StoryEditor
Producenci
27.06.2023 00:00

Kim Kardashian potwierdza powrót linii kosmetycznych i zapachowych pod marką SKKN

Kim Kardashian ogłosiła na platformie Twitter, że przywraca swoje linie kosmetyczne i zapachowe KKW Beauty pod nową nazwą SKKN. Produkty mają być wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku. / The Heart Truth, Public domain, via Wikimedia Commons
Kim Kardashian potwierdziła na Twitterze, że przywraca swoje linie do makijażu i zapachów KKW Beauty pod parasolem SKKN – a produkty mają zostać wprowadzone na rynek w tym roku.

Zapytana przez fankę o zmianę swojej gamy produktów do makijażu, Kim Kardashian napisała na Twitterze: „W tym roku!!! Nadchodzą!!!! Wszyscy Wasi ulubieńcy!”

Wszystko, co jest nakładane na skórę lub pomaga zaakcentować twoją skórę, będzie pod marką SKKN – wyjaśniła dalej Kim. Chciałam, aby istniała jedna witryna, w której można to wszystko kupić i nie chodzić do trzech miejsc po produkty kosmetyczne. Kim wspomniała również, że zapachy również będą pojawiać się pod auspicjami SKNN. Mam też kilka niesamowitych zapachów!,  napisała na Twitterze.


Coty kupiło 20 proc. udziałów w KKW Beauty Kim Kardashian w 2020 roku za 200 milionów dolarów. Następnie w 2021 roku zamknięto KKW Beauty. W tym czasie marka powiedziała, że się zamyka, „abyśmy mogli wrócić do ciebie pod zupełnie nową marką z nowymi formułami, które są bardziej nowoczesne, innowacyjne i zapakowane w nowy, wyrafinowany i zrównoważony wygląd”. Następnie KKW Fragrance zostało zamknięte w maju 2022 r., aby w przyszłości mogło ponownie uruchomić się pod nową marką i nowym sklepem internetowym. Wkrótce potem, we współpracy z Coty, Kim przedstawiła SKKN By Kim, kolekcję dziewięciu produktów do pielęgnacji skóry „istniejącą na styku wzniosłej prostoty i innowacyjnej nauki”. Teraz, po kilku latach, w końcu powracają linie KKW Beauty i Fragrance.

Kim ewidentnie koncentruje się na budowaniu swojego imperium kosmetycznego, ponieważ niedawno zgłosiła znak towarowy marki kosmetycznej pod nazwą swojej córki North West.

Czytaj także: Kim Kardashian rejestruje kosmetyczny znak towarowy dla swojej córki North West

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 14:27
Max Factor wchodzi na rynek indyjski
Pomóc w wejściu na indyjski rynek ma Priyanka Chopra Jonas.Max Factor
Coty wprowadza markę kosmetyków Max Factor do Indii we współpracy z siecią House of Beauty. Ambasadorką marki została Priyanka Chopra Jonas, która pomoże w promowaniu bestsellerowych produktów Max Factor w tym kraju.

Coty, światowy lider w branży kosmetycznej, ogłosił wprowadzenie marki Max Factor na rynek indyjski. Dzięki strategicznej współpracy z detalistą House of Beauty, Coty planuje zaoferować indyjskim konsumentom swoje najpopularniejsze produkty. Kluczową rolę w kampanii promocyjnej odegra ambasadorka marki, Priyanka Chopra Jonas, która swoim autorytetem i rozpoznawalnością ma przyciągnąć uwagę do nowości na rynku.

Kristina Strunz, dyrektorka zarządzająca Coty w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Indii, wyraziła swoje zadowolenie z tego kroku.

Max Factor wkracza w nową erę ekscytującego wzrostu w Indiach. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić nasze bestsellery na rynek indyjski, a Priyanka Chopra Jonas będzie przewodzić temu procesowi jako nasza globalna ambasadorka marki

- powiedziała Strunz.

Max Factor, znana jako “oryginalna hollywoodzka marka makijażowa” założona przez Polska żydowskiego pochodzenia, Maksymiliana Faktorowicza, od ponad stu lat wprowadza produkty kosmetyczne na rynek. Max Factor oferuje szeroki asortyment produktów kosmetycznych, w tym podkłady, korektory, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki oraz błyszczyki. Marka jest znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i formuł, które mają zapewnić trwałość i wysoką jakość makijażu. Produkty Max Factor są dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalnym.

Czytaj także: Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 13:50
Agnieszka Sienkiewicz nową ambasadorką Bioliq. W reklamie wystąpiła z córką Zofią.
W nowej reklamie Bioliq matka i córka spędzają razem czas w towarzystwie kosmetyku marki.Bioliq
15 lipca 2024 roku ruszyła nowa ogólnopolska kampania reklamowa Bioliq, promująca intensywne serum rewitalizujące. W reklamie wzięła udział znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz jej ośmioletnia córka Zofia. Dziewczynka opowiada w spocie o swojej mamie, podkreślając jej piękno i młodzieńczy wygląd. Kampania przedstawia działanie serum poprzez relację między matką a córką, co nadaje jej emocjonalny wydźwięk.

Reklama z udziałem Agnieszki Sienkiewicz i jej córki Zofii skupia się na rodzinnych więziach i codziennych momentach między mamą a córką. Na ekranie widzimy pełną ciepła relację, podkreślającą wartości rodzinne, którymi próbuje emanować marka. Agnieszka Sienkiewicz z dumą obserwowała występ swojej córki, ciesząc się wspólnymi chwilami na planie.

Agnieszka Sienkiewicz i jej córka Zosia dołączyły do grona ambasadorek promujących intensywne serum rewitalizujące marki Bioliq. W przeszłości produkty Bioliq promowały takie gwiazdy jak Ilona Wrońska, Monika Mrozowska czy Ada Fijał. Marka Bioliq, obecna na rynku od 2012 roku, regularnie angażuje znane osobistości do swoich kampanii.

Wśród ambasadorek znajdziemy również Małgorzatę Potocką, Urszulę Dębską, Annę Kalczyńską, Anetę Zając, Joannę Orleańską, Izabelę Trojanowską oraz Annę Korcz. Kampania z Agnieszką Sienkiewicz i jej córką ma w zamierzeniu podkreślać znaczenie rodzinnych więzi w kontekście codziennej pielęgnacji.

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku aptecznym jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kremy i inne preparaty przeciwzmarszczkowe i ujędrniające” (według danych PEX MAT 05/24, sprzedaż ilościowa).

Czytaj także: #NMInsights: Im młodszy konsument, tym bardziej krytyczny wobec reklam

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. lipiec 2024 22:17