StoryEditor
Nasze projekty
05.07.2023 00:00

Testowane przez WK. Cosibella SkinTra kosmetyki prebiotyczne i na bazie kwasów do pielęgnacji skóry

SkinTra to marka kosmetyków, która z pewnością przyciągnie uwagę świadomych konsumentów, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którym zależy na używaniu pielęgnacyjnych produktów z odpowiednimi składnikami. Lista profesjonalnych, cennych składników o udokumentowanym działaniu jest długa, a sposobów użycia produktów — multum.

SkinTra to marka kosmetyków, która zdecydowanie przyciągnie uwagę konsumentek i konsumentów świadomych co do zastosowania składników pielęgnacyjnych, można by wręcz rzec laickich ekspertów od kosmetologii. Na etykietach przewija się cała plejada wartościowych, high-techowych składników: izomerat sacharydowy, beta-Glucan, etylowana forma witaminy C, filtrat fermentacyjny Galactomyces, inulina, azeloglicyna… przeciętnemu klientowi mogłoby się zakręcić w głowie, ale pasjonat lub pasjonatka świadomej pielęgnacji będą zachwyceni.

Dwie grupy składników użytych do skomponowania produktów — całorocznego peelingu kwasowego Destructor, prebiotycznego toniku pielęgnacyjnego Everything What Your Skin Will Love, prebiotycznego kremu odżywczego Let Your Skin Feed On, serum rewitalizującego Reviver i serum z witaminą C 20% oraz kwasem ferulowym Light Your Skin — wyróżniają się szczególnie: prebiotyki i kwasy.

Czemu warto postawić na kosmetyki z prebiotykami?

Prebiotyki odgrywają istotną rolę w dziedzinie kosmetologii, ponieważ mają potencjał wpływu na zdrowie i wygląd skóry. Odkrycie ich korzystnych właściwości pozwoliło na rozwój kosmetyków, które korzystają z tych naturalnych składników, aby promować zdrową mikroflorę skóry i poprawić jej kondycję. 

 

 

Prebiotyki są substancjami o charakterze żywieniowym, które służą jako pożywka dla korzystnych mikroorganizmów występujących na skórze. Te korzystne mikroorganizmy to część naturalnej mikroflory skóry i odgrywają ważną rolę w utrzymaniu równowagi i zdrowia skóry. Jednak czynniki takie jak zła dieta, stres, zanieczyszczenie środowiska i używanie agresywnych kosmetyków mogą zakłócać tę równowagę.

Prebiotyki w kosmetykach działają jako substancje odżywcze dla dobroczynnych bakterii skórnych, takich jak Lactobacillus czy Bifidobacterium. Poprzez dostarczanie im odpowiedniej pożywki, prebiotyki sprzyjają rozwojowi i namnażaniu się korzystnych mikroorganizmów na skórze. To z kolei pomaga w odbudowie i utrzymaniu zdrowej mikroflory skóry. Wprowadzenie prebiotyków do kosmetyków przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim, prebiotyki mogą pomóc w przywróceniu naturalnej równowagi skóry, co jest szczególnie ważne po zastosowaniu agresywnych środków czyszczących lub leków. Poprawa mikroflory skóry może przyczynić się do zmniejszenia stanów zapalnych, podrażnień i trądziku, a także zmniejszyć skłonność do występowania infekcji skórnych.

Prebiotyki również wpływają na funkcje ochronne skóry. Poprzez korzystny wpływ na mikroflorę skórną, mogą wspomagać naturalną barierę ochronną skóry. Silna bariera skórna zapobiega utracie wody, zapobiega przedostawaniu się szkodliwych substancji do skóry i chroni ją przed uszkodzeniami. Zatem, prebiotyki w kosmetykach mogą pomóc w utrzymaniu zdrowego poziomu nawilżenia skóry i zapewnić jej optymalną ochronę. Dodatkowo, prebiotyki w kosmetykach mają potencjał antyoksydacyjny. Badania wykazały, że prebiotyki mogą pomóc w neutralizowaniu wolnych rodników, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry i powstawanie uszkodzeń komórek. Działanie antyoksydacyjne prebiotyków może przyczynić się do spowolnienia procesów starzenia i zachowania młodzieńczego wyglądu skóry.

Warto również wspomnieć, że prebiotyki w kosmetykach są łagodne i odpowiednie dla różnych typów skóry, w tym dla skóry wrażliwej. Ze względu na swoje żywieniowe właściwości, prebiotyki dostarczają substancji odżywczych dla skóry, bez wywoływania podrażnień czy uczuleń. W kosmetykach SkinTra prebiotykiem jest inulina; promuje wzrost naturalnej mikroflory skóry, pełniąc rolę pożywki dla probiotycznych bakterii obecnych na jej powierzchni. Hamuje niekorzystne efekty konserwantów oraz kosmetyków o kwasowym lub zasadowym pH. Wspiera właściwości nawilżające kosmetyku, ograniczając potencjalne reakcje alergiczne i łagodząc podrażnienia oraz stany atopowe. Dodatkowo, inulina redukuje aktywność wyprysków bakteryjnych, wpływając na ich łagodzenie.

Kwasy w kosmetykach — ryzyko czy korzyść?

Kwasy są niezwykle ważnymi składnikami w kosmetykach ze względu na swoje różnorodne właściwości i korzyści dla skóry. Mogą one mieć kluczowe znaczenie dla jej kondycji, wyglądu i ogólnego zdrowia. Kwasy w kosmetykach są często używane ze względu na ich zdolność do złuszczania, nawilżania, rozjaśniania, ochrony i rewitalizacji skóry. Poszczególne kwasy różnią się swoim składem chemicznym i działaniem, co pozwala na wybór odpowiednich składników, które spełniają konkretne potrzeby skóry.

 

 

W produktach marki SkinTra przetestowanych przez Wiadomości Kosmetyczne znajdują się rozmaite kwasy, w tym np. kojowy. Kwas kojowy to organiczny kwas pochodzenia roślinnego, który jest często stosowany w kosmetykach ze względu na swoje właściwości rozjaśniające skórę. Działa poprzez hamowanie produkcji melaniny, co może pomóc w redukcji przebarwień skóry spowodowanych słońcem, trądzikiem, starzeniem się lub nadmierną pigmentacją. Zazwyczaj należy go stosować ostrożnie i zgodnie z zaleceniami, ponieważ może powodować podrażnienia lub uczulenia skóry, jednak dzięki wysiłkom laboratoryjnym peeling kwasowy Destructor, zawierający właśnie kwas kojowy, można używać nawet w środku lata.

Innym kwasem, który znajduje się w kosmetykach SkinTra, jest kwas ferulowy. Kwas ferulowy to naturalny związek chemiczny z grupy fenolowych kwasów organicznych, występujący w roślinach. Jest powszechnie stosowany w kosmetykach ze względu na swoje liczne korzyści dla skóry. Kwas ferulowy działa jako silny przeciwutleniacz, chroniący skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiegając starzeniu się skóry. Dodatkowo, ma on właściwości przeciwnowotworowe, przeciwzapalne i rozjaśniające, co pomaga w redukcji przebarwień i plam pigmentacyjnych. Kwas ferulowy jest również znany z poprawy elastyczności skóry, zmniejszenia widoczności zmarszczek i usprawnienia struktury kolagenu. Jego dodatkową zaletą jest zdolność do wspomagania i stabilizacji innych składników kosmetycznych, takich jak witamina C i witamina E. Ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne i pielęgnacyjne, kwas ferulowy jest często wykorzystywany w produktach do pielęgnacji skóry, w tym w kremach, serum i tonikach.

 

 

Kwas laktobionowy to natomiast polihydroksykwas, który jest pochodną cukru mlekowego. Jest to składnik kosmetyczny o wielu zaletach dla skóry. Kwas laktobionowy działa jako silny przeciwutleniacz, pomagając w ochronie skóry przed uszkodzeniem spowodowanym przez wolne rodniki. Oprócz tego, ma on właściwości łagodzące i nawilżające, co przyczynia się do poprawy elastyczności i gładkości skóry. Kwas laktobionowy ma także zdolność do łagodzenia stanów zapalnych skóry, redukcji zaczerwienień i podrażnień. Działa również jako delikatne środek złuszczający, pomagając w usuwaniu martwych komórek skóry i poprawie tekstury skóry. Kwas laktobionowy jest powszechnie stosowany w produktach do pielęgnacji skóry, takich jak kremy, serum i maski, ze względu na swoje wszechstronne właściwości i łagodność. Może być stosowany na różne typy skóry, w tym na skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień i skórę dojrzałą.

Coś dla miłośników ekologii

Warto zwrócić uwagę na działania odpowiedzialne społecznie marki SkinTra. Czy kosmetyki, poza ekologicznymi opakowaniami, etykietami i surowcami, mogą podjąć dodatkowe działania na rzecz ochrony naszej planety? Oczywiście, istnieje wiele innych możliwości, takich jak ograniczenie plastiku w opakowaniach czy zbędnych pudełeczek ochronnych. To właśnie w te działania angażuje się marka SkinTra, jednak brand zdecydował się pójść o krok dalej. Wspierają on bowiem Las na Zawsze, fundację zajmującą się sadzeniem nowych lasów na terytorium Polski. Fundacja wykorzystuje nieużytki w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących lasów. Sadzą głównie odporne na warunki środowiskowe drzewa liściaste, ale także drzewa owocowe, krzewy i rośliny runa leśnego, aby stworzyć bioróżnorodne i bardziej odporne na czynniki środowiskowe nowe lasy. Co więcej, ilość drzew na hektar jest ograniczona do maksymalnie 2 tysięcy sadzonek, aby korony drzew i system korzeniowy mogły się swobodnie rozwijać bez zbędnych przeszkód. 

Po posadzeniu nowego lasu jest on monitorowany i w razie potrzeby odpowiednio wspierany. Istotne jest również zabezpieczenie prawne, które utrudnia wycinkę roślinności. Nawet jeśli do takiego zdarzenia dojdzie, naliczane są kary finansowe, które gwarantują ponowne zalesienie. Za każdy wyprodukowany kosmetyk SkinTra posadzone zostanie 0,5 m² lasu, włączając w to kosmetyki opuszczające fabrykę, nie tylko sprzedawane klientom, ale także przekazywane na cele PR-owe.

Promocja
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Rynek i trendy
03.07.2024 09:46
Forum Branży Kosmetycznej 2024: Beauty konsument przyszłości. Dołącz do tych, którzy o biznesie wiedzą więcej
Forum Branży Kosmetycznej 2024: Beauty konsument przyszłości. Dołącz do tych, którzy o biznesie wiedzą więcejwiadomoscikosmetyczne.pl
Pokolenie JA, generacja Alfa. Beauty konsumenci przyszłości – to hasło Forum Branży Kosmetycznej 2024. Biznesowa konferencja połączona z przestrzenią wystawienniczą i prezentacjami innowacji w zakresie produktów i technologii odbędzie się już 24 października w Warszawie. Dołącz do nas, by być na bieżąco z trendami beauty i robić biznes.

Rynek kosmetyczny jest wyjątkowo odporny na kryzysy, niezwykle innowacyjny i szybko odpowiada na konsumenckie trendy. Zarazem, jak każda branża, mierzy się z szeregiem wyzwań, w związku ze wzrostem kosztów działalności i ograniczaniem wydatków przez konsumentów, a także szybko zmieniającym się prawem w obrębie kosmetycznych regulacji.

Jeszcze większym wyzwaniem wydaje się być nadążenie za zmieniającym się światem – technologiami rozwijającymi się w niespotykanym dotąd tempie i młodymi konsumentami, których nie da się zamknąć w żadnych znajomych z dotychczasowych doświadczeń ramach.

Czytaj także: WiseEuropa i Kosmetyczni [RAPORT]: Polskie firmy kosmetyczne są ponadprzeciętnie rentowne i odporne na kryzysy

O tym jak może wyglądać przyszłość rynku kosmetycznego będziemy dyskutować podczas Forum Branży Kosmetycznej 2024, które odbędzie się już 24 października w Warszawie, w hotelu Arche Krakowska. Przewodnie hasło tegorocznej konferencji brzmi: „Pokolenie JA, generacja Alfa. Beauty konsumenci przyszłości” i zawiera w sobie motywy kluczowych debat, do których redakcja „Wiadomości Kosmetycznych” zaprosiła znakomitych ekspertów.

Forum Branży Kosmetycznej 2024 otworzy Andrew McDougall, Director Beauty & Personal Care Research, Mintel Group, który wprowadzi nas w trendy kształtujące rynek kosmetyczny. Mintel bada je od lat i zbiera w swoim raporcie Beauty and Personal Beauty Trends. Uczestnicy naszej konferencji będą jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się, na co powinna przygotować się branża kosmetyczna w kolejnych latach. Czy da się z wielu mikro zjawisk wskazać te, które będą dominowały i faktyczne można je nazwać dominującymi trendami? Przekonamy się już w październiku.

Czytaj także: Samantha Dover, Mintel: AI to nadal niewyeksplorowana studnia potencjału dla branży beauty

Z pewnością przyszłość branży beauty będzie wiązała się z bardzo szybkim rozwojem nowych technologii. Narzędzia sztucznej inteligencji są wykorzystywane od lat, w produkcji, logistyce, w zbieraniu i analizie danych, w marketingu. Ale nigdy AI nie wkraczała w nasze życie w takim tempie i w takim zakresie jak obecnie. Giganci technologiczni dążą do tego, by dzięki wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości już nie tylko tworzyć treści, komunikować się, czy zbierać podstawowe dane. Chodzi o to, by nauczyć się czytać emocje, intencje konsumentów, analizować nieuświadomione reakcje. Korzystanie w tym celu np. z urządzeń z wbudowanymi sensorami może dać potężną przewagę konkurencyjną. Jednak tak jak wszystko, co wiąże się z głębokim wchodzeniem w osobistą przestrzeń konsumentów, wiąże się z ryzykiem. AI wróg, czy przyjaciel? O tym będą dyskutować m.in. Monika Kolaszyńska, prezes zarządu, Super-Pharm Poland; Joanna Orzechowska, East Europe Marketing Manager & Category Lead, Poland, Baltics & Ukraine, Unilever oraz Adam Nitecki, General Manager E-commerce, L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. To będzie spojrzenie na technologię z perspektywy firm, które wykorzystują już AI w szerokim zakresie, ale mają pełną świadomość, że nie można pozostawić tych procesów poza kontrolą.

Czytaj także: Do czego Unilever, właściciel marki Dove, wykorzystuje sztuczną inteligencję?

Liderzy L’Oréal: W ciągu kilku lat AI stanie się tak powszechne jak powietrze, którym oddychamy

image
Oficjalna grafika Forum Branży Kosmetycznej 2024
wiadomoscikosmetyczne.pl

Pokolenie Alfa – dzieci urodzone po 2010 r., wychowane w środowisku technologii i cyfrowych treści. Czy dzięki temu bardziej otwarte na świat, czy może bardziej samotne? O określonych postawach czy stale poszukujące? Hedoniści czy minimaliści? Stawiający siebie w centrum, czy wrażliwi na innych? Dziś to nastolatkowie, jeszcze korzystający z zasobów rodziców, za chwilę sami staną się głównymi konsumentami. To oni są w centrum zainteresowania marek, które uczą się z nimi komunikować mając na uwadze, że szybko się nudzą, nie wybaczają fałszu i błyskawicznie są w stanie zweryfikować każdą informację. Jak mierzą się z tym firmy z obszaru beauty – o tym porozmawiamy m.in. z Katarzyną Mauduit, Marketing Director Poland & CEE, Douglas oraz z Anną Rucińską, Head of Burda Beauty Center & Communities (wizaz.pl)

Badawcza firma NielsenIQ sprowadzi nas do tego, co u podstaw i decyduje o słupkach sprzedaży. Siła marki czy siła ceny? Barbara Nesterowicz, Client Business Partner, NielsenIQ  z pewnością odniesie się do najnowszych danych, które pokazują, że choć Polacy są bardzo wrażliwi na ceny, to też inne czynniki – po trudnym okresie inflacyjnym – zaczynają mieć wpływ na to jakie produkty wkładają do swoich koszyków.

Czytaj także: NIQ: Marki własne spowalniają, brandy premium w górę. Wracamy do konsumenckiej normalności?

Nie zabraknie także tematów środowiskowych – sektor kosmetyczny jest poddany ogromnej presji zmian w obszarze surowców kosmetycznych, wprowadzania biodegradowalnych opakowań, dostosowania całej swojej działalności do wymogów gospodarki obiegu zamkniętego. Wielu twierdzi, że europejskie, wyśrubowane normy ekologiczne są nie do spełnienia, a chęć sprostania nim spowoduje, że część przedsiębiorstw przestanie istnieć, bo nie wytrzymają presji kosztowej, a te, które przetrwają i tak przegrają w konkurencji z firmami z Azji, których normy europejskie w zakresie ekologii nie obowiązują.

Czytaj także: Cosmetics Europe zawiedzione zapisami w tekście rozporządzenia PPWR przyjętym przez Parlament Europejski. Polskie firmy: jest wiele pytań i niewiadomych

Forum Branży Kosmetycznej to nie tylko wykłady i dyskusje, ale przede wszystkim przestrzeń do bezpośrednich spotkań, wymiany informacji, doświadczeń i robienia biznesu. Nasi Partnerzy i Wystawcy zadbali, aby w przestrzeni wystawienniczej nie zabrakło innowacji, zarówno w obszarze produktów, jak i usług i technologii. Co roku w tej części tętni życie i przez cały dzień toczą się rozmowy. Na stoiskach wystawców można produkty wypróbować, otrzymać katalogi, próbki, umówić się na spotkania i negocjować już na miejscu. Uczestnikami Forum Branży Kosmetycznej są wyłącznie profesjonaliści – menedżerowie odpowiedzialni za różne obszary funkcjonowania firm z sektora produkcji, dystrybucji i handlu, poszukujący dla swoich przedsiębiorstw wiedzy, nowości asortymentowych, innowacji usprawniajacych funkcjonowanie firm. To wyjątkowa okazja, by spotkać się w tak biznesowym gronie.

image
Fotorelacja Forum Branży Kosmetycznej 2023
wiadomoscikosmetyczne.pl

Zwieńczeniem Forum Branży Kosmetycznej będzie rozdanie nagród w konsumenckim rankingu Drogeria Roku wyróżniającym miejsca, w których Polacy lubią kupować kosmetyki i cenią je za wyjątkową ofertę, interesujące promocje i najlepszą obsługę. Ogłoszenie zwycięzców w rankingu Drogeria Roku poprzedzi prezentacja drugiej edycji badania „Kanały dystrybucji kosmetyków w Polsce”, które dla Wiadomości Kosmetycznych realizuje firma badawcza Mobile Institute specjalizująca się w śledzeniu trendów konsumenckich i wielokanałowym monitoringu satysfakcji oraz dostarczającej narzędzia dialogu marek z konsumentami. Raport z badania zaprezentuje  Katarzyna Czuchaj-Łagód, współzałożycielka i dyrektorka zarządzająca Mobile Institute.

Czytaj także: Drogeria Roku 2023. Tak wybrali konsumenci

Kupujący kosmetyki skaczą między sklepami a internetem. Nie są wierni jednej sieci drogeryjnej [Badanie Mobile Institute]

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Nasze projekty
29.04.2024 11:23
Testowane przez WK. La Rive wybór zapachów dla niego i dla niej
Wiadomości Kosmetyczne
Oferta marki La Rive jest niezwykle zróżnicowana, co sprawia, że każdy, niezależnie od swoich preferencji zapachowych, może znaleźć w niej coś dla siebie. La Rive projektuje swoje perfumy z myślą o różnorodności gustów i potrzeb swoich klientów, oferując szeroką paletę aromatów od świeżych i lekkich, przez kwiatowe i owocowe, aż po intensywne i zmysłowe nuty orientalne czy drzewne. Zobaczcie, jakie kompozycje sprawdziły Wiadomości Kosmetyczne!

Dzięki tak bogatej ofercie, La Rive umożliwia klientom wyrażenie własnej osobowości za pomocą zapachu. Niezależnie od tego, czy ktoś preferuje subtelne i delikatne kompozycje, czy też mocne i wyraziste aromaty, w portfolio marki znajdzie się odpowiedni wybór. Perfumy La Rive są zaprojektowane tak, aby odpowiadać różnym okazjom i stylom życia – od codziennego użytku, przez specjalne wydarzenia, aż po wieczorne wyjścia. Marka stawia na dostępność swoich produktów, łącząc wysoką jakość z przystępnymi cenami, co dodatkowo przyciąga szerokie grono odbiorców.

Zapachy marki La Rive są znane z wyjątkowej trwałości i intensywności zapachów, co w dużej mierze wynika z zastosowania pełnego procesu maceracji podczas ich produkcji. Maceracja to kluczowy etap w tworzeniu kompozycji perfumeryjnych, podczas którego składniki zapachowe są namaczane w rozpuszczalniku, zazwyczaj alkoholu, by w pełni uwolnić ich aromaty. Ten proces może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, a jego długość zależy od specyfiki użytych składników oraz oczekiwanej głębi i trwałości zapachu.

Estetyczne flakony i opakowania zapachów marki La Rive stanowią znaczący element, który przyciąga uwagę konsumentów już na pierwszy rzut oka. Projektanci La Rive przykładają dużą wagę do tego, aby design opakowań harmonizował z charakterem zawartych w nich zapachów, co nie tylko podkreśla ich unikalność, ale również ułatwia klientom wybór odpowiedniego produktu bezpośrednio z półki sklepowej.

315 PRESTIGE BLACK

image
Woda perfumowana dla mężczyzn 315 Prestige Black
La Rive
Woda toaletowa z rodziny aromatyczno-fougère to idealny wybór dla kreatywnych mężczyzn o silnej charyzmie, którzy cenią sobie dynamiczne życie pełne wyzwań i niebanalnych przygód. Zapach ten łączy w sobie sportową lekkość z subtelnymi słodkimi akcentami, które harmonijnie przeplatają się z ziołową świeżością. Jest to kompozycja skierowana do młodszych mężczyzn, którzy nie boją się eksperymentować i pragną wyrazić swoją unikalną osobowość poprzez oryginalny zapach.

Idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennych aktywności, jak i w nieco bardziej formalnych okolicznościach, podkreślając młodzieńczą energię i gotowość do podejmowania spontanicznych decyzji. To zapach dla tych, którzy żyją pełnią życia i nie obawiają się pokazać swojego prawdziwego ja.

 

 • Nuty głowy
  •  anyż, koper włoski, absynt
 • Nuty serca
  •  lawenda, skóra   
 • Nuty bazy
  •  piżmo, wanilia   

315 PRESTIGE PINK

image
Woda perfumowana dla kobiet 315 Prestige Pink
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej kwiatowo-owocowej to wyjątkowa propozycja dla kobiet, które chcą podkreślić swoją słodycz, ale bez przesadnego cukierkowego charakteru. Zapach ten łączy subtelność kwiatowych nut z owocową świeżością, tworząc kompozycję wyraźnie damską i pełną wdzięku.

Jest idealny dla kobiet i dziewcząt, które cenią sobie elegancję oraz kobiecość, ale równocześnie pragną zachować pewną swobodę i lekkość. Doskonale sprawdzi się na co dzień, dodając pewności siebie i podkreślając indywidualność. To zapach dla tych, które szukają równowagi między delikatnością a zdecydowaną, charakterystyczną obecnością.

 

 

 • Nuty głowy
  • różowy szampan, różowy pieprz
 • Nuty serca
  • róża, kwiat brzoskwini
 • Nuty bazy
  • białe piżmo, nuty drzewne

METAPHOR

image
Woda perfumowana dla kobiet Metaphor
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej ambrowo-kwiatowej jest stworzona z myślą o kobietach, jednak dzięki swojej unikalnej, intensywnej kompozycji świetnie sprawdza się jako zapach unisex. Charakteryzuje się wyrazistymi nutami ambry połączonymi z delikatnością kwiatów, co tworzy zdecydowany, ale nieprzesadnie słodki aromat.

Ta perfekcyjnie wyważona mieszanka podkreśla silne osobowości i jest idealna dla osób, które cenią sobie wyraźne, ale eleganckie zapachy. Niezależnie od płci, ten zapach dodaje pewności siebie, podkreślając charakter i indywidualność użytkownika. Doskonale komponuje się z różnorodnymi okazjami, zarówno formalnymi, jak i codziennymi, będąc wyrazem nowoczesnej interpretacji luksusu.

 • Nuty głowy
  • gruszka, bergamotka
 • Nuty serca
  • kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny, tuberoza
 • Nuty bazy
  • wanilia, ambroksan, paczula, wetyweria

ELEGANT WOMAN

image
Woda perfumowana dla kobiet Elegant Woman
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej ambrowo-kwiatowej to wybór idealny dla kobiet o silniejszej osobowości, które naturalnie przyciągają uwagę otoczenia. Ten intensywny, wyraźnie kobiecy zapach łączy głębię ambry z delikatnością kwiatów, co tworzy wyjątkową kompozycję podkreślającą charyzmę i elegancję. Jest to kompozycja dla kobiety pewnej siebie, która nie boi się wyrażać swojej indywidualności i z łatwością dominuje w każdym towarzystwie.

Zapach jest zarówno zmysłowy, jak i wyrazisty, co sprawia, że jest doskonały na wieczorne wyjścia, specjalne okazje lub jako codzienny symbol siły i niezależności. To wybór dla tych osób, które pragną nie tylko pięknie pachnieć, ale również robić niezapomniane wrażenie swoją obecnością.

 

 • Nuty głowy
  • szafran, jaśmin
 • Nuty serca
  • ambra, drzewo bursztynowe
 • Nuty bazy
  • drzewo cedrowe, żywica jodłowa

HEROIC MAN

image
Woda perfumowana dla mężczyzn Heroic Man
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej aromatyczno-przyprawowej stanowi kwintesencję męskiego klasyku, doskonale komponując się z wizerunkiem tradycyjnego dżentelmena. Jest to zapach, który ceni sobie bezpieczną klasykę, łącząc w sobie wyraźne, aromatyczne nuty z subtelnymi akcentami ziół, owoców i kor rozmaitych roślin cenionych w kuchni. Wyrafinowana mieszanka, w której dominują nuty korzenne, podkreśla elegancję i dojrzałość, będąc jednocześnie synonimem męskości i pewności siebie.

Idealny dla mężczyzn, którzy preferują ponadczasowe wartości i elegancki styl, ten zapach świetnie sprawdza się w różnych okolicznościach, zarówno podczas formalnych spotkań, jak i w codziennym użytkowaniu. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą podkreślić swoją osobowość i styl życia zgodny z tradycyjnymi wartościami.

 • Nuty głowy
  • kardamon, różowy pieprz, liść fiołka, mięta
 • Nuty serca
  • ananas, melon, cynamon, szałwia, lawenda
 • Nuty bazy
  • wanilia, kasztan, drzewo bursztynowe, drzewo cedrowe, drzewo gwajakowe

Dlaczego warto postawić na La Rive?

Kompozycje zapachowe tworzone przez markę, która obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, są rezultatem współpracy z najlepszymi francuskimi perfumiarzami. Dzięki dwudziestoletniej obecności na rynku, firma zdobyła doświadczenie oraz reputację, która pozwala jej na współpracę z czołowymi specjalistami w branży. Ich wiedza i umiejętności są kluczowe w procesie tworzenia unikalnych, wysokiej jakości zapachów, które zdobywają uznanie i popularność na globalnym rynku.

Z okazji dwudziestolecia, firma nie tylko celebruje swoje osiągnięcia, ale również podkreśla stały rozwój i innowacje, które przyczyniły się do jej sukcesu. W ciągu tych lat, marka wypracowała sobie silną pozycję dzięki konsekwentnemu dążeniu do doskonałości oraz nieustannemu poszukiwaniu nowych inspiracji i rozwiązań. Kompozycje zapachowe są starannie opracowywane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, co jest możliwe dzięki bliskiej współpracy z perfumiarzami, którzy z pasją podchodzą do każdej nowej kreacji.

Jednym z elementów budujących międzynarodową renomę firmy jest regularne uczestnictwo w największych targach kosmetycznych na świecie — COSMOPROF w Bolonii. Targi te są prestiżową platformą, na której marka może prezentować swoje nowości, nawiązywać kontakty biznesowe oraz obserwować najnowsze trendy w branży. Obecność na COSMOPROF umożliwia firmie nie tylko eksponowanie swoich produktów na międzynarodowej arenie, ale również czerpanie inspiracji od innych liderów branży, co przekłada się na rozwój nowych, innowacyjnych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną recenzją w filmie!

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
14. lipiec 2024 19:30