StoryEditor
Producenci
16.09.2022 00:00

Foreo otworzy w Polsce swój pierwszy europejski Beauty Hub

Foreo, technologiczna firma z branży beauty, planuje uruchomić w Polsce pierwszy w Europie Foreo Beauty Hub. Zapowiedział to, w wywiadzie dla Wprost, Vladimir Cuturilo, General Manager Foreo Eastern Europe.

Foreo, firma specjalizująca się w łączeniu technologii i zabiegów pielęgnacyjnych, zamierza w niedalekiej przyszłości uruchomić w Polsce pierwszy w Europie Foreo Beauty Hub. W tym celu firma kupiła już budynek w centrum Warszawy.

Będzie to otwarte na konsumenta i jego potrzeby miejsce, w którym swój dom znajdą najlepsze i najbardziej luksusowe biznesy i marki z sektora beauty. – powiedział w wywiadzie dla Wprost Vladimir Cuturilo, general manager Foreo Eastern Europe.

Zapytany, czy chodzi o zakupy, odpowiedział, że znacznie więcej. – To będzie tętniąca życiem przestrzeń dla wszystkich miłośników piękna. Ekskluzywne marki, wielkie biznesy i relaks. Wszystko w najlepszym stylu. Wspaniałe, zdrowe smoothie lub kawa z przyjaciółmi, a potem wizyta u znanej kosmetyczki albo masaż balijski i zakupy luksusowych marek kosmetycznych – dodał.  

Chodzi o to, by w zabieganym świecie stworzyć w jednym miejscu przestrzeń sprzyjającą relaksowi.

Vladimir Cuturilo przyznał, że po przeprowadzce do Warszawy nie od razu docenił jej potencjał. Teraz jednak uważa, że Warszawa stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się europejskich stolic i doskonałym miejscem do inwestowania.

Bardzo szybki wzrost gospodarczy i towarzyszący mu rozwój technologiczny. Fenomenalni profesjonaliści i wyjątkowy w skali Europy wysoki poziom bezpieczeństwa. Fantastyczne struktury biznesowe. Widzę bardzo wiele powodów, by inwestować właśnie w Polsce, właśnie w Warszawie – podkreślił w rozmowie z redakcją Wprost.

Zdaniem Vladimira Cuturilo segment beauty-tech, czyli połączenie najnowszych, nieinwazyjnych technologii ze skutecznymi rozwiązaniami pielęgnacyjnymi to przyszłość branży urodowej. Polacy natomiast, jak powiedziała w tej samej rozmowie Marta Paszta, business development manager Foreo Eastern, Polacy dbają o swój wygląd i ciało, są coraz bardziej świadomi swoich potrzeb, a zarazem dążą do skrócenia rutyny pielęgnacyjnej, co sprzyja rozwojowi firm z branży beauty-tech.

Czytaj także: Foreo podniesie od czerwca ceny swoich produktów 

Przegląd prasy
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 12:50
Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry
Charlize Theron rozszerza swoją współpracę z marką Dior.Dior
Charlize Theron, znana z wieloletniej współpracy z domem mody Dior jako twarz ich bestsellerowego damskiego zapachu J’adore, rozszerza swoją współpracę z francuską marką. Po dwudziestu latach sukcesów w promowaniu perfum, Theron obejmie również rolę ambasadorki linii wysokiej biżuterii oraz kosmetyków pielęgnacyjnych Dior.

Theron będzie pierwszą w historii ambasadorką Diora w dziedzinie wysokiej biżuterii i według WWD ma zaprezentować najbardziej ekskluzywne produkty jubilerskie zaprojektowane przez Victoire de Castellane, dyrektorkę artystyczną Dior Joaillerie przez ostatnie 25 lat. Theron rozpoczęła współpracę z Diorem w 2004 roku, kiedy została twarzą kultowego zapachu J‘adore. Następnie wystąpiła w wielu kampaniach luksusowej marki. Południowoafrykańska aktorka stanie się także pierwszą aktorką reprezentującą produkty do pielęgnacji skóry Diora od czasów Sharon Stone, która była twarzą linii Capture od 2005 do 2012 roku.

Jej nowa rola w Dior nie ogranicza się jedynie do promocji produktów, ale także obejmuje współpracę w zakresie odpowiedzialności społecznej, skupiając się na inicjatywach wspierających uprawnienia kobiet. To odzwierciedla jej zaangażowanie jako aktywistki i założycielki projektu Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP), który działa na rzecz młodych ludzi w Afryce Południowej.

Véronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, skomentowała:

Charlize jest członkinią naszej rodziny, która ucieleśnia ducha Diora.Jej rzadki talent, zaangażowanie i nieziemska uroda czynią ją ikoną.

Czytaj także: Dior prezentuje bezalkoholową wersję kultowego zapachu J’adore

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 10:12
Warsztaty menstruacyjne Vuokkoset dla dziewczynek i chłopców poprowadzi Gini Gina
Pod pseudonimem Gini Gina ukrywa się lekarka Angelika Szymańska.Instagram @gini.gina
Fińska marka artykułów do higieny intymnej Vuokkoset powraca do polskich szkół podstawowych z drugą edycją warsztatów edukacyjnych #MOJAKREW. Znana influencerka Angelika Szymańska, działająca pod pseudonimem Gini Gina, prowadząca warsztaty, stara się przełamać społeczne tabu związane z menstruacją, edukując młodzież o tym naturalnym procesie biologicznym.

Vuokkoset, popularna fińska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych produktów do higieny intymnej, stara się zmieniać postrzeganie miesiączki poprzez organizację warsztatów #MOJAKREW. Celem tych warsztatów jest edukacja młodzieży o menstruacji w sposób rzetelny i bezpieczny, co jest szczególnie istotne w kontekście często występujących nieporozumień i mitów związanych z tym tematem.

Warsztaty prowadzone są przez Angelikę Szymańską, znaną w środowisku internetowym jako Gini Gina. Jako doświadczona ginekolożka i influencerka zdrowotna, Szymańska doskonale łączy swoje medyczne doświadczenie z umiejętnościami komunikacyjnymi, co pozwala jej skutecznie docierać do młodych ludzi. Zajęcia, które odbyły się po raz pierwszy 20 maja 2024 roku, są dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, co umożliwia szeroki dostęp do edukacji niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników.

Podczas warsztatów uczniowie dowiadują się nie tylko o aspektach biologicznych menstruacji, ale także o kwestiach psychologicznych i społecznych związanych z tym zjawiskiem. Edukacja ta jest kierowana zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, co jest istotne dla budowania wzajemnego zrozumienia i empatii między płciami. Statystyki pokazują, że aż 41 proc. kobiet przyznaje, iż w ich domach nie rozmawia się o menstruacji, a 23 proc. uważa, że jest to temat krępujący.

Czytaj także: Akcja Menstruacja zapowiada kolejną edycję: Femina wsparła projekt po raz 3.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 13:12