StoryEditor
Producenci
14.04.2021 00:00

[FBK 2021] Marka Herbapol Polana – Złotym Partnerem Forum Branży Kosmetycznej 2021: Piękno z natury

Marka Herbapol Polana dołączyła do grona Partnerów czerwcowej edycji Forum Branży Kosmetycznej 2021, które odbędzie się pod hasłem Piękno z natury.  

Herbapol Polana to nowe na polskim rynku podejście do dbania o skórę, oparte na unikalnym programie dwukierunkowej pielęgnacji oferującej zarówno pielęgnację od zewnątrz – dzięki kosmetykom – jak i od wewnątrz – dzięki suplementom.

Podstawą wszystkich produktów marki Herbapol Polana jest znana, choć niepozorna i nieodkryta do tej pory w kosmetyce, czerwona koniczyna. Zwana rośliną kobiet, jest niezwykle bogata w składniki aktywne i sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i odmłodzona. Jej ekstrakt, połączony z odpowiednio dobranymi wyciągami z ziół i kwiatów, stanowi podstawę 3 programów naturalnej pielęgnacji: Nawilżanie, Rewitalizacja i Odmładzanie, z których każdy odpowiada na konkretne potrzeby skóry.

Skuteczność produktów marki została potwierdzona badaniami, a ich opakowania zostały zaprojektowane z myślą o środowisku. Produkty Herbapol Polana to przyjemność naturalnej pielęgnacji; w ofercie marki konsumenci znajdą też produkty wegańskie.

Marka Herbapol Polana zadebiutowała na polskim rynku pod koniec 2020 roku. Jej producentem jest firma „Herbapol-Lublin” S.A., która od 1949 roku czerpiąc inspirację z natury oferuje kolejnym pokoleniom konsumentów niezwykle smaczne, pełne aromatów, ale i wysokiej jakości, produkty. Portfolio spożywcze firmy obejmuje marki Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha oraz Nasza, w ramach których znajdują się kategorie herbatek ziołowych, owocowych, herbat zielonych, białych, czerwonych, czarnych, jak również syropów (owocowych i do mleka), napojów funkcjonalnych oraz produktów dżemowych.

Poszerzenie oferty firmy „Herbapol-Lublin” S.A. o markę Herbapol Polana, obejmującą kosmetyki naturalne i suplementy diety, to odpowiedź na trendy i potrzeby konsumentów, którzy poszukują bezpiecznych i skutecznych sposobów dbania o siebie, z jednoczesnym wykorzystaniem bogatego doświadczenia i wiedzy producenta w zakresie dobroczynnego wpływu ziół i roślin na organizm.

Po więcej informacji o marce zapraszamy na: www.herbapol-polana.com

Forum Branży Kosmetycznej ma niezmiennie trzy główne cele – dostarczyć wiedzę, łączyć biznesy, stymulować sprzedaż. W tym roku, korzystając z zasięgów i możliwości, jakie daje formuła online, zapraszamy Państwa na prezentacje nowości w duchu naturalnym, eko i wege marek świetnie znanych, ale także takich, które są zupełnie nowe i wnoszą na rynek innowacyjne rozwiązania. 

Forum odbędzie się 22 czerwca. Dla przedstawicieli handlu udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Forum Branży Kosmetycznej.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
18.04.2024 16:33
Jannik Sinner globalnym ambasadorem La Roche-Posay. Będzie propagował ochronę UV
Jannik Sinner, włoski tenisista, ambasador linii Anthelios La Roche-Posayfot. La Roche-Posay
Jannik Sinner, jeden z najlepszych tenisistów swojego pokolenia, został globalnym ambasadorem marki La Roche-Posay i będzie twarzą produktów z jej przeciwsłonecznej linii Anthelios. Kampania Nie ma dnia bez filtra UV, w której Sinner weźmie udział, skupi się na profilaktyce i zaangażowaniu pokolenia Gen-Z.

Jannik Sinner, jeden z najlepszych tenisistów młodego pokolenia, został nowym globalnym ambasadorem marki La Roche-Posay. Będzie promował kosmetyki z przeciwsłonecznej linii Anthelios. Ze swoim przekazem ma dotrzeć do młodych osób z pokolenia Gen-Z.

Urodzony w 2001 roku Jannik Sinner jest zawodowym tenisistą oraz najwyżej sklasyfikowanym włoskim zawodnikiem w historii. Karierze tenisisty poświęcił się w wieku 13 lat. Kilkakrotnie zdobył tytuł Association of Tennis Professionals Challenger Tour. W 2021 roku został najmłodszym mistrzem ATP 500 i dołączył do pierwszej dziesiątki rankingu. W 2023 roku, zdobył półfinał na Wimbledonie oraz wygrał finał ATP, jednocześnie zdobywając tytuł Pucharu Davisa dla Włoch.

W tym roku, Jannik Sinner zdobył swój pierwszy duży tytuł, dochodząc do finału wielkoszlamowego turnieju Australian Open.

Tak marka argumentuje  wybór Sinnera na ambasadora produktów przeciwsłonecznych: Ten włoski tenisista, jako osoba spędzająca większość swojego czasu na korcie, na świeżym powietrzu, dobrze wie, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna.

Kampania Nie ma dnia bez filtra UV, w której Sinner weźmie udział, skupi się na profilaktyce i tonie angażującym pokolenie Gen-Z.

La Roche-Posay kontynuuje swoją misję informowania społeczeństwa o zagrożeniach związanych z promieniowaniem UV, opracowywania innowacyjnych filtrów przeciwsłonecznych o szerokim spektrum działania, odpowiednich dla każdej skóry, niezależnie od jej odcienia, typu i wieku – informuje marka w komunikacie.

W 2022 r. marka wprowadziła na rynek krem Anthelios UVMUNE 400, zasilany filtrem nowej generacji Mexoryl 400. Chroni przed promieniami UVB, UVA oraz ultradługimi UVA pomiędzy 380 a 400nm.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.04.2024 22:59
Magda Mołek w kampanii Vichy mówi: Ja się dopiero rozkręcam!
Magda Mołek, dziennikarka, youtuberka, podcasterka, została twarzą marki Neovadiol Vichyfot Vichy
Magda Mołek, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, prowadząca dziś autorski kanał z podcastami, będzie promować gamę kosmetyków Neovadiol Vichy i jest twarzą kampanii „Ja się dopiero rozkręcam”. Ideą kampanii jest wsparcie dojrzałych kobiet i pokazywanie, że na każdym etapie życia można odkrywać nowe możliwości.

Magda Mołek, dziennikarka, youtuberka, podcasterka prowadząca dziś swój własny kanał „W moim stylu” na YouTube, gdzie spotyka się gośćmi i rozmawia o życiu, została twarzą gamy Neovadiol Vichy. W kampanii marki „Ja się dopiero rozkręcam” staje się głosem, który wspiera kobiety pomagając im odkryć swoją siłę i pewność siebie w każdym aspekcie życia, niezależnie od wieku.

image
Magda Mołek, dziennikarka, prezenterka, youtuberka, podcasterka
Vichy
– Piękno zmian leży w ich zrozumieniu i akceptacji. Ten etap w życiu kobiety to nie koniec, ale początek nowej podróży, nowych doświadczeń, pełnych możliwości i potencjału. Jest to czas, w którym zgłębiamy swoją wewnętrzną mądrość i czerpiemy radość ze zdobytego doświadczenia życiowego. Możemy radzić sobie z wyzwaniami, które towarzyszą dojrzałości i cieszyć się każdym dniem. To mój najlepszy czas. Jestem pełna siły, pewna siebie, a moje decyzje płyną prosto z serca. Mam wiedzę, doświadczenie, nie boję się eksperymentować. Wiem, że najlepsze dopiero przede mną. Z wiekiem ja się dopiero rozkręcam – mówi Magda Mołek.

Pielęgnacyjne produkty gamy Neovadiol zostały stworzone wspólnie z dermatologami i ginekologami w wyniku 30 lat badań nad wpływem zmian hormonalnych związanych z menopauzą na skórę, działając na 5 oznak starzenia: jędrność, przebarwienia, rozświetlenie, zmarszczki i suchość.

W ramach współpracy ambasadorskiej prowadzone będą szerokie działania: TV, outdoor (iluminacja na budynku Warsaw Spire), kampania influencerska, komunikacja na kanałach social media marki Vichy Laboratoires i na kanale Magdy Mołek, a także materiały POS.

Za współpracę z ambasadorką odpowiada zespół Vichy ze wsparciem agencji 2koma7, która jest odpowiedzialna również za działania advocacy. Zakup mediów powierzono agencji mediowej Wavemaker. Kreację przygotowała agencja McCANN. Produkcją sesji zdjęciowej i video zajmowała się Truskavka. Za działania media relations odpowiada agencja LoveBrands Group.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
19. kwiecień 2024 10:55