StoryEditor
Producenci
06.03.2024 12:11

Clarins łączy siły z Mary’s Meals. Celem jest 3 mln posiłków dla niedożywionych dzieci

Dzięki wsparciu marki Clarins dla Mary’s Meals, posiłki w szkołach dostają m.in. dzieci w Zambii   / Fred Meylan
Marka Clarins połączyła siły z Mary’s Meals, międzynarodową organizacją charytatywną, by walczyć z problemem niedożywienia dzieci. Jej celem jest dostarczenie 3 mln posiłków dla najbardziej potrzebujących.

Marka Clarins w 2011 r. podjęła pierwsze inicjatywy mające na celu walkę z niedożywieniem dzieci. Od tego czasu jej wsparcie zaowocowało dystrybucją ponad 41 mln posiłków szkolnych dla najbardziej potrzebujących. W 2024 roku podjęła nowe wyzwanie: poprzez utworzenie nowego partnerstwa z dużą międzynarodową organizacją charytatywną – Mary‘s Meals – odnowiła swoje zaangażowanie na rzecz wsparcia dla dzieci na całym świecie, szczególnie w kwestii ich edukacji i podstawowych potrzeb.

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy połączyć siły z Mary’s Meals, aby pomóc w walce z głodem, niedożywieniem i brakiem edukacji szkolnej dzieci na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie ponad 3 mln posiłków każdego roku

– napisała firma w komunikacie.

Dodała, że mechanizm ich finansowania związany jest z zakupem produktów Clarins, poprzez ukierunkowane działania we wszystkich oddziałach na całym świecie.

Wyłącznym dystrybutorem marki Clarins w Polsce jest Orbico Beauty.

Czytaj też: Tomasz Czuchnowski, Orbico: Nie unikniemy kolejnych podwyżek cen, co wzmocni marki własne i najtańszą ofertę kosmetyczną (wiadomoscikosmetyczne.pl)

image
Fred Meylan

Mary’s Meals,  od momentu założenia w 2002 roku, stała się jedną z najważniejszych na świecie organizacji charytatywnych zajmujących się dożywianiem dzieci w szkołach, dostarczając posiłki dzieciom mieszkającym w najbiedniejszych regionach świata. Niosąc wsparcie, zachęca najmłodszych do kontynuowania nauki i daje nadzieję na lepszą przyszłość. Dzięki programowi dożywiania w szkołach, działającemu obecnie w Afryce, Azji i Ameryce Łacińskiej, Mary‘s Meals wspiera każdego dnia szkolnego żywienie i edukację ponad 2,4 mln dzieci.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
20.05.2024 16:43
Pierwszy sklep marki Rituals Cosmetics w Suwałkach otwarty od 22. maja
Nowy sklep Rituals znajdzie się w suwalskim centrum handlowym.Rituals
Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli szansę odwiedzić nowo otwarty sklep Rituals Cosmetics, który znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza. Marka planuje również informować o kolejnych otwarciach w najbliższym czasie. Inauguracja sklepu, przypadająca na kilka dni przed Dniem Matki, zapewni doskonałą okazję do zakupu wyjątkowego prezentu.

Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli możliwość odwiedzenia nowo otwartego sklepu Rituals Cosmetics. Pierwsze 50 osób, które tego dnia zrobią zakupy, otrzyma specjalne upominki od marki. Do końca maja klienci będą mogli również skorzystać z promocji na świece zapachowe z Classic Collection za 86 zł oraz krem do twarzy z filtrem SPF z kolekcji The Ritual of Karma za 60 zł. W ciągu pierwszych 10 dni od otwarcia, popularne wśród klientek i klientów pianki pod prysznic będą dostępne za 35 zł. Dodatkowo, członkowie programu My Rituals, którzy wydadzą minimum 190 zł, otrzymają mini patyczki zapachowe z kolekcji Classic Collection jako prezent.

Nowy sklep holenderskiej marki znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza; w tym obiekcie rywalizować będzie między innymi z drogeriami Hebe i Rossmann, perfumerią Douglas, i Apteką Superpharm.

Rituals, marka założona w Amsterdamie w 2000 roku, rozwinęła się na światowego lidera w branży, obecnego w ponad 36 krajach i miastach takich jak Londyn, Paryż, Hongkong, czy Nowy Jork. Posiada obecnie ponad 1041 sklepów, 3900 miejsc w systemie shop-in-shop oraz pięć spa, w tym pierwsze na świecie Mind Oasis. W Europie ich obiekty znajdują się w czterech dodatkowych lokalizacjach: we Frankfurcie, Antwerpii, Barcelonie i Paryżu.

Czytaj także: Rituals Cosmetics otworzy w tym roku siedem nowych sklepów w Polsce

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
20.05.2024 14:52
Empik wprowadza markę własną, Senses Story — a w ramach niej kosmetyki i zapachy do domu
W ramach każdej linii znajduje się świeca, dyfuzor, kula do kąpieli i mieszanka herbaciana.Empik
Empik wprowadza nową markę własną — Senses Story, która kieruje się filozofią uważności i dbałości o dobrostan. Dostępne produkty podzielone są na cztery linie: SELF LOVE, HARMONY, RELAX, i ENERGY, odpowiadające różnym potrzebom emocjonalnym. Każda linia oferuje zestaw aromatycznej świecy sojowej, dyfuzora zapachowego, herbaty ziołowej i kuli do kąpieli.

Każda linia produktowa ma odpowiadać na różne stany emocjonalne i potrzeby: SELF LOVE koncentruje się na samomiłości i dobrym samopoczuciu, HARMONY promuje równowagę i harmonijne środowisko, RELAX zapewnia odprężenie i spokój, a ENERGY dodaje energii i życiowego entuzjazmu.

W każdej z linii produktów Senses Story znajduje się cztery elementy: sojowa świeca z dodatkiem kamieni szlachetnych, dyfuzor zapachowy, starannie wyselekcjonowana herbata z ziołami oraz kula do kąpieli. Świece są wzbogacone o kamienie szlachetne, które mają dodatkowo uatrakcyjniać zakup. Kule do kąpieli zostały stworzone we współpracy z niewielką, polską manufakturą specjalizującą się w naturalnych kosmetykach. Kule są produkowane ręcznie, nie są testowane na zwierzętach oraz nie zawierają SLS (siarczanów). Ponadto, w przyszłości marka ma zamiar rozszerzyć swoją ofertę o kolejne produkty wellness.

Produkty Senses Story można nabyć wyłącznie w salonach Empiku oraz na Empik.com. Empik od lat oferuje szeroką gamę marek kosmetycznych, zarówno tych znanych na całym świecie, jak i specjalistycznych, niszowych producentów. Wśród dostępnych produktów znajdują się zarówno kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, jak i specjalistyczne artykuły do makijażu, w tym produkty marek takich jak np. Cerruti, CosRX, Apis czy Bourjois.

Czytaj także: Anna Pielak z Empiku do DOZ

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 08:04