StoryEditor
Producenci
21.07.2023 16:47

Estée Lauder łączy siły z Manchesterem United. Marka chce dotrzeć do fanów sportu w Chinach

Pierwsza wspólna kampania Estée Lauder i Manchester United skupi się na najlepiej sprzedającym się i najbardziej lubianym produkcie do pielęgnacji skóry w historii marki, czyli Estée Lauder Advanced Night Repair Serum / manutd.com
Marka Estée Lauder połączyła siły z Manchesterem United, aby dotrzeć i zaangażować szeroką rzeszę fanów klubu w Chinach i regionie Azji i Pacyfiku. To pierwsze tego rodzaju partnerstwo dla marki, kojarzącej się dotychczas z kosmetykami dla kobiet. Kampania ruszy jeszcze tego lata.

Wspólna kampania Estée Lauder i Manchester United rozpocznie się jeszcze latem tego roku. Wystąpią w niej gracze klubu, w tym Marcus Rashforda, Luke Shaw, Alejandro Garnacho i Raphael Varane.

image

W nowej kampanii Estée Lauder wzięli udziała gracze klubu Manchester United  

manutd.com

Łącząc światy piękna i sportu, kampania zaangażuje fanów na naszych platformach społecznościowych – z zasięgiem przekraczającym 250 milionów w samych Chinach – dynamiczną opowieścią o korzyściach płynących z pielęgnacji skóry – podał Manchester United na swojej stronie internetowej.

 

 

– Odważna wizja, kreatywność i innowacyjność naszej założycielki, pani Estée Lauder, nadal inspiruje nas do wprowadzania zmian i przekraczania granic. Cieszymy się, że możemy współpracować z najpopularniejszą drużyną piłkarską na świecie w ramach tego pierwszego w swoim rodzaju partnerstwa i rozszerzyć zasięg marki Estée Lauder na nowych odbiorców płci męskiej w nieoczekiwany i przełomowy sposób – powiedział Justin Boxford, globalny prezes marki Estée Lauder.

Kampania na początku skupi się na najlepiej sprzedającym się i najbardziej lubianym produkcie do pielęgnacji skóry w historii marki, czyli Estée Lauder Advanced Night Repair Serum.

– Estée Lauder to znana na całym świecie i ciesząca się zaufaniem marka. Cieszymy się, że możemy z nią współpracować w Chinach i regionie Azji i Pacyfiku. Jako jedna z najpopularniejszych drużyn sportowych na świecie, rozumiemy, jak ważne jest edukowanie fanów w zakresie zdrowego stylu życia, a pielęgnacja skóry jest integralną częścią tego procesu. Tak samo, jak nasi sportowcy przygotowują się przed meczem za pomocą regularnych rytuałów treningowych, zdrowa skóra również wymaga spójnego i skutecznego programu – skomentowała Victoria Timpson, dyrektor generalna Manchester United ds. sojuszy i partnerstw.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 14:27
Max Factor wchodzi na rynek indyjski
Pomóc w wejściu na indyjski rynek ma Priyanka Chopra Jonas.Max Factor
Coty wprowadza markę kosmetyków Max Factor do Indii we współpracy z siecią House of Beauty. Ambasadorką marki została Priyanka Chopra Jonas, która pomoże w promowaniu bestsellerowych produktów Max Factor w tym kraju.

Coty, światowy lider w branży kosmetycznej, ogłosił wprowadzenie marki Max Factor na rynek indyjski. Dzięki strategicznej współpracy z detalistą House of Beauty, Coty planuje zaoferować indyjskim konsumentom swoje najpopularniejsze produkty. Kluczową rolę w kampanii promocyjnej odegra ambasadorka marki, Priyanka Chopra Jonas, która swoim autorytetem i rozpoznawalnością ma przyciągnąć uwagę do nowości na rynku.

Kristina Strunz, dyrektorka zarządzająca Coty w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Indii, wyraziła swoje zadowolenie z tego kroku.

Max Factor wkracza w nową erę ekscytującego wzrostu w Indiach. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić nasze bestsellery na rynek indyjski, a Priyanka Chopra Jonas będzie przewodzić temu procesowi jako nasza globalna ambasadorka marki

- powiedziała Strunz.

Max Factor, znana jako “oryginalna hollywoodzka marka makijażowa” założona przez Polska żydowskiego pochodzenia, Maksymiliana Faktorowicza, od ponad stu lat wprowadza produkty kosmetyczne na rynek. Max Factor oferuje szeroki asortyment produktów kosmetycznych, w tym podkłady, korektory, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki oraz błyszczyki. Marka jest znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i formuł, które mają zapewnić trwałość i wysoką jakość makijażu. Produkty Max Factor są dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalnym.

Czytaj także: Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 13:50
Agnieszka Sienkiewicz nową ambasadorką Bioliq. W reklamie wystąpiła z córką Zofią.
W nowej reklamie Bioliq matka i córka spędzają razem czas w towarzystwie kosmetyku marki.Bioliq
15 lipca 2024 roku ruszyła nowa ogólnopolska kampania reklamowa Bioliq, promująca intensywne serum rewitalizujące. W reklamie wzięła udział znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz jej ośmioletnia córka Zofia. Dziewczynka opowiada w spocie o swojej mamie, podkreślając jej piękno i młodzieńczy wygląd. Kampania przedstawia działanie serum poprzez relację między matką a córką, co nadaje jej emocjonalny wydźwięk.

Reklama z udziałem Agnieszki Sienkiewicz i jej córki Zofii skupia się na rodzinnych więziach i codziennych momentach między mamą a córką. Na ekranie widzimy pełną ciepła relację, podkreślającą wartości rodzinne, którymi próbuje emanować marka. Agnieszka Sienkiewicz z dumą obserwowała występ swojej córki, ciesząc się wspólnymi chwilami na planie.

Agnieszka Sienkiewicz i jej córka Zosia dołączyły do grona ambasadorek promujących intensywne serum rewitalizujące marki Bioliq. W przeszłości produkty Bioliq promowały takie gwiazdy jak Ilona Wrońska, Monika Mrozowska czy Ada Fijał. Marka Bioliq, obecna na rynku od 2012 roku, regularnie angażuje znane osobistości do swoich kampanii.

Wśród ambasadorek znajdziemy również Małgorzatę Potocką, Urszulę Dębską, Annę Kalczyńską, Anetę Zając, Joannę Orleańską, Izabelę Trojanowską oraz Annę Korcz. Kampania z Agnieszką Sienkiewicz i jej córką ma w zamierzeniu podkreślać znaczenie rodzinnych więzi w kontekście codziennej pielęgnacji.

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku aptecznym jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kremy i inne preparaty przeciwzmarszczkowe i ujędrniające” (według danych PEX MAT 05/24, sprzedaż ilościowa).

Czytaj także: #NMInsights: Im młodszy konsument, tym bardziej krytyczny wobec reklam

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. lipiec 2024 21:51