StoryEditor
Producenci
05.04.2023 00:00

Matrix przedstawia kolekcję semipermanentnych tonerów w Metaverse

Coraz popularniejszy i coraz bardziej kontrowersyjny metaverse przyciąga kolejne marki - w tym np. Matrix. / CNW Group/Matrix
Kanadyjska marka profesjonalnych farb do włosów Matrix, będąca częścią Działu Produktów Profesjonalnych L’Oréal Canada, wprowadziła na rynek swoją najnowszą innowację, Tonal Control Pre-Bonded. Ta kolekcja semipermanentnych tonerów żelowych zostanie zaprezentowana stylistom podczas ekskluzywnego wydarzenia Metaverse — pierwszego dla tej marki — po którym nastąpi premiera w salonach i profesjonalnych sklepach w całej Kanadzie.

Matrix chce usunąć wszelkie bariery, zarówno ekonomiczne, jak i geograficzne, dla stylistów w całej Kanadzie, a wraz z uruchomieniem swojej przestrzeni w Metaverse, Matrix umożliwia najszerszy możliwy dostęp do doświadczeń edukacyjnych. Metaverse to trójwymiarowa wirtualna, współdzielona przestrzeń, w której użytkownicy mogą wchodzić w interakcje między sobą oraz z elementami generowanymi komputerowo w czasie rzeczywistym. Bezpłatne wydarzenie edukacyjne, które zaplanowano na 17 kwietnia 2023 r. o godz. 11:00 czasu wschodniego, zapewni uczestnikom wyjątkowe i wciągające wrażenia — bez zestawu VR — podczas poznawania nowej kolekcji demi permanentnych tonerów żelowych, ich bogatego odcienia techniki palety i użycia.
 

Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem naszej nowej kolekcji kolorów Tonal Control Pre-Bonded w metaverse – powiedziała Archana Kalegaonkar, dyrektorka generalna Matrix Canada. - Wierzymy, że Metaverse stanowi idealną platformę do zaprezentowania możliwości naszych nowych kwaśnych tonerów żelowych i zaoferowania stylistom na całym świecie prawdziwie wciągających doświadczeń edukacyjnych, jak żadne inne.

Wydarzenie obejmie zajęcia edukacyjne na żywo prowadzone przez Matrix Education Team, networking, gry, rozdawanie prezentó i nie tylko. Podczas wydarzenia pierwszych 500 stylistów, którzy odwiedzą wszystkie stoiska w hali ekspozycyjnej, otrzyma bezpłatny zestaw Tonal Control zawierający dwie tubki koloru Tonal Control Pre-Bonded, pędzel lub buteleczkę do koloryzacji Tonal Control oraz wywoływacz.

Wydarzenie inauguracyjne jest otwarte dla stylistów z całej Kanady i jest bezpłatne. Aby zarejestrować się na wydarzenie, należy zarejestrować się w Matrix na stronie wydarzenia Metaverse Eventbrite.

Czytaj także: Matrix prezentuje Tonal Control Pre-Bonded - nową linię profesjonalną

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
14.06.2024 11:52
Rituals Cosmetics otworzył czterdziesty ósmy sklep w Polsce
Sklep Rituals Cosmetics w centrum handlowym Avenida Poznań został otwarty 12 czerwca 2024 r.Avenida Poznań
Marka Rituals Cosmetics uruchomiła swój czterdziesty ósmy sklep w Polsce. Został on otwarty w centrum handlowym Avenida Poznań. Na czerwiec planowane są jeszcze dwa kolejne otwarcia, zatem miesiąc zamknie 50 salonami.

Salon Rituals Cosmetics otwarty 12 czerwca w  centrum handlowym Avenida Poznań jest czterdziestym ósmym sklepem marki w Polsce. W tym roku jest to już trzecie otwarcie – dwa wcześniejsze miały miejsce w Opolu i Suwałkach. Na czerwiec planowane sa jeszcze dwa - w gliwickiej Galerii Forum oraz trzeci sklep w Krakowie – tym razem w Galerii Kazimierz. Zatem na koniec miesiaca marka będzie miała w Polsce 50 sklepów własnych.  

Na tym jednak ekspansja marki w naszym kraju się nie skończy,  Wiadomo już, że w planach jest uruchomienie salonu w Inowrocławiu.

 

Czytaj też: Rituals otworzy sklep w Inowrocławiu (wiadomoscikosmetyczne.pl)

 

Sklep Rituals Cosmetics w Avenida Poznań uzupełnił ofertę handlową marek kosmetycznych obecnych w centrum hadlowym. Dotychczas swoje produkty w sklepach własnych lub franczyzowych oferowały tu marki: Golden Rose, Inglot, Neonali, Sorvella Perfume, Yves Rocher i Ziaja. Klienci mogli też robić kosmetyczne zakupy w drogerii Rossmann, Hebe, Super-Pharm i Kontigo, a także w perfumeriach Douglas i Sephora. 

Salon Rituals znajduje się na poziomie +1. Oferuje kosmetyki do kąpieli, pielęgnacji oraz produkty z gamy home wear, a każdy z produktów jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga przenieść się w świat pełen zapachów. Prócz tego w asortymencie znajdują się perfumowane świece i odświeżacze powietrza w formie pachnących patyczków.

Rituals Cosmetics otwiera w Polsce własne sklepy od 2021 r. W tej chwili ma ich ponad 40. Raymond Cloosterman, założyciel & CEO marki zapowiedział, że w 2024 r. firma planuje otwarcie kolejnych 250 sklepów na świecie, co oznacza, że będzie uruchamiać niemal 5 salonów tygodniowo. Plany sprzedażowe na ten rok mówią o 2 mld euro przychodów.

 

Więcej: Rituals Cosmetics rozwija sieć sprzedaży i notuje wzrost przychodów. W tym roku otworzy kolejnych 250 sklepów

 

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
13.06.2024 09:51
Miraculum notuje wzrosty. Największe w kanale nowoczesnym
Sławomir Ziemski, prezes Miraculummat. prasowe
Firma Miraculum osiągnęła w maju 4,5 mln zł przychodów, co stanowi wzrost o 29 proc. względem wyniku wypracowanego w analogicznym okresie rok wcześniej. Najszybciej rozwija się kanał nowoczesny, który w minionym miesiącu wygenerował 2,5 mln zł – jest to wzrost o 54 proc. r/r. Spółka konsekwentnie rozbudowuje ofertę produktową oraz kanały sprzedaży, co pozytywnie przekłada się na osiągane wyniki.

Od początku roku do końca maja Miraculum wygenerowało 21,1 mln zł przychodów. Narastająco, najlepszy wynik odnotowuje nowoczesny kanał dystrybucji, który obejmuje sieci drogerii, dyskonty oraz hipermarkety – w omawianym okresie wypracował 11,3 mln zł i jest to wzrost o 22 proc. w porównaniu do okresu styczeń-maj 2023 r.

Sławomir Ziemski, prezes Miraculum komentuje:

Nasze produkty i nowe wdrożenia spotykają się z dużym zainteresowaniem klientów. Aktualnie nasz zespół pracuje nad kolejnymi wdrożeniami, a już za chwilę zaprezentujemy nowy koncept perfumeryjny.

Miraculum umacnia też sprzedaż eksportową. W maju segment ten wygenerował przychody na poziomie 697 tys. zł – jest to wzrost o 16 proc. r/r. Na przełomie czerwca i maja spółka uczestniczyła w targach Beauty Expo Central Asia w Kazachstanie.

Podczas targów w Kazachstanie odbyliśmy wiele inspirujących rozmów biznesowych – umocniliśmy naszą pozycję w regionie Azji Centralnej i spodziewamy się, ze nasze rozmowy w najbliższym czasie zaowocują kolejnymi, zagranicznymi kontraktami

– dodaje Sławomir Ziemski.

Miraculum to notowana na GPW polska spółka kosmetyczna, która niedawno obchodziła 100-lecie istnienia. 

 

Czytaj też: Miraculum świętuje 100-lecie. Zarząd zapewnia o dobrej przyszłości spółki (wiadomoscikosmetyczne.pl)

 

Działalność społki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Skupia w portfolio dwanaście marek: Miraculum, Prasatra, Być Może.., Gracja, Pani Walewska, Wars, Lider, Tanita, Paloma, Joko, Chopin, Gracja Bio.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. czerwiec 2024 06:54