StoryEditor
Producenci
28.06.2023 00:00

Hollywood Hair otworzy po nowym salonie w Lublinie i w Łodzi

Aktualnie marka funkcjonuje w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Sopocie, Katowicach, Poznaniu i hiszpańskiej Marbelii. / Facebook Hollywood Hair Warszawa
Firma Hollywood Hair, specjalizująca się w usługach przedłużania włosów, planuje otwarcie dwóch nowych salonów we wrześniu bieżącego roku. Nowe lokalizacje znajdą się w Lublinie i Łodzi, stanowiąc odpowiednio jedenasty i dwunasty salon działający pod marką Hollywood Hair. Oba salony zostaną uruchomione jednocześnie, co przyczyni się do przyspieszenia ekspansji firmy na polskim rynku. Hollywood Hair ma także plany dalszego rozwoju, obejmujące otwieranie kolejnych salonów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W maju bieżącego roku, firma Hollywood Hair świętowała otwarcie swojego dziesiątego jubileuszowego salonu w Szczecinie. Firma planuje skorzystać z rosnącego popytu na swoje usługi i już we wrześniu zaprasza klientki do dwóch nowych salonów.

Marka Hollywood Hair działa w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Sopocie, Katowicach, Poznaniu oraz w hiszpańskiej Marbelii. Obecna sieć firmy liczy dziesięć salonów. Wśród znanych klientek Hollywood Hair znajdują się wokalistka Kasia Nosowska, aktorki Olga Frycz, Sonia Bohosiewicz i Maja Bohosiewicz, oraz prezenterka Karolina Gilon. Oprócz przedłużania włosów, Hollywood Hair próbuje wyróżniać się na rynku jako jedyna firma oferująca swoim klientkom własne kosmetyki, suplementy i akcesoria do pielęgnacji włosów, takie jak lokówki, suszarki i prostownice. Całkowite portfolio firmy obejmuje około stu różnych produktów.

W minionym tygodniu zakończył się festiwal „Hairchella”, zorganizowany przez Hollywood Hair w największych miastach Polski. Podczas tego wydarzenia firma zapewniała klientkom możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji i porad dotyczących pielęgnacji włosów. Firma informuje, że festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział prawie tysiąc kobiet.

Czytaj także: Hollywood Hair otwiera kolejny salon i zapowiada rozwój w e-commerce

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 10:12
Warsztaty menstruacyjne Vuokkoset dla dziewczynek i chłopców poprowadzi Gini Gina
Pod pseudonimem Gini Gina ukrywa się lekarka Angelika Szymańska.Instagram @gini.gina
Fińska marka artykułów do higieny intymnej Vuokkoset powraca do polskich szkół podstawowych z drugą edycją warsztatów edukacyjnych #MOJAKREW. Znana influencerka Angelika Szymańska, działająca pod pseudonimem Gini Gina, prowadząca warsztaty, stara się przełamać społeczne tabu związane z menstruacją, edukując młodzież o tym naturalnym procesie biologicznym.

Vuokkoset, popularna fińska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych produktów do higieny intymnej, stara się zmieniać postrzeganie miesiączki poprzez organizację warsztatów #MOJAKREW. Celem tych warsztatów jest edukacja młodzieży o menstruacji w sposób rzetelny i bezpieczny, co jest szczególnie istotne w kontekście często występujących nieporozumień i mitów związanych z tym tematem.

Warsztaty prowadzone są przez Angelikę Szymańską, znaną w środowisku internetowym jako Gini Gina. Jako doświadczona ginekolożka i influencerka zdrowotna, Szymańska doskonale łączy swoje medyczne doświadczenie z umiejętnościami komunikacyjnymi, co pozwala jej skutecznie docierać do młodych ludzi. Zajęcia, które odbyły się po raz pierwszy 20 maja 2024 roku, są dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, co umożliwia szeroki dostęp do edukacji niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników.

Podczas warsztatów uczniowie dowiadują się nie tylko o aspektach biologicznych menstruacji, ale także o kwestiach psychologicznych i społecznych związanych z tym zjawiskiem. Edukacja ta jest kierowana zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, co jest istotne dla budowania wzajemnego zrozumienia i empatii między płciami. Statystyki pokazują, że aż 41 proc. kobiet przyznaje, iż w ich domach nie rozmawia się o menstruacji, a 23 proc. uważa, że jest to temat krępujący.

Czytaj także: Akcja Menstruacja zapowiada kolejną edycję: Femina wsparła projekt po raz 3.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
20.05.2024 16:43
Pierwszy sklep marki Rituals Cosmetics w Suwałkach otwarty od 22. maja
Nowy sklep Rituals znajdzie się w suwalskim centrum handlowym.Rituals
Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli szansę odwiedzić nowo otwarty sklep Rituals Cosmetics, który znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza. Marka planuje również informować o kolejnych otwarciach w najbliższym czasie. Inauguracja sklepu, przypadająca na kilka dni przed Dniem Matki, zapewni doskonałą okazję do zakupu wyjątkowego prezentu.

Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli możliwość odwiedzenia nowo otwartego sklepu Rituals Cosmetics. Pierwsze 50 osób, które tego dnia zrobią zakupy, otrzyma specjalne upominki od marki. Do końca maja klienci będą mogli również skorzystać z promocji na świece zapachowe z Classic Collection za 86 zł oraz krem do twarzy z filtrem SPF z kolekcji The Ritual of Karma za 60 zł. W ciągu pierwszych 10 dni od otwarcia, popularne wśród klientek i klientów pianki pod prysznic będą dostępne za 35 zł. Dodatkowo, członkowie programu My Rituals, którzy wydadzą minimum 190 zł, otrzymają mini patyczki zapachowe z kolekcji Classic Collection jako prezent.

Nowy sklep holenderskiej marki znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza; w tym obiekcie rywalizować będzie między innymi z drogeriami Hebe i Rossmann, perfumerią Douglas, i Apteką Superpharm.

Rituals, marka założona w Amsterdamie w 2000 roku, rozwinęła się na światowego lidera w branży, obecnego w ponad 36 krajach i miastach takich jak Londyn, Paryż, Hongkong, czy Nowy Jork. Posiada obecnie ponad 1041 sklepów, 3900 miejsc w systemie shop-in-shop oraz pięć spa, w tym pierwsze na świecie Mind Oasis. W Europie ich obiekty znajdują się w czterech dodatkowych lokalizacjach: we Frankfurcie, Antwerpii, Barcelonie i Paryżu.

Czytaj także: Rituals Cosmetics otworzy w tym roku siedem nowych sklepów w Polsce

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 12:50