StoryEditor
Producenci
15.02.2024 11:20

MATRIX Nail Repair Treatment – wegańska innowacja w regeneracji paznokci

Preparat do regeneracji macierzy paznokcia MATRIX Nail Repair Treatment powstał poprzez połączenie najnowszej wiedzy naukowej z siłą natury. Potwierdza zaangażowanie marki Yokaba w tworzenie wegańskich rozwiązań pielęgnacyjnych, które redefiniują standardy piękna / Yokaba
W świecie kosmetycznych nowinek marka Yokaba wyróżnia się ustanawiając nowe standardy dla ekologicznych rozwiązań produktowych, które nie tylko dostarczają wyjątkowych rezultatów, ale także są zgodne z zasadami etycznymi. Filarem marki jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko. Yokaba tworzy kosmetyki wegańskie, wolne od okrucieństwa wobec zwierząt, o krótkim, sprawdzonym i skutecznym składzie.

Dążenie marki do zrównoważonego rozwoju dotyczy nie tylko produkcji kosmetyków, ale również każdego aspektu działalności firmy – od ekologicznych materiałów opakowaniowych po procesy produkcji neutralne dla środowiska, gdzie Yokaba stara się minimalizować swój ekologiczny ślad przy każdej okazji.

Oprócz działań na rzecz środowiska, firma głęboko zaangażowana jest w dobrostan zwierząt. Jako marka w 100 proc. wegańska, Yokaba z dumą zrezygnowała z wykorzystywania składników pochodzenia zwierzęcego oraz testowania na zwierzętach, zapewniając, że jej produkty są wolne od okrucieństwa i zgodne z zasadami etycznymi. To niezachwiane zaangażowanie we współczucie i empatię podkreśla misję firmy, aby stworzyć świat, w którym piękno jest synonimem życzliwości i szacunku dla wszystkich istot żyjących.

W pełnym przekonaniu o sile darów natury, marka pozyskuje tylko najlepsze składniki roślinne od zrównoważonych i etycznych dostawców. Każdy produkt jest starannie opracowany, aby wykorzystać wrodzone właściwości lecznicze roślin, zapewniając optymalną skuteczność bez kompromisów w jakości czy etyce.

Najnowszy produkt firmy Yokaba – MATRIX Nail Repair Treatment, czyli preparat do regeneracji macierzy paznokcia, powstał poprzez połączenie najnowszej wiedzy naukowej z siłą natury. Doskonale potwierdza zaangażowanie marki w tworzenie wegańskich rozwiązań pielęgnacyjnych, które redefiniują standardy piękna.

image
Yokaba

Istotą tego rewolucyjnego produktu jest starannie opracowana formuła wzbogacona o roślinne komórki macierzyste z ekstraktu pszczelnika wąskolistnego, nazywanego Northern Dragonhead. Ten botaniczny skarb stanowi fundament działania produktu w rewolucyjnym podejściu do pielęgnacji paznokci. PRODUKT JEST W 100 PROC. WEGAŃSKI – NIE ZAWIERA COLOSTRUM (SIARY BYDLĘCEJ) ANI INNYCH SKŁADNIKÓW ODZWIERZĘCYCH, które są zawarte w pozostałych dostępnych na rynku produktach do regeneracji macierzy paznokcia.

MATRIX Nail Repair Treatment został stworzony, aby pomagać w walce z powszechnym problemem paznokci – tendencją do onycholizy tj. odwarstwiania się płytki od łożyska. Preparat nie tylko wspomaga proces odbudowy, ale również znacznie skraca okres rekonwalescencji. Ten innowacyjny produkt skutecznie regeneruje osłabione łożysko, stymuluje odrost naturalnej płytki i zwiększa jego grubość, a także spaja ze sobą rozwarstwiony paznokieć.

Badania przeprowadzone i potwierdzone przez niezależne laboratorium udowodniły skuteczność tego preparatu, wykazując średni wzrost grubości płytki paznokcia o imponujące 39,8 proc. po zaledwie 28 dniach regularnego stosowania.

image
Yokaba
image
Yokaba

Testy laboratoryjne zrealizowane w autonomicznej grupie badawczej potwierdziły także wieloaspektowe działanie i korzyści MATRIX Nail Repair Treatment:

 • Odpowiedni do stosowania w przypadku uszkodzonej macierzy (przy pękniętym paznokciu) – 100 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Polecany do stosowania w przypadkach pojawienia się separacji płytki i łożyska paznokcia (np. przy onycholizie) – wspomaga proces odbudowy, znacznie skraca okres kuracji (leczenia) – 100 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Odpowiedni do skutecznej regeneracji łożyska osłabionych paznokci – 100 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Przyspiesza wzrost paznokcia – 75 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Zwiększa grubość odrastającego paznokcia – 80 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Nawilża płytkę paznokcia – 95 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Uelastycznia płytkę paznokcia – 85 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Przeznaczony do stosowania na paznokcie dłoni i stóp – 100 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Stymuluje odrost naturalnej płytki paznokcia – 85 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Spaja ze sobą rozwarstwiony paznokieć – 75 proc. pozytywnych odpowiedzi
 • Odżywia łożysko paznokcia dostarczając substancji aktywnych – 95 proc. pozytywnych odpowiedzi

Sposób użycia preparatu jest bardzo prosty, należy nanieść niewielką ilość produktu na paznokieć i wmasować go w płytkę, oraz jego okolicę. Kluczem do sukcesu jest systematyczność w stosowaniu produktu – dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Preparat może być stosowany przez cały okres przydatności, niezależnie od daty jego otwarcia.

Marka Yokaba stworzyła MATRIX Nail Repair Treatment z niezwykłą starannością, w zgodzie z własną misją i nieustającym zaangażowaniem w zrównoważoną produkcję i ochronę zwierząt.

image
Yokaba

W istocie stworzenie tego preparatu do regeneracji macierzy paznokcia przez firmę Yokaba rozpoczyna nową erę pielęgnacji paznokci, gdzie niezwykła skuteczność idzie w zgodzie z etyką i poszanowaniem środowiska.

Promocja
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 12:50
Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry
Charlize Theron rozszerza swoją współpracę z marką Dior.Dior
Charlize Theron, znana z wieloletniej współpracy z domem mody Dior jako twarz ich bestsellerowego damskiego zapachu J’adore, rozszerza swoją współpracę z francuską marką. Po dwudziestu latach sukcesów w promowaniu perfum, Theron obejmie również rolę ambasadorki linii wysokiej biżuterii oraz kosmetyków pielęgnacyjnych Dior.

Theron będzie pierwszą w historii ambasadorką Diora w dziedzinie wysokiej biżuterii i według WWD ma zaprezentować najbardziej ekskluzywne produkty jubilerskie zaprojektowane przez Victoire de Castellane, dyrektorkę artystyczną Dior Joaillerie przez ostatnie 25 lat. Theron rozpoczęła współpracę z Diorem w 2004 roku, kiedy została twarzą kultowego zapachu J‘adore. Następnie wystąpiła w wielu kampaniach luksusowej marki. Południowoafrykańska aktorka stanie się także pierwszą aktorką reprezentującą produkty do pielęgnacji skóry Diora od czasów Sharon Stone, która była twarzą linii Capture od 2005 do 2012 roku.

Jej nowa rola w Dior nie ogranicza się jedynie do promocji produktów, ale także obejmuje współpracę w zakresie odpowiedzialności społecznej, skupiając się na inicjatywach wspierających uprawnienia kobiet. To odzwierciedla jej zaangażowanie jako aktywistki i założycielki projektu Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP), który działa na rzecz młodych ludzi w Afryce Południowej.

Véronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, skomentowała:

Charlize jest członkinią naszej rodziny, która ucieleśnia ducha Diora.Jej rzadki talent, zaangażowanie i nieziemska uroda czynią ją ikoną.

Czytaj także: Dior prezentuje bezalkoholową wersję kultowego zapachu J’adore

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 10:12
Warsztaty menstruacyjne Vuokkoset dla dziewczynek i chłopców poprowadzi Gini Gina
Pod pseudonimem Gini Gina ukrywa się lekarka Angelika Szymańska.Instagram @gini.gina
Fińska marka artykułów do higieny intymnej Vuokkoset powraca do polskich szkół podstawowych z drugą edycją warsztatów edukacyjnych #MOJAKREW. Znana influencerka Angelika Szymańska, działająca pod pseudonimem Gini Gina, prowadząca warsztaty, stara się przełamać społeczne tabu związane z menstruacją, edukując młodzież o tym naturalnym procesie biologicznym.

Vuokkoset, popularna fińska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych produktów do higieny intymnej, stara się zmieniać postrzeganie miesiączki poprzez organizację warsztatów #MOJAKREW. Celem tych warsztatów jest edukacja młodzieży o menstruacji w sposób rzetelny i bezpieczny, co jest szczególnie istotne w kontekście często występujących nieporozumień i mitów związanych z tym tematem.

Warsztaty prowadzone są przez Angelikę Szymańską, znaną w środowisku internetowym jako Gini Gina. Jako doświadczona ginekolożka i influencerka zdrowotna, Szymańska doskonale łączy swoje medyczne doświadczenie z umiejętnościami komunikacyjnymi, co pozwala jej skutecznie docierać do młodych ludzi. Zajęcia, które odbyły się po raz pierwszy 20 maja 2024 roku, są dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, co umożliwia szeroki dostęp do edukacji niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników.

Podczas warsztatów uczniowie dowiadują się nie tylko o aspektach biologicznych menstruacji, ale także o kwestiach psychologicznych i społecznych związanych z tym zjawiskiem. Edukacja ta jest kierowana zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, co jest istotne dla budowania wzajemnego zrozumienia i empatii między płciami. Statystyki pokazują, że aż 41 proc. kobiet przyznaje, iż w ich domach nie rozmawia się o menstruacji, a 23 proc. uważa, że jest to temat krępujący.

Czytaj także: Akcja Menstruacja zapowiada kolejną edycję: Femina wsparła projekt po raz 3.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 13:25