StoryEditor
Producenci
08.08.2023 14:41

Czy Yves Rocher zamknie sklepy w Polsce? Firma odpowiada

Yves Rocher zamyka sklepy w części krajów borykając się ze skutkami pandemii i zmianą nawyków konsumenckich / Yves Rocher
Jak podawaliśmy kilka dni temu, francuska firma Yves Rocher zamyka swoje sklepy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Okazuje się, że restrukturyzacja biznesu Yves Rocher obejmie również inne rynki. Czy sklepy zostaną zamknięte także w Polsce?

Jak podawaliśmy 4 sierpnia br. Yves Rocher zamyka sklepy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Nie było wówczas wiadomo, jakie są plany firmy wobec Polski, francuska firma prowadzi u nas 57 sklepów własnych i 61 franczyzowych.

Na wątpliwości odpowiedział Miroslav Kubricht, CEO Central & Eastern Europe Yves Rocher:

Zamknięcia sklepów nie są planowane w Polsce, a zmiany na innych rynkach w żaden sposób nie wpłyną na dystrybucję produktów Yves Rocher w Polsce. Konsumenci nadal będą mogli znaleźć i zakupić produkty Yves Rocher poprzez wszystkie dostępne kanały sprzedaży.

Miroslav Kubricht wyjaśnił, że zmiany w Yves Rocher są konsekwencją okresu pandemii oraz zmian w zwyczajach konsumenckich. Firma musiała więc podjąć działania mające na celu zapewnienie powrotu do trwałego wzrostu i utrzymania pozycji marki. Plan ten obejmuje restrukturyzację na wybranych rynkach europejskich – w mianowicie w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, ale także w Hiszpanii i Szwecji.

 

Ta  transformacja modelu biznesowego oznacza stopniowe zamykanie sieci sklepów detalicznych, lokalnych siedzib oraz reorganizację zatrudnienia na niektórych z wyżej wymienionych rynków. Yves Rocher planuje stopniowe zamknięcia sklepów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w nadchodzących miesiącach. Zmiany dotyczą również siedziby głównej w Stuttgarcie. Jednak Yves Rocher nie wycofuje się zupełnie z tych rynków. Lojalni klienci będą nadal mogli znaleźć nasze produkty w sklepach internetowych danych krajów oraz za pośrednictwem zamówień pocztowych

– powiedział Miroslav Kubricht.

Firma zapewnia, że odchodzącym pracownikom zostały zapewnione najlepsze możliwe warunki na podstawie wynegocjowanych porozumień.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
15.05.2024 16:28
Emma Roberts w pierwszej kampanii dla Kiko Milano
Emma Roberts w pierwszej kampanii zrealizowanej dla Kiko Milanofot. mat. pras. Kiko Milano
Emma Roberts zrealizowała pierwszą kampanię z włoską marką Kiko Milano. Niedawno marka ogłosiła, że rozpoczęła współpracę z tą amerykańską aktorką.

Włoska marka Kiko Milano, której globalną ambasadorką została niedawno międzynarodowa gwiazda Emma Roberts, zaprezentowała pierwszą kampanię z jej udziałem.

Emma Roberts to amerykańska aktorka, modelka, producentka i przedsiębiorczyni. W rozpoczętej właśnie kampanii promuje nową odsłonę kultowej pomadki w płynie Unlimited Double Touch. Kampania została zrealizowana w najmodniejszych lokalizacjach Mediolanu. Zdjęcia wykonała Sarah Silver, film wyreżyserował Damien Krisl.

Unlimited Double Touch to dwuetapowa płynna pomadka będąca połączeniem bazy i błyszczyku. Kolor utrwala się na ustach i utrzymuje się do 16 godzin. Kampania z Emmą Roberts wprowadza limitowaną serię sześciu dodatkowych odcieni (w sumie będzie ich 30), obejmującą bogate czerwienie, głębokie, ciemne fiolety i delikatne odcienie nude, wszystkie z charakterystycznym wykończeniem o wysokim połysku.

Czytaj także: L Catterton przejmuje większościowe udziały w Kiko Milano

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
14.05.2024 13:37
Światowej sławy trupa Cirque du Soleil prezentuje swój pierwszy zapach
Cirque du Soleil to najbardziej znana i największa na świecie trupa cyrkowa.Cirque du Soleil
Grupa Cirque du Soleil Entertainment nawiązała współpracę z Flower Shop Perfumes Co., aby wprowadzić na rynek pierwszy zapach marki. Premiera debiutanckiego zapachu zbiega się z 40. rocznicą Entertainment Group. Zakrętka butelki inspirowana jest stylem Art Deco, a prążkowany złoty korek przedstawia duże słońce wschodzące nad księżycem – oddając hołd „cyrkowi słońca”.

Cirque du Soleil słynie z ekstrawaganckich, cyrkowo-burleskowych pokazów wizualnych, ale marka stawia na bardziej zmysłowe doświadczenia, wprowadzając na rynek debiutancki zapach. Cirque du Soleil nawiązał współpracę z DSM-Firmenich i perfumiarzem Alexisem Grugeonem, aby stworzyć L’eau de parfum. Grugeon miał także swój udział w tworzeniu zapachów takich marek jak Ralph Lauren, Michael Kors i Amouage, a także gwiazd, takich jak R.E.M. autorstwa Ariany Grande. Nuty zapachowe obejmują bergamotkę, czerwone jabłko, watę cukrową, irys i frezję, popcorn, drzewo sandałowe, laskę wanilii i karmelizowaną ambrę.

Dyrektor ds. licencji i współpracy w Cirque du Soleil Entertainment Group, Eleni Planet, powiedziała:

W ciągu 40 lat naszej działalności nadal rozwijamy się poza naszą ofertą występów na żywo i sięgamy po dodatkowe kreatywne ścieżki, dlatego z radością ogłaszamy ten zapach. z kwiaciarnią. Konsumenci na całym świecie mogą teraz codziennie doświadczyć zachwytu oglądanego przez nasze kultowe przedstawienia i dzielić się radością Cirque du Soleil.

Nosem odpowiedzialnym za ten zapach jest Alexis Grugeon. L‘eau de Parfum marki Cirque du Soleil to kwiatowo-owocowo-gourmandowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Zdjęcia do kampanii wykonała w Paryżu fotografka Elizaveta Porodina wraz z modelką Alydą Grace.

Czytaj także: Pierwsze produkty należącej do Belli Hadid marki Ôrəbella już na rynku

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
16. maj 2024 07:47