StoryEditor
Dom
27.07.2013 00:00

TENZI HOME & OFFICE już w Drogeriach!

Środki czystości z sukcesem powracają do drogerii, a te – zgodnie ze swoim specjalistycznym profilem – starają się zaoferować klientom produkty skuteczne i wysokiej jakości. Chętnie sięgają po marki inne niż te, które trafiają do hipermarketów lub dyskontów, by wyróżnić się na rynku. Taką profesjonalną marką jest TENZI HOME & OFFICE oferująca ponad 80 produktów do czyszczenia różnych nawierzchni. Można je już dostać m.in. w sieci Kosmeteria.

Kupując nowe meble, samochód czy elementy wyposażenia i dekoracji domu oraz biura, mamy nadzieję, że przez długi czas będziemy mogli cieszyć się ich fabrycznym, idealnym wyglądem. Wybierając preparaty do mycia i pielęgnacji nigdy do końca nie wiemy, jaki osiągniemy efekt. Za słabe specyfiki nie usuną zanieczyszczeń, a te za mocne w kilka sekund mogą na zawsze zniszczyć czyszczoną powierzchnię. Firma TENZI, bazując na swoim ponad dwudziestoletnim doświadczeniu związanym z produkcją profesjonalnej chemii czyszczącej oraz profesjonalnego sprzątania, opracowała unikalne formuły bezpiecznych preparatów, które możemy bez obaw stosować w domu.
Wysoka jakość, przystępna cena
Linia TENZI Home & Office to wybór najpopularniejszych, ale również niszowych preparatów, którymi można zainteresować otwartych na nowości konsumentów. Zostały one podzielone na grupy: ŁAZIENKA, KUCHNIA, SALON, OGRÓD, ECO, SAMOCHÓD ORAZ DOM & GARAŻ. Produkty powstały  w najnowocześniejszych laboratoriach z zachowaniem najwyższych norm jakości. Ich użytkownicy mogą cieszyć się komfortem, skutecznością i bezpieczeństwem, jakie gwarantują tylko preparaty profesjonalne. Firma TENZI od lat propaguje dobre praktyki w utrzymaniu czystości, więc wysoka jakość jej wyrobów jest dostępna dla każdego dzięki przystępnym cenom.

Professional  & luxury

Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta profesjonalnych szamponów dla psów. Formulacje preparatów są wzbogacone m.in. o olejek jojoba, ekstrakt z cytryny i białej perły, polimer kondycjonujący włosy, proteiny jedwabiu, pantenol. 17 szamponów jest podzielonych na dwie linie: MEDICLEAN AND CARE dla profesjonalistów, groomerów, hodowców oraz PREMIUM SHAMPOO do domowego użytku dla każdego właściciela. Więcej informacji na temat szamponów można uzyskać odwiedzając stronę
www.tenzidog.pl

Dostępne w całej Polsce

Produkty TENZI Home & Office można już kupić w kilku sieciach sklepów. Pierwszą na rynku drogeryjnym jest sieć Kosmeteria. Konsumenci trafią na markę TENZI również w sieciach Praktiker oraz Fachman. Preparaty wyróżniają się na sklepowych półkach – posiadają bowiem profesjonalne etykiety, na których ważniejsza jest treść niż reklama. Czytelne opisy i przejrzyste piktogramy pozwalają konsumentom łatwo zapoznać się z przeznaczeniem i sposobem użytkowania produktów. O bezpieczeństwie ich użytkowania zapewniają świadectwa ekologiczne, atesty PZH oraz badania dermatologiczne. Wsparciem dla sklepów są też szkolenia, które firma organizuje dla sprzedawców, by posiadali jak największą wiedzę na temat  TENZI Home & Office i służyli klientom profesjonalną poradą.
 
Profesjonalna Pani Domu online
Wsparciem sprzedaży są działania marketingowe prowadzone przez producenta, w tym w internecie, gdzie konsumenci poszukują interesujących i skutecznych produktów, opinii na ich temat oraz porad innych użytkowników. We wrześniu na stronie www.dom.tenzi.pl będzie można zobaczyć filmy instruktażowe dedykowane każdemu z produktów TENZI Home & Office. Profesjonalna Pani Domu pokaże, jak pielęgnować wszystkie rodzaje powierzchni i jak szybko pozbyć się zanieczyszczeń. Marka zachęca konsumentów do aktywności i bezpośrednich relacji. Przez stronę internetową będzie można również zadawać pytania ekspertom a także zgłaszać pomysły na nowe preparaty.ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Dom
28.02.2023 00:00

Nawilżacz ewaporacyjny - najważniejsze cechy tego urządzenia

W nawilżaczach ewaporacyjnych suche powietrze jest zaciągane przez wentylator, a następnie przepuszczane przez nawilżoną matę lub specjalne dyski. Para wodna jest chłodna i nie pozostawia białego osadu na meblachfot. materiał partnera
Wiele osób sięga po nawilżacze ewaporacyjne, bo cenią zdrowy i naturalny sposób nawilżania powietrza. To ważny atut, ale nie jedyny. Chociaż na rynku możemy wybierać spośród nawilżaczy parowych, ultradźwiękowych i ewaporacyjnych, te ostatnie są chętnie wybieranym rozwiązaniem.

Czym różnią się od innych sprzętów i jakie są najważniejsze cechy urządzenia tego typu? Pora się temu dokładnie przyjrzeć!

Czym nawilżacz ewaporacyjny różni się od ultradźwiękowego i parowego?

Szukając nawilżacza powietrza, spotkamy się z różnymi rodzajami tego typu sprzętu. To, na który się zdecydujemy, zależy od wielu kwestii, w tym zakładanego budżetu, oczekiwanych kosztów eksploatacji, a także - gdzie i w jaki sposób chcemy nawilżać powietrze. Jeśli zależy nam na urządzeniu do sypialni - powinniśmy stawiać na model wyposażony w tryb nocny. Do pokoju dziecięcego - na urządzenie emitujące chłodną mgiełkę. W końcu - jeśli mamy w domu psy i koty, warto unikać nawilżacza ultradźwiękowego. Mając świadomość, na jakie aspekty zwracać uwagę, można rozważyć po kolei poszczególne rodzaje nawilżaczy.

Nawilżacze parowe są proste w budowie i działaniu. Woda jest w nich ogrzewana przez specjalną grzałkę - aż pojawi się para wodna. Jej wysoka temperatura sprawia jednak, że tego typu sprzęt nie będzie dobrym pomysłem do niewielkiego pomieszczenia lub pokoju dziecka.

Znacznie lepszym wyborem w takim kontekście będą nawilżacze ultradźwiękowe. Jak sama nazwa wskazuje, używają one ultradźwięków do rozbijania cząsteczek wody, a przy tym - zwykle są dość budżetowymi rozwiązaniami. Do eksploatacji trzeba doliczyć koszt wody destylowanej - nie można używać tutaj wody z kranu, bo może to doprowadzić do wytrącania się szkodliwego dla zdrowia pyłu kamiennego. Z nawilżaczy ultradźwiękowych powinni zrezygnować opiekunowie zwierząt domowych. Psy i koty słyszą ultradźwięki i nie jest to dla nich komfortowe.

Nic dziwnego, że dużą popularnością cieszą się nawilżacze ewaporacyjne. Można w nich korzystać z wody z kranu, a nie destylowanej, nie emitują ultradźwięków i emitują chłodną mgiełkę. Brzmią więc jak rozwiązanie bardzo uniwersalne!

Jak działają sprzęty tego typu? Suche powietrze jest zaciągane przez wentylator, a następnie przepuszczane przez nawilżoną matę lub specjalne dyski. Para wodna jest chłodna i nie pozostawia białego osadu na meblach.

Decydując się na nawilżacz tego typu, trzeba pamiętać o kosztach eksploatacji, czyli regularnej wymianie filtrów. Producent zwykle określa, kiedy powinno to nastąpić - warto trzymać się tych wskazówek.

Nawilżacz ewaporacyjny - najważniejsze cechy

Gdy wiemy już, jak działa nawilżacz ewaporacyjny, pora przyjrzeć się jego najważniejszym właściwościom! Do zalet można zaliczyć, że jest to sprzęt, który:

  • może pracować w trybie cichym lub nocnym;
  • może mieć kilka poziomów prędkości pracy;
  • łatwo uzupełnić wodą z kranu;
  • nawilża, nie zostawiając mokrych plam i osadu;
  • jest zwykle łatwy w obsłudze;
  • znajdziemy w ofercie czołowych producentów;
  • zapewnia higieniczne nawilżanie;
  • wyróżnia się nowoczesnym designem, pasującym do wnętrza.

To mocna lista atutów, która sprawia, że wiele osób sięga właśnie po tego typu nawilżacz. Chcąc się zaopatrzyć w takie urządzenie, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu kilkuset złotych. W zamian otrzymujemy jednak sprzęt, który sprawdzi się jeszcze długo po zakupie. Nawilżacze ewaporacyjne w sklepie MediaMarkt mogą się pochwalić wieloma pozytywnymi recenzjami użytkowników - dobrze je sprawdzić przed wyborem konkretnego modelu.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Dom
30.11.2022 00:00

Testowane przez Wiadomości Kosmetyczne. Briochin mydła do mycia rąk i naczyń

()
Briochin to francuska marka produktów chemii gospodarczej, którą zna każdy obywatel i obywatelka kraju nad Sekwaną. Składy inspirowane najstarszymi tradycjami firmy-protoplasty Briochin, doskonała konsystencja, wydajność i uniwersalność decydują o popularności marki.

Produkty chemii gospodarczej potrafią być niełaskawe dla dłoni; wysuszają ich delikatną skórę, podrażniają, a czasem prowadzą do nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Klienci i klientki z wyjątkowo podatnymi na podrażnienia dłońmi poszukują zatem coraz częściej płynów do mycia naczyń czy innych tego typu środków, które będą bezpieczne dla ich skóry.

Briochin może być odpowiedzią na ich problemy i bolączki. Marka ma w swojej ofercie cztery specjalistyczne mydła do mycia rąk i naczyń, które łączą w sobie skuteczność detergentu zmywającego zabrudzenia, i delikatną dla rąk formułę mydła. Do wyboru konsumenci mają cztery warianty; z octem malinowym, z sodą oczyszczoną, na bazie mydła marsylskiego i na bazie szarego mydła i morskich alg.

Mydła mają nie tylko sprawdzoną formułę, ale są także wszechstronne w użyciu. Każde z nich można użyć dodatkowo jako odplamiacz przez praniem ubrań zabrudzonych tłuszczem. Wydajna receptura umożliwia umycie rąk 220 razy per opakowanie, lub 220 razy umyć pełen zlew naczyń. Wygodna, poddająca się już lekkiemu naciskowi pompka z blokadą pozwala na dozowanie produktu nawet jedną ręką. Opakowania są również wykonane z tworzywa z odzysku, oraz zużywają go mniej niż tradycyjne.

Czy warto poszerzyć swój asortyment o mydła Briochin? Tego dowiecie się z naszego testowania.

Promocja
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
01. październik 2023 14:01