuje w każdym towarzystwie.

Zapach jest zarówno zmysłowy, jak i wyrazisty, co sprawia, że jest doskonały na wieczorne wyjścia, specjalne okazje lub jako codzienny symbol siły i niezależności. To wybór dla tych osób, które pragną nie tylko pięknie pachnieć, ale również robić niezapomniane wrażenie swoją obecnością.

 

 • Nuty głowy
  • szafran, jaśmin
 • Nuty serca
  • ambra, drzewo bursztynowe
 • Nuty bazy
  • drzewo cedrowe, żywica jodłowa

HEROIC MAN

image
Woda perfumowana dla mężczyzn Heroic Man
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej aromatyczno-przyprawowej stanowi kwintesencję męskiego klasyku, doskonale komponując się z wizerunkiem tradycyjnego dżentelmena. Jest to zapach, który ceni sobie bezpieczną klasykę, łącząc w sobie wyraźne, aromatyczne nuty z subtelnymi akcentami ziół, owoców i kor rozmaitych roślin cenionych w kuchni. Wyrafinowana mieszanka, w której dominują nuty korzenne, podkreśla elegancję i dojrzałość, będąc jednocześnie synonimem męskości i pewności siebie.

Idealny dla mężczyzn, którzy preferują ponadczasowe wartości i elegancki styl, ten zapach świetnie sprawdza się w różnych okolicznościach, zarówno podczas formalnych spotkań, jak i w codziennym użytkowaniu. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą podkreślić swoją osobowość i styl życia zgodny z tradycyjnymi wartościami.

 • Nuty głowy
  • kardamon, różowy pieprz, liść fiołka, mięta
 • Nuty serca
  • ananas, melon, cynamon, szałwia, lawenda
 • Nuty bazy
  • wanilia, kasztan, drzewo bursztynowe, drzewo cedrowe, drzewo gwajakowe

Dlaczego warto postawić na La Rive?

Kompozycje zapachowe tworzone przez markę, która obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, są rezultatem współpracy z najlepszymi francuskimi perfumiarzami. Dzięki dwudziestoletniej obecności na rynku, firma zdobyła doświadczenie oraz reputację, która pozwala jej na współpracę z czołowymi specjalistami w branży. Ich wiedza i umiejętności są kluczowe w procesie tworzenia unikalnych, wysokiej jakości zapachów, które zdobywają uznanie i popularność na globalnym rynku.

Z okazji dwudziestolecia, firma nie tylko celebruje swoje osiągnięcia, ale również podkreśla stały rozwój i innowacje, które przyczyniły się do jej sukcesu. W ciągu tych lat, marka wypracowała sobie silną pozycję dzięki konsekwentnemu dążeniu do doskonałości oraz nieustannemu poszukiwaniu nowych inspiracji i rozwiązań. Kompozycje zapachowe są starannie opracowywane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, co jest możliwe dzięki bliskiej współpracy z perfumiarzami, którzy z pasją podchodzą do każdej nowej kreacji.

Jednym z elementów budujących międzynarodową renomę firmy jest regularne uczestnictwo w największych targach kosmetycznych na świecie — COSMOPROF w Bolonii. Targi te są prestiżową platformą, na której marka może prezentować swoje nowości, nawiązywać kontakty biznesowe oraz obserwować najnowsze trendy w branży. Obecność na COSMOPROF umożliwia firmie nie tylko eksponowanie swoich produktów na międzynarodowej arenie, ale również czerpanie inspiracji od innych liderów branży, co przekłada się na rozwój nowych, innowacyjnych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną recenzją w filmie!

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
14. lipiec 2024 19:21