StoryEditor
Producenci
02.04.2024 17:01

E.Wedel i Stars from the stars wypuściły kolekcję makijażową

Beauty influencerka Klaudia Cukier Puder @klaudia_cukierpuder w kampanii kolekcji makijażowej Stars from the stars i E.Wedel / wiadomoscikosmetyczne.pl
Firmy spoza branży kosmetycznej chętnie podejmują współpracę z producentami kosmetyków uczestnicząc w krzyżowych promocjach lub wprowadzając limitowane serie produktów. Ponownie na taki krok zdecydowała się marka E.Wedel i wraz z marką Stars from the stars wypuściły limitowaną serię kosmetyków.

E.Wedel – potentat w branży czekolad – nie po raz pierwszy podejmuje współpracę z marką kosmetyczną. W przeszłości Wedel i Semilac inspirowały i promowały się wzajemnie.

Czytaj więcej: Współpraca marek Semilac i E. Wedel

W ubiegłym roku przed Wielkanocą limitowaną serię kosmetyków pachnących jak wedlowskie słodycze wypuściła marka OnlyBio.

Czytaj więcej: Współpraca E.Wedel i OnlyBio, czyli kosmetyki pachnące jak wedlowskie słodycze

W  tym roku podobne działania podjęła marka Stars from the stars produkowana przez tę samą spółkę co OnlyBio, czyli Hub.Tech. Na rynku pojawiła się  kolekcja kosmetyków do makijażu inspirowana zapachami słodyczy E.Wedel. Jej twarzą została popularna beauty influencerka Klaudia Cukier Puder @klaudia_cukierpuder. Jest w czym wybierać, bo w skład kolekcji wchodzi aż 26 produktów:

 • Paleta dziesięciu cieni do powiek inspirowana zapachem czekolady Mlecznej Malinowej
 • Rozświetlająca baza inspirowana zapachem pianek Ptasie Mleczko waniliowe
 • Kremowe bronzery inspirowane zapachem czekolady Mlecznej Klasycznej
 • Kremowe róże inspirowane zapachem czekolady Mlecznej Malinowej  
 • Żelowy rozświetlacz inspirowany zapachem batonika Bajeczny
 • Wygładzająco – rozświetlający puder sypki inspirowany zapachem pianek Ptasie Mleczko cytrynowe  
 • Rozświetlające pudry prasowane inspirowane zapachem pianek Ptasie Mleczko  waniliowe  
 • Prasowany bronzer inspirowany zapachem pianek Ptasie Mleczko  czekoladowe  
 • Wielofunkcyjny zestaw do konturowania inspirowany zapachem pianek Ptasie Mleczko Caffe Latte  
 • Wielofunkcyjne cienie toppery inspirowane zapachem Torcika Wedlowskiego  
 • Cukrowy peeling i balsam do ust inspirowane zapachem czekolady Snack Bubble Gum  
 •  Błyszczyki inspirowane zapachem czekolady Snack Fizzy Cola  
 •  Płynne pomadki inspirowane zapachem czekolady Snack Bubble Gum  

Kolekcja jest dostępna tylko w sieci Rossmann (stacjonarnie i online) oraz w e-sklepie Stars from the stars

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
08.04.2024 12:31
Aktywacja Lynx (Axe) „Lift & Smell” innowacyjnie angażuje kupujących
Unilever
Lynx (Axe) wprowadza innowacyjną funkcjonalność promocyjną „Lift & Smell” w ramach promocji Fine Fragrance Collection w Wielkiej Brytanii. Inicjatywa ta stanowi jeden z aspektów większej inwestycji firmy Unilever w stałe ekspozycje w punktach sprzedaży w ponad 2000 lokalizacjach detalicznych, a jej celem jest zmiana sposobu interakcji konsumentów z dezodorantami.

Testery „Lift & Smell”, zintegrowane z nowymi markowymi półkami Lynx (marka tożsama z Axe, a właściwie jej odpowiednik w Australii, Nowej Zelandii, Indiach, Irlandii i w Wielkiej Brytanii) w sklepach największych detalistów, takich jak Tesco i Sainsbury‘s, zachęcają kupujących do bezpośredniego poznania zapachów kolekcji. Taka konfiguracja nie tylko ułatwia wyjątkową interakcję z produktami, ale także zbiega się z wprowadzeniem na rynek kolekcji Fine Fragrance, opracowanej przez znanych perfumiarzy, aby przyciągnąć mężczyzn z pokolenia Z, oferując luksusowe, a jednocześnie niedrogie zapachy.

Pięć tacek zapachowych pozwala kupującym powąchać każdy wariant kolekcji Fine Fragrance, która zadebiutowała w styczniu z Black Vanilla, Blue Lavender, Aqua Bergamot, Emerald Sage i Copper Santal. Linia sprayów do ciała została „opracowana tak, aby pachniała świeżo jak najwyższej jakości woda kolońska” – jak głosi oświadczenie prasowe Lynx.

Ta aktywacja ze strony Lynx stanowi część kwoty 1 miliona funtów wydanej na PoS w szerszej ofercie dezodorantów dostawcy – i tylko jeden element „niezrównanej inwestycji dostawcy w stały PoS w całym jego portfolio dezodorantów w ponad 2000 sprzedawców detalicznych artykułów spożywczych oraz produktów zdrowotnych i kosmetycznych w nadchodzącym roku” – napisano w oświadczeniu prasowym. Inwestycja obejmie także realizację PoS dla marek Sure, Dove, Sure i Dove Men+Care. Nie wiadomo, czy podobne instalacje półkowe pojawią się w polskich sklepach.

Zakrojona na szeroką skalę inwestycja Unilever o wartości 1 miliona funtów w stałe ekspozycje w punktach sprzedaży swoich marek dezodorantów, w tym Dove i Sure, ma na celu poprawę widoczności i edukowanie konsumentów na temat zalet ich produktów, w ramach szerszej strategii mającej na celu ożywienie kategorii dezodorantów. Monique Rossi, dyrektor generalna Unilever ds. dezodorantów w UKI, podkreśla cel inicjatywy, jakim jest wzbogacenie doświadczeń w sklepach poprzez wykorzystanie atrakcyjności sensorycznej produktów higieny osobistej w celu stymulowania wzrostu i zaangażowania konsumentów w tej kategorii.

Czytaj także: Strategiczne zmiany w Unilever. Marka Timotei ma w Polsce nowego wyłącznego dystrybutora.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
08.04.2024 11:22
Serena Williams uruchamia swoją debiutancką markę makijażową Wyn Beauty
Wyn Beauty
Gwiazda tenisa Serena Williams oficjalnie wprowadziła na rynek swoją markę urodową Wyn Beauty. Wejście Williams do kategorii makijażu nastąpiło po wprowadzeniu przez nią w 2022 roku na rynek marki wellness skupiającej się na regeneracji.

Serena Williams, gwiazda tenisa, oficjalnie wprowadziła na rynek swoją markę urodową Wyn Beauty. Sportsmenka stwierdziła, że założyła markę, aby zaoferować „makijaż, w którym można się poruszać”, zauważając, że „zawsze szukała produktów do makijażu, które dobrze będą wyglądać po godzinach spędzonych na korcie”. Wszystkie produkty i odcienie Wyn Beauty zostały celowo nazwane osobistymi afirmacjami — Brave, Momentum, Shine, Discover, Push, Build, Move i innymi.

Seria 10 produktów obejmuje produkty do cery, oczu i ust, a opakowania w kolorze żółtozielonym nawiązują do tradycyjnego żółtego koloru piłki tenisowej. Williams tak opisuje swoją markę: „To te 10 przedmiotów, które, gdybyś występowała w „Survivor” [amerykański reality show bazujący na "porzuceniu" uczestników na bezludnej wyspie] i mogła mieć tylko 10 rzeczy [...]  a mimo to chcesz dobrze wyglądać, bo będziesz przed kamerą – to jest to”. Kolekcję stworzono również specjalnie z myślą o ciemniejszych odcieniach skóry, biorąc pod uwagę, że produkt koloryzujący skórę z SPF30 jest dostępny w 36 odcieniach.

Marka została opracowana przez Good Glamm Group, inkubator urody z siedzibą w Indiach. Wejście Williams do kategorii makijażu następuje po wprowadzeniu w 2022 roku firmy Will Perform, której celem jest rekonwalescencja fizyczna po treningach za pomocą produktów do miejscowego łagodzenia bólu oraz pielęgnacji mięśni i skóry.  

Zawodowa sportsmenka wycofała się ze sportu w 2022 r., kiedy obiecała skupić się na swojej firmie venture capital Serena Ventures. Organizacja zapewniła inwestycje w ramach Funduszu 1 takim firmom, jak marka peruk na zamówienie Parfait i brand produktów wellness dla kobiet Wile. Inwestyje także w marki maszynek do golenia Billie; Myro, która oferuje produkty do pielęgnacji ciała z możliwością wielokrotnego napełniania oraz Ryan‘s Olly.

Czytaj także: Serena Williams wprowadziła na rynek sportową markę pielęgnacyjną i wellness

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
09. kwiecień 2024 09:48