StoryEditor
Nasze projekty
14.09.2023 15:05

Testowane przez WK. Ziołolek Lanoskin® 100% czysta lanolina

Lanolina odgrywa istotną rolę w dziedzinie kosmetologii, znajdując zastosowanie w różnorodnych produktach do pielęgnacji skóry. Jej zdolności nawilżające, natłuszczające i tworzące ochronną barierę sprawiają, że jest cenionym składnikiem w kremach, balsamach, pomadkach do ust oraz produktach do pielęgnacji skóry dłoni i stóp. Właściwości lanoliny pozwalają na zatrzymanie wilgoci w skórze, co jest niezwykle istotne w przypadku skóry suchej i odwodnionej.

Lanolina, znana również jako wosk wełniasty, jest naturalnym składnikiem pozyskiwanym z wełny owczej. Jest to wyjątkowy produkt, który od wieków znajduje szerokie zastosowanie w pielęgnacji ciała i kosmetykach. Dzięki swoim właściwościom nawilżającym, zabezpieczającym i łagodzącym, lanolina jest ceniona zarówno przez producentów kosmetyków, jak i konsumentów poszukujących naturalnych i skutecznych rozwiązań do pielęgnacji skóry.

Z chemicznego punktu widzenia, lanolina jest kompleksem mieszaniny estrów i alkoholi, pochodzących z naturalnego tłuszczu zawartego w wełnie owczej. Jest to złożona substancja, która składa się głównie z estrów cholesterolu i kwasów tłuszczowych, wraz z mniejszymi ilościami innych estrów i alkoholi. Nazwa lanolina pochodzi od łacińskiego lāna „wełna” i oleum „olej”.

 

Pochodzenie i produkcja lanoliny

Produkcja lanoliny jest procesem, który wykorzystuje naturalny tłuszcz zawarty w wełnie owczej. Pierwszym krokiem jest oddzielenie wełny od owiec, a następnie jej mycie, aby usunąć zanieczyszczenia i związek zwany "lanoliną surową". Po oczyszczeniu wełny, zawartość lanoliny surowej jest oddzielana poprzez procesy mycia i odwirowywania. Woda i tłuszcz są następnie oddzielane, a lanolina jest poddawana procesowi odparowywania w celu uzyskania bardziej skoncentrowanego produktu. Ostatni etap to dalsze oczyszczanie i rafinacja lanoliny, aby uzyskać czysty produkt gotowy do wykorzystania w kosmetykach i produktach do pielęgnacji skóry. Ten naturalny proces pozyskiwania lanoliny sprawia, że jest ona ceniona przez osoby poszukujące składników pochodzenia naturalnego do swojej pielęgnacji.

image
Lanoskin

Lanolina posiada zdolność zatrzymywania wody w skórze, dzięki czemu działa jako skuteczny nawilżacz. Tworzy ona warstwę ochronną na powierzchni skóry, zapobiegając utracie wilgoci. To sprawia, że lanolina jest szczególnie przydatna dla osób o suchej i skłonnej do przesuszeń skórze. Dzięki swoim właściwościom łagodzącym, lanolina jest wykorzystywana do pielęgnacji skóry podrażnionej lub zaczerwienionej, na przykład po oparzeniach słonecznych, ukąszeniach owadów czy podrażnieniach wywołanych wiatrem. Pomaga w regeneracji naskórka i łagodzi dyskomfort.

Lanolina jest częstym składnikiem balsamów do ust ze względu na jej zdolność do tworzenia ochronnej warstwy na wargach. Jest to szczególnie ważne w warunkach suchego klimatu lub w sezonie zimowym, kiedy skóra warg jest narażona na przesuszenie. Lanolina doskonale sprawdza się w produktach do pielęgnacji dłoni i stóp, które są często narażone na działanie czynników zewnętrznych. Stosowanie kremów czy balsamów z lanoliną — lub czystej lanoliny Lanoskin® firmy Ziołolek — pomaga zachować odpowiednią kondycję skóry tych obszarów.

Lanolina, choć znana głównie z pielęgnacji skóry, może również stanowić cenny składnik w pielęgnacji włosów, i w niektórych rejonach świata znanych z hodowli owiec stanowi ulubiony, “domowy” i tradycyjny kosmetyk. Jej właściwości nawilżające i ochronne mogą przyczynić się do poprawy kondycji włosów, zwłaszcza tych suchych, zniszczonych lub podatnych na łamanie. Istnieją różne sposoby, w jakie lanolinę można wykorzystać w pielęgnacji włosów. Lanolina Lanoskin® firmy Ziołolek może być używana jako intensywny nawilżacz końcówek włosów. Wystarczy wmasować niewielką ilość produktu w wilgotne lub suche końcówki. Dzięki temu włosy zyskują dodatkową dawkę nawilżenia, co może pomóc w zapobieganiu rozdwajaniu się i łamaniu. Ta substancja może być również dodana do domowych maseczek do włosów. Można połączyć ją z innymi olejami roślinnymi lub miodem, aby stworzyć intensywną maseczkę nawilżającą. Takie maseczki można stosować przed myciem włosów, pozostawiając je na włosach przez pewien czas, aby składniki mogły dogłębnie nawilżyć i odżywić pasma.

 

image
Lanoskin

 

Lanolina w kosmetykach dla najmłodszych

Lanolina znalazła swoje szczególne zastosowanie w kosmetykach dla noworodków i niemowląt dzięki swoim delikatnym, naturalnym właściwościom nawilżającym i ochronnym. Skóra niemowląt jest wyjątkowo delikatna i podatna na przesuszenia oraz podrażnienia. Dlatego też lanolina jest często wybierana jako składnik w produktach do pielęgnacji skóry niemowlęcej, takich jak kremy do pielęgnacji po zmianie pieluchy. Jej zdolność do tworzenia ochronnej warstwy na skórze pomaga zapobiegać podrażnieniom spowodowanym kontaktem z wilgocią, co jest szczególnie istotne w obszarach pod pieluchą. Ponadto, lanolina jest łagodnym składnikiem, co czyni ją bezpieczną opcją dla delikatnej skóry noworodków. Jej naturalne właściwości nawilżające pomagają utrzymać skórę maluszka w odpowiedniej kondycji, redukując ryzyko wystąpienia suchości czy dyskomfortu. Dzięki tym właściwościom lanolina stała się niezastąpionym elementem w pielęgnacji niemowląt, zapewniając rodzicom spokój i pewność, że ich mały skarb jest pielęgnowany w delikatny i naturalny sposób.

 

Pielęgnacja brodawek w okresie laktacji

Lanolina ma istotne zastosowanie w kosmetykach do pielęgnacji brodawek kobiet karmiących piersią. Ten okres jest wyjątkowo wymagający dla skóry, ponieważ częste karmienie może prowadzić do suchości, pęknięć czy podrażnień brodawek. Lanolina jest cenionym składnikiem w kremach i balsamach do pielęgnacji piersi ze względu na jej zdolność do nawilżania i tworzenia ochronnej warstwy na skórze. Dzięki temu pomaga zmniejszyć ryzyko podrażnień oraz łagodzi dyskomfort związany z karmieniem piersią. Jest to szczególnie ważne, ponieważ delikatna skóra wokół brodawek może być podatna na pęknięcia i uszkodzenia, a lanolina działa jak naturalna bariera, która pomaga w zapobieganiu takim problemom. Bezpieczność i skuteczność lanoliny sprawiają, że kobiety karmiące chętnie sięgają po produkty zawierające ten składnik, aby zapewnić sobie komfortową i bezpieczną pielęgnację w okresie laktacji. Lanoskin® firmy Ziołolek pomoże każdej karmiącej osobie zadbać o sutki narażone na przesuszenie lub uszkodzenie.

 

Jak stosować lanolinę do pielęgnacji ciała?

Lanolina jest cennym składnikiem w kosmetykach i produktach do pielęgnacji ciała ze względu na swoje unikalne właściwości nawilżające, ochronne i łagodzące. Jej naturalne pochodzenie oraz zdolność do odtwarzania warstwy ochronnej na skórze sprawiają, że jest ona chętnie wybierana przez osoby szukające naturalnych i skutecznych sposobów pielęgnacji skóry. Bezpieczna dla różnych typów skóry, lanolina znajduje zastosowanie w wielu produktach, które pomagają utrzymać skórę w dobrej kondycji, zapewniając jej odpowiednie nawilżenie i ochronę.

Czysta lanolina, taka jak Lanoskin® firmy Ziołolek, może być wyjątkowo korzystna w pielęgnacji ciała ze względu na jej głęboko nawilżające i ochronne właściwości. Przed rozpoczęciem stosowania lanoliny, zaleca się przeprowadzenie małego testu uczuleniowego, szczególnie jeśli masz skórę wrażliwą lub skłonną do alergii. Kiedy już potwierdzisz, że lanolina jest odpowiednia dla Twojej skóry, możesz przystąpić do procesu pielęgnacyjnego.

 

Kroki Stosowania Lanoliny:

 1. Oczyszczanie Skóry: Przed nałożeniem lanoliny upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Delikatnie umyj skórę łagodnym mydłem i osusz ją dokładnie.
 2. Warstwa Cienka: Czystą lanolinę można stosować na suchą, łokciową skórę lub obszary wymagające intensywnej pielęgnacji. Ważne jest, aby używać niewielkiej ilości produktu, ponieważ lanolina jest bardzo skoncentrowana i może być trudna do wchłonięcia w większych ilościach.
 3. Rozgrzewanie Produktu: Czysta lanolina ma konsystencję gęstego wosku, który może być trudny do rozprowadzenia. Aby ułatwić aplikację, możesz delikatnie podgrzać niewielką ilość lanoliny w dłoniach, aby stała się bardziej płynna.
 4. Delikatne Wcieranie: Wcieraj lanolinę w skórę za pomocą delikatnych, kolistych ruchów. Skup się na obszarach wymagających nawilżenia lub ochrony, takich jak łokcie, kolana, stopy czy dłonie.
 5. Czas Wchłaniania: Czysta lanolina może potrzebować trochę czasu, aby się wchłonąć. Jeśli stosujesz ją na obszarach, które nie będą w kontakcie z ubraniem, możesz pozwolić jej wchłonąć się naturalnie. Jeśli jednak zamierzasz założyć ubranie, upewnij się, że nadmiar lanoliny został dokładnie wmasowany w skórę.
 6. Regularne Stosowanie: Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, stosuj lanolinę regularnie, zwłaszcza na obszarach, które wymagają dodatkowej pielęgnacji. Możesz używać jej na noc lub w ciągu dnia, w zależności od swoich preferencji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją!

Artykuł sponsorowany
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Rynek i trendy
03.07.2024 09:46
Forum Branży Kosmetycznej 2024: Beauty konsument przyszłości. Dołącz do tych, którzy o biznesie wiedzą więcej
Forum Branży Kosmetycznej 2024: Beauty konsument przyszłości. Dołącz do tych, którzy o biznesie wiedzą więcejwiadomoscikosmetyczne.pl
Pokolenie JA, generacja Alfa. Beauty konsumenci przyszłości – to hasło Forum Branży Kosmetycznej 2024. Biznesowa konferencja połączona z przestrzenią wystawienniczą i prezentacjami innowacji w zakresie produktów i technologii odbędzie się już 24 października w Warszawie. Dołącz do nas, by być na bieżąco z trendami beauty i robić biznes.

Rynek kosmetyczny jest wyjątkowo odporny na kryzysy, niezwykle innowacyjny i szybko odpowiada na konsumenckie trendy. Zarazem, jak każda branża, mierzy się z szeregiem wyzwań, w związku ze wzrostem kosztów działalności i ograniczaniem wydatków przez konsumentów, a także szybko zmieniającym się prawem w obrębie kosmetycznych regulacji.

Jeszcze większym wyzwaniem wydaje się być nadążenie za zmieniającym się światem – technologiami rozwijającymi się w niespotykanym dotąd tempie i młodymi konsumentami, których nie da się zamknąć w żadnych znajomych z dotychczasowych doświadczeń ramach.

Czytaj także: WiseEuropa i Kosmetyczni [RAPORT]: Polskie firmy kosmetyczne są ponadprzeciętnie rentowne i odporne na kryzysy

O tym jak może wyglądać przyszłość rynku kosmetycznego będziemy dyskutować podczas Forum Branży Kosmetycznej 2024, które odbędzie się już 24 października w Warszawie, w hotelu Arche Krakowska. Przewodnie hasło tegorocznej konferencji brzmi: „Pokolenie JA, generacja Alfa. Beauty konsumenci przyszłości” i zawiera w sobie motywy kluczowych debat, do których redakcja „Wiadomości Kosmetycznych” zaprosiła znakomitych ekspertów.

Forum Branży Kosmetycznej 2024 otworzy Andrew McDougall, Director Beauty & Personal Care Research, Mintel Group, który wprowadzi nas w trendy kształtujące rynek kosmetyczny. Mintel bada je od lat i zbiera w swoim raporcie Beauty and Personal Beauty Trends. Uczestnicy naszej konferencji będą jednym z pierwszych, którzy dowiedzą się, na co powinna przygotować się branża kosmetyczna w kolejnych latach. Czy da się z wielu mikro zjawisk wskazać te, które będą dominowały i faktyczne można je nazwać dominującymi trendami? Przekonamy się już w październiku.

Czytaj także: Samantha Dover, Mintel: AI to nadal niewyeksplorowana studnia potencjału dla branży beauty

Z pewnością przyszłość branży beauty będzie wiązała się z bardzo szybkim rozwojem nowych technologii. Narzędzia sztucznej inteligencji są wykorzystywane od lat, w produkcji, logistyce, w zbieraniu i analizie danych, w marketingu. Ale nigdy AI nie wkraczała w nasze życie w takim tempie i w takim zakresie jak obecnie. Giganci technologiczni dążą do tego, by dzięki wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości już nie tylko tworzyć treści, komunikować się, czy zbierać podstawowe dane. Chodzi o to, by nauczyć się czytać emocje, intencje konsumentów, analizować nieuświadomione reakcje. Korzystanie w tym celu np. z urządzeń z wbudowanymi sensorami może dać potężną przewagę konkurencyjną. Jednak tak jak wszystko, co wiąże się z głębokim wchodzeniem w osobistą przestrzeń konsumentów, wiąże się z ryzykiem. AI wróg, czy przyjaciel? O tym będą dyskutować m.in. Monika Kolaszyńska, prezes zarządu, Super-Pharm Poland; Joanna Orzechowska, East Europe Marketing Manager & Category Lead, Poland, Baltics & Ukraine, Unilever oraz Adam Nitecki, General Manager E-commerce, L’Oréal Polska i Kraje Bałtyckie. To będzie spojrzenie na technologię z perspektywy firm, które wykorzystują już AI w szerokim zakresie, ale mają pełną świadomość, że nie można pozostawić tych procesów poza kontrolą.

Czytaj także: Do czego Unilever, właściciel marki Dove, wykorzystuje sztuczną inteligencję?

Liderzy L’Oréal: W ciągu kilku lat AI stanie się tak powszechne jak powietrze, którym oddychamy

image
Oficjalna grafika Forum Branży Kosmetycznej 2024
wiadomoscikosmetyczne.pl

Pokolenie Alfa – dzieci urodzone po 2010 r., wychowane w środowisku technologii i cyfrowych treści. Czy dzięki temu bardziej otwarte na świat, czy może bardziej samotne? O określonych postawach czy stale poszukujące? Hedoniści czy minimaliści? Stawiający siebie w centrum, czy wrażliwi na innych? Dziś to nastolatkowie, jeszcze korzystający z zasobów rodziców, za chwilę sami staną się głównymi konsumentami. To oni są w centrum zainteresowania marek, które uczą się z nimi komunikować mając na uwadze, że szybko się nudzą, nie wybaczają fałszu i błyskawicznie są w stanie zweryfikować każdą informację. Jak mierzą się z tym firmy z obszaru beauty – o tym porozmawiamy m.in. z Katarzyną Mauduit, Marketing Director Poland & CEE, Douglas oraz z Anną Rucińską, Head of Burda Beauty Center & Communities (wizaz.pl)

Badawcza firma NielsenIQ sprowadzi nas do tego, co u podstaw i decyduje o słupkach sprzedaży. Siła marki czy siła ceny? Barbara Nesterowicz, Client Business Partner, NielsenIQ  z pewnością odniesie się do najnowszych danych, które pokazują, że choć Polacy są bardzo wrażliwi na ceny, to też inne czynniki – po trudnym okresie inflacyjnym – zaczynają mieć wpływ na to jakie produkty wkładają do swoich koszyków.

Czytaj także: NIQ: Marki własne spowalniają, brandy premium w górę. Wracamy do konsumenckiej normalności?

Nie zabraknie także tematów środowiskowych – sektor kosmetyczny jest poddany ogromnej presji zmian w obszarze surowców kosmetycznych, wprowadzania biodegradowalnych opakowań, dostosowania całej swojej działalności do wymogów gospodarki obiegu zamkniętego. Wielu twierdzi, że europejskie, wyśrubowane normy ekologiczne są nie do spełnienia, a chęć sprostania nim spowoduje, że część przedsiębiorstw przestanie istnieć, bo nie wytrzymają presji kosztowej, a te, które przetrwają i tak przegrają w konkurencji z firmami z Azji, których normy europejskie w zakresie ekologii nie obowiązują.

Czytaj także: Cosmetics Europe zawiedzione zapisami w tekście rozporządzenia PPWR przyjętym przez Parlament Europejski. Polskie firmy: jest wiele pytań i niewiadomych

Forum Branży Kosmetycznej to nie tylko wykłady i dyskusje, ale przede wszystkim przestrzeń do bezpośrednich spotkań, wymiany informacji, doświadczeń i robienia biznesu. Nasi Partnerzy i Wystawcy zadbali, aby w przestrzeni wystawienniczej nie zabrakło innowacji, zarówno w obszarze produktów, jak i usług i technologii. Co roku w tej części tętni życie i przez cały dzień toczą się rozmowy. Na stoiskach wystawców można produkty wypróbować, otrzymać katalogi, próbki, umówić się na spotkania i negocjować już na miejscu. Uczestnikami Forum Branży Kosmetycznej są wyłącznie profesjonaliści – menedżerowie odpowiedzialni za różne obszary funkcjonowania firm z sektora produkcji, dystrybucji i handlu, poszukujący dla swoich przedsiębiorstw wiedzy, nowości asortymentowych, innowacji usprawniajacych funkcjonowanie firm. To wyjątkowa okazja, by spotkać się w tak biznesowym gronie.

image
Fotorelacja Forum Branży Kosmetycznej 2023
wiadomoscikosmetyczne.pl

Zwieńczeniem Forum Branży Kosmetycznej będzie rozdanie nagród w konsumenckim rankingu Drogeria Roku wyróżniającym miejsca, w których Polacy lubią kupować kosmetyki i cenią je za wyjątkową ofertę, interesujące promocje i najlepszą obsługę. Ogłoszenie zwycięzców w rankingu Drogeria Roku poprzedzi prezentacja drugiej edycji badania „Kanały dystrybucji kosmetyków w Polsce”, które dla Wiadomości Kosmetycznych realizuje firma badawcza Mobile Institute specjalizująca się w śledzeniu trendów konsumenckich i wielokanałowym monitoringu satysfakcji oraz dostarczającej narzędzia dialogu marek z konsumentami. Raport z badania zaprezentuje  Katarzyna Czuchaj-Łagód, współzałożycielka i dyrektorka zarządzająca Mobile Institute.

Czytaj także: Drogeria Roku 2023. Tak wybrali konsumenci

Kupujący kosmetyki skaczą między sklepami a internetem. Nie są wierni jednej sieci drogeryjnej [Badanie Mobile Institute]

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Nasze projekty
29.04.2024 11:23
Testowane przez WK. La Rive wybór zapachów dla niego i dla niej
Wiadomości Kosmetyczne
Oferta marki La Rive jest niezwykle zróżnicowana, co sprawia, że każdy, niezależnie od swoich preferencji zapachowych, może znaleźć w niej coś dla siebie. La Rive projektuje swoje perfumy z myślą o różnorodności gustów i potrzeb swoich klientów, oferując szeroką paletę aromatów od świeżych i lekkich, przez kwiatowe i owocowe, aż po intensywne i zmysłowe nuty orientalne czy drzewne. Zobaczcie, jakie kompozycje sprawdziły Wiadomości Kosmetyczne!

Dzięki tak bogatej ofercie, La Rive umożliwia klientom wyrażenie własnej osobowości za pomocą zapachu. Niezależnie od tego, czy ktoś preferuje subtelne i delikatne kompozycje, czy też mocne i wyraziste aromaty, w portfolio marki znajdzie się odpowiedni wybór. Perfumy La Rive są zaprojektowane tak, aby odpowiadać różnym okazjom i stylom życia – od codziennego użytku, przez specjalne wydarzenia, aż po wieczorne wyjścia. Marka stawia na dostępność swoich produktów, łącząc wysoką jakość z przystępnymi cenami, co dodatkowo przyciąga szerokie grono odbiorców.

Zapachy marki La Rive są znane z wyjątkowej trwałości i intensywności zapachów, co w dużej mierze wynika z zastosowania pełnego procesu maceracji podczas ich produkcji. Maceracja to kluczowy etap w tworzeniu kompozycji perfumeryjnych, podczas którego składniki zapachowe są namaczane w rozpuszczalniku, zazwyczaj alkoholu, by w pełni uwolnić ich aromaty. Ten proces może trwać od kilku tygodni do nawet kilku miesięcy, a jego długość zależy od specyfiki użytych składników oraz oczekiwanej głębi i trwałości zapachu.

Estetyczne flakony i opakowania zapachów marki La Rive stanowią znaczący element, który przyciąga uwagę konsumentów już na pierwszy rzut oka. Projektanci La Rive przykładają dużą wagę do tego, aby design opakowań harmonizował z charakterem zawartych w nich zapachów, co nie tylko podkreśla ich unikalność, ale również ułatwia klientom wybór odpowiedniego produktu bezpośrednio z półki sklepowej.

315 PRESTIGE BLACK

image
Woda perfumowana dla mężczyzn 315 Prestige Black
La Rive
Woda toaletowa z rodziny aromatyczno-fougère to idealny wybór dla kreatywnych mężczyzn o silnej charyzmie, którzy cenią sobie dynamiczne życie pełne wyzwań i niebanalnych przygód. Zapach ten łączy w sobie sportową lekkość z subtelnymi słodkimi akcentami, które harmonijnie przeplatają się z ziołową świeżością. Jest to kompozycja skierowana do młodszych mężczyzn, którzy nie boją się eksperymentować i pragną wyrazić swoją unikalną osobowość poprzez oryginalny zapach.

Idealnie sprawdzi się zarówno podczas codziennych aktywności, jak i w nieco bardziej formalnych okolicznościach, podkreślając młodzieńczą energię i gotowość do podejmowania spontanicznych decyzji. To zapach dla tych, którzy żyją pełnią życia i nie obawiają się pokazać swojego prawdziwego ja.

 

 • Nuty głowy
  •  anyż, koper włoski, absynt
 • Nuty serca
  •  lawenda, skóra   
 • Nuty bazy
  •  piżmo, wanilia   

315 PRESTIGE PINK

image
Woda perfumowana dla kobiet 315 Prestige Pink
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej kwiatowo-owocowej to wyjątkowa propozycja dla kobiet, które chcą podkreślić swoją słodycz, ale bez przesadnego cukierkowego charakteru. Zapach ten łączy subtelność kwiatowych nut z owocową świeżością, tworząc kompozycję wyraźnie damską i pełną wdzięku.

Jest idealny dla kobiet i dziewcząt, które cenią sobie elegancję oraz kobiecość, ale równocześnie pragną zachować pewną swobodę i lekkość. Doskonale sprawdzi się na co dzień, dodając pewności siebie i podkreślając indywidualność. To zapach dla tych, które szukają równowagi między delikatnością a zdecydowaną, charakterystyczną obecnością.

 

 

 • Nuty głowy
  • różowy szampan, różowy pieprz
 • Nuty serca
  • róża, kwiat brzoskwini
 • Nuty bazy
  • białe piżmo, nuty drzewne

METAPHOR

image
Woda perfumowana dla kobiet Metaphor
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej ambrowo-kwiatowej jest stworzona z myślą o kobietach, jednak dzięki swojej unikalnej, intensywnej kompozycji świetnie sprawdza się jako zapach unisex. Charakteryzuje się wyrazistymi nutami ambry połączonymi z delikatnością kwiatów, co tworzy zdecydowany, ale nieprzesadnie słodki aromat.

Ta perfekcyjnie wyważona mieszanka podkreśla silne osobowości i jest idealna dla osób, które cenią sobie wyraźne, ale eleganckie zapachy. Niezależnie od płci, ten zapach dodaje pewności siebie, podkreślając charakter i indywidualność użytkownika. Doskonale komponuje się z różnorodnymi okazjami, zarówno formalnymi, jak i codziennymi, będąc wyrazem nowoczesnej interpretacji luksusu.

 • Nuty głowy
  • gruszka, bergamotka
 • Nuty serca
  • kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny, tuberoza
 • Nuty bazy
  • wanilia, ambroksan, paczula, wetyweria

ELEGANT WOMAN

image
Woda perfumowana dla kobiet Elegant Woman
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej ambrowo-kwiatowej to wybór idealny dla kobiet o silniejszej osobowości, które naturalnie przyciągają uwagę otoczenia. Ten intensywny, wyraźnie kobiecy zapach łączy głębię ambry z delikatnością kwiatów, co tworzy wyjątkową kompozycję podkreślającą charyzmę i elegancję. Jest to kompozycja dla kobiety pewnej siebie, która nie boi się wyrażać swojej indywidualności i z łatwością dominuje w każdym towarzystwie.

Zapach jest zarówno zmysłowy, jak i wyrazisty, co sprawia, że jest doskonały na wieczorne wyjścia, specjalne okazje lub jako codzienny symbol siły i niezależności. To wybór dla tych osób, które pragną nie tylko pięknie pachnieć, ale również robić niezapomniane wrażenie swoją obecnością.

 

 • Nuty głowy
  • szafran, jaśmin
 • Nuty serca
  • ambra, drzewo bursztynowe
 • Nuty bazy
  • drzewo cedrowe, żywica jodłowa

HEROIC MAN

image
Woda perfumowana dla mężczyzn Heroic Man
La Rive
Woda toaletowa z rodziny zapachowej aromatyczno-przyprawowej stanowi kwintesencję męskiego klasyku, doskonale komponując się z wizerunkiem tradycyjnego dżentelmena. Jest to zapach, który ceni sobie bezpieczną klasykę, łącząc w sobie wyraźne, aromatyczne nuty z subtelnymi akcentami ziół, owoców i kor rozmaitych roślin cenionych w kuchni. Wyrafinowana mieszanka, w której dominują nuty korzenne, podkreśla elegancję i dojrzałość, będąc jednocześnie synonimem męskości i pewności siebie.

Idealny dla mężczyzn, którzy preferują ponadczasowe wartości i elegancki styl, ten zapach świetnie sprawdza się w różnych okolicznościach, zarówno podczas formalnych spotkań, jak i w codziennym użytkowaniu. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą podkreślić swoją osobowość i styl życia zgodny z tradycyjnymi wartościami.

 • Nuty głowy
  • kardamon, różowy pieprz, liść fiołka, mięta
 • Nuty serca
  • ananas, melon, cynamon, szałwia, lawenda
 • Nuty bazy
  • wanilia, kasztan, drzewo bursztynowe, drzewo cedrowe, drzewo gwajakowe

Dlaczego warto postawić na La Rive?

Kompozycje zapachowe tworzone przez markę, która obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, są rezultatem współpracy z najlepszymi francuskimi perfumiarzami. Dzięki dwudziestoletniej obecności na rynku, firma zdobyła doświadczenie oraz reputację, która pozwala jej na współpracę z czołowymi specjalistami w branży. Ich wiedza i umiejętności są kluczowe w procesie tworzenia unikalnych, wysokiej jakości zapachów, które zdobywają uznanie i popularność na globalnym rynku.

Z okazji dwudziestolecia, firma nie tylko celebruje swoje osiągnięcia, ale również podkreśla stały rozwój i innowacje, które przyczyniły się do jej sukcesu. W ciągu tych lat, marka wypracowała sobie silną pozycję dzięki konsekwentnemu dążeniu do doskonałości oraz nieustannemu poszukiwaniu nowych inspiracji i rozwiązań. Kompozycje zapachowe są starannie opracowywane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, co jest możliwe dzięki bliskiej współpracy z perfumiarzami, którzy z pasją podchodzą do każdej nowej kreacji.

Jednym z elementów budujących międzynarodową renomę firmy jest regularne uczestnictwo w największych targach kosmetycznych na świecie — COSMOPROF w Bolonii. Targi te są prestiżową platformą, na której marka może prezentować swoje nowości, nawiązywać kontakty biznesowe oraz obserwować najnowsze trendy w branży. Obecność na COSMOPROF umożliwia firmie nie tylko eksponowanie swoich produktów na międzynarodowej arenie, ale również czerpanie inspiracji od innych liderów branży, co przekłada się na rozwój nowych, innowacyjnych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną recenzją w filmie!

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
14. lipiec 2024 19:53