StoryEditor
Producenci
30.05.2023 00:00

Holify – nowa wegańska marka utrzymana w duchu minimalizmu

Kosmetyki Holify zawierają ekstrakty z roślin. Pielęgnują, chronią i regenerują skórę. Są bezpieczne dla dzieci i dla kobiet w ciążyfot. materiały prasowe
Holify to nowa marka kosmetyczna odpowiadająca na najbardziej gorące trendy. Naturalne produkty pielęgnacyjne mają wegańskie składy, a ich opakowania przeznaczone są do recyklingu. Kosmetyki są delikatne i pięknie pachną. Może je stosować cała rodzina.

Holify to marka kosmetyczna oferująca naturalne produkty pielęgnacyjne dla całej rodziny. Ich formuły stworzone są z naturalnych składników wysokiej jakości. Kosmetyki Holify mają wegańskie składy i przy ich produkcji nie ucierpiały zwierzęta #crueltyfree. Delikatne zapachy kosmetyków sprawiają, że używanie ich jest prawdziwą przyjemnością. Produkty są bezpieczne dla kobiet w ciąży i dla dzieci.  

Naturalne składy i opakowania przyjazne dla środowiska

Formuły produktów zostały oparte na bardzo ciekawych składnikach odżywczych. W żelu pod prysznic z serii nawilżającej „błękitnej” zawarto ekstrakt z niebieskiej stokrotki oraz betainę dzięki którym produkt działa kojąco, intensywnie nawilżająco oraz wzmacnia barierę ochronną skóry. Balsam z tej serii również zawiera ekstrakt z niebieskiej stokrotki oraz dodatkowo został wzbogacony o trehalozę, która regeneruje, odżywia oraz chroni skórę przed nadmierną utratą wilgoci.

Żel pod prysznic z serii regenerującej „fioletowej” zawiera beatainę oraz wyciąg z kwiatu elfów, które nawilżają, koją, pobudzają regenerację, zapobiegają starzeniu się skóry, a dodatkowo nie powodują podrażnień. Balsam do ciała również zawiera wyciąg z kwiatu elfów oraz dodatkowo alantoinę. Dzięki tym składnikom balsam zapewnia działanie regenerujące, wygładzające, wzmacniające barierę ochronną, odżywiające, zmiękczające, zwiększające elastyczność oraz zapobiegające starzeniu się skóry.

Ostatnia seria energetyzująca „żółta” również obejmuje żel pod prysznic i balsam. Pierwszy z tych produktów zawiera olejek pomarańczowy oraz kumkwat, dzięki tym składnikom wykazuje świetne działanie oczyszczające, a ponadto dodaje skórze energii, chroni ją przed utratą wilgoci oraz pomaga zwalczyć oznaki zmęczenia. Natomiast balsam dodatkowo zawiera masło shea oraz oliwę z oliwek. Świetnie skomponowany skład dodaje skórze blasku, odżywia ją, zmiękcza oraz zwiększa jej elastyczność.

Uwagę przyciągają oryginalne opakowania produktów. Mają nie tylko ciekawe formy i design, ale wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu #dbajmyoplanetę. Opakowania produktów wyposażone są w wygodne pompki, ułatwiające sterylną aplikację produktów. Kolorowe buteleczki ułatwiają wybranie najbardziej interesującej nas linii.

Minimalizm świadome decyzje z myślą o planecie  

Marka Holify zachęca do odpowiedzialnego myślenia o środowisku i wprowadzania nawyków, które pozwolą nam pozostawić planetę w dobrej kondycji dla przyszłych pokoleń. Trendem, na który wskazują twórcy marki jest minimalizm: – Holify pomoże Ci wprowadzić minimalizm do swojego życia. Co to oznacza? Minimalistyczne podejście to spowolnienie tempa życia po to, aby mieć chwilę na zastanowienie się, czego tak naprawdę potrzebujemy. Dzięki takim chwilom refleksji będziesz w stanie podejmować bardziej świadome decyzje – dobre dla Ciebie i dla planety – zwracają się do konsumentów.

Świadome zakupy mają bezpośrednie przełożenie na to co kupujemy, w jakich ilościach, a potem na to, ile produkujemy odpadów. – Postępując w duchu minimalizmu ograniczamy kupowanie nieprzydatnych produktów, wyrzucanie niezużytych kosmetyków i zastępowanie ich nowymi – podkreślają twórcy marki. Stosowanie jednego produktu przez całą rodzinę minimalizuje takie praktyki – produkty są zużywane szybciej (nie mają czasu się znudzić) a opakowania są całkowicie opróżniane.

Kosmetyki można kupić w Rossmannie i w drogeriach internetowych.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
28.09.2023 16:01

Anna Wasilewska, Orientana: Zwiększamy inwestycje w e-commerce

Anna Wasilewska, współwłaścicielka i prezes OrientanaOrientana
Orientana zwiększa inwestycje w e-commerce i zasięg na rynkach zagranicznych poprzez wchodzenie na nowe platformy sprzedażowe. Ostatnią inwestycją jest współpraca z platformą Modivo.

Orientana, polska firma kosmetyczna specjalizująca się w kosmetykach naturalnych bazujących na składnikach azjatyckich coraz więcej inwestuje w kanał e-commerce.

Od czasu pandemii zdecydowanie zwiększyliśmy inwestycje w e-commerce i bardzo prężnie rozwijamy się w tym zakresie. Działamy nie tylko na rynku polskim, ale również na platformach zagranicznych takich jak Amazon, Zalando, czy Notino. Obserwujemy stałe i spore wzrosty rok do roku. Wdrażamy szereg innowacji i automatyzacji w naszym firmowym sklepie internetowym oraz komunikacji z klientami. Wspieramy w zakresie e-commerce partnerów handlowych Orientana – duże drogerie sieciowe, apteki, czy wiodące drogerie internetowe

 – mówi Anna Wasilewska, właścicielka i prezes firmy Orientana.

Jak mówi, marka ma najsilniejszą pozycję na Amazonie, gdzie działają jej sklepy i notują wzrosty rok do roku.

Mogę także pochwalić się, że Amazon wyróżnił nas w programie promującym wyjątkowo ciekawe koncepty i potencjałowe marki, a tym samym Orientana znalazła się w Amazon Launchpad. Rozwijamy się także wraz z platformą Notino na 8 rynkach zagranicznych. Nowy projekt do którego zostaliśmy zaproszeni w ramach rozwijania kategorii beauty to Modivo. Sądzę, że ta platforma ma ogromny potencjał

– dodaje prezes Orientany.

Od ponad roku Orientana jest także obecna w wybranych drogeriach i sklepie internetowym potentata hiszpańskiego rynku kosmetycznego – Druni. Ostatnio kosmetyki firmy zostały także wprowadzone do e-sklepów Hebe na Słowacji oraz w Czechach.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
28.09.2023 11:11

PZ Cussons ogłosiło wstępne wyniki za rok 2023. To trzeci rok porównywalnego wzrostu przychodów

PZ Cussons
PZ Cussons ogłosiło wstępne wyniki za rok 2023. Producent takich marek jak Carex, Imperial Leather i Original Source ogłosił, że odnotował trzeci rok porównywalnego wzrostu przychodów i poczynił dalsze strategiczne postępy pomimo wymagającego środowiska rynkowego.

PZ Cussons ogłosiło wstępne wyniki za rok 2023, podkreślając trzeci z rzędu rok wzrostu porównywalnych przychodów i postępy w strategii, mimo trudnych warunków rynkowych. Przychody porównywalne wzrosły o 6,1 proc. w porównaniu rocznym, osiągając 656,3 mln funtów, głównie dzięki aktywom Child‘s Farm. Zysk przed opodatkowaniem wzrósł o 12,6 proc. do 74,1 mln funtów. Firma spodziewa się kontynuacji wzrostu przychodów w roku finansowym 2024.

Ciągły wzrost rentownych przychodów w Nigerii przyczynił się do wzrostu skorygowanego zysku brutto Grupy o 12,6 proc., ale wpływ wynikającego z tego obciążenia podatkowego i zwiększonych udziałów niekontrolujących doprowadził do skorygowanego spadku wskaźnika zysk-na-akcję o 10,7 proc.

PZ Cussons plc jest przewodnim brytyjskim producentem artykułów higieny osobistej i towarów konsumpcyjnych. Działa na całym świecie, zwłaszcza w krajach Afryki i Wspólnoty Narodów Zjednoczonych, jednak część marek jest dystrybuowana w innych krajach; w Polsce suckesy odniosła marka Original Source, dostępna między innymi w sklepach sieci Rossmann, Topaz, Drogeriach Natura. Spółka jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i wchodzi w skład indeksu FTSE 250.

Czytaj także: PZ Cussons kupił brytyjską markę pielęgnacyjną dla dzieci Childs Farm

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
28. wrzesień 2023 22:36