StoryEditor
Producenci
13.03.2024 16:28

Piotr Czaykowski tworzy linię kosmetyków do pielegnacji intymnej dla marki True men skin care

Piotr Czaykowski, współtwórca żelu do higieny intymenj dla mężczyn marki True men skin care / mat. prasowe
Marka True men skin care, do stworzenia kosmetyków do pielęgnacji intymnej dla mężczyzn, zaprosiła Piotra Czaykowskiego, dziennikarza, manageraa gwiazd, modela i uczestnika popularnego programu „Azja Express”.

Z badania przeprowadzonego na zlecenie marki True men skin care wynika, że tylko co trzeci Polak stosuje produkty do higieny intymnej.  Dlatego postanowiła stworzyć innowacyjne produkty do pielęgnacji męskich narządów płciowych. Przy okazji chce mówić o istocie dbania o męskie strefy intymne, wychodząc z założenia, że świadoma pielęgnacja tych części ciała to temat, który powinien zainteresować mężczyzn dbających o swoje zdrowie i ciało.

Maciej Adamaszek, twórca marki True men skin care i prezes FerrumLabs tłumaczy:

Od początku istnienia jesteśmy marką, która podchodzi z odpowiedzialnością i czułością do tematu męskiej pielęgnacji, a od teraz także miejsc intymnych. Do projektu zaangażowaliśmy Piotra Czaykowskiego – autora, dziennikarza i managera gwiazd, od lat związanego z największymi światowymi domami mody. Piotr poprzez swoją działalność konsekwentnie redefiniuje pojęcie męskości oraz normalizuje temat męskiego piękna i cielesności. Wspólnie stworzyliśmy wyjątkowy i potrzebny produkt, o czym przekonuje nas chociażby ogromne wsparcie ze strony organizatorów kampanii #BadajJAJKA, a także współpracujących z nami urologów.

image
mat. prasowe

Pierwszym produktem w linii kosmetyków True by Czaykowski jest żel do higieny intymnej wzbogacony o bio wodę bambusową, która zapewnia ochronę wrażliwych części ciała.

Piotr Czaykowski, jego współtwórca komentuje:

Żel do higieny intymnej to najlepszy początek naszej wspólnej, ekscytującej drogi biznesowej. W planach na najbliższe miesiące są już kolejne produkty, dzięki którym mężczyźni poczują się lepiej zrozumiani.

Temat normalizacji pielęgnacji narządów płciowych towarzyszy marce True od jakiegoś czasu. W ubiegłym roku nawiązała ona współpracę z fundacją "Kochasz Dopilnuj" realizującą ogólnopolską akcję #BadajJAJKA. Jej efektem była kampania outdoorowa, na której przedstawiciele i ambasadorzy marki, w tym także Piotr Czaykowski, zachęcali Polaków do profilaktycznych badań jąder.

Producent kosmetyków współpracował z fundacją także przy tworzeniu nowego żelu do higieny intymnej, czego efektem jest m.in. instruktaż dotyczący samobadania jąder zamieszczony na opakowaniu produktu. Marka zapowiada, że nie zamierza zwalniać tempa i szykuje kolejne akcje społeczno-edukacyjne.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 17:10
Paryski event Vichy połączył lekarzy i medinfluencerów
Do Paryża zostali zaproszeni twórcy współpracujący z marką. Ambasadorka Liftactiv B3 – Aleksandra Żebrowska oraz Liftactiv Collagen Specialist – Paulina Krupińska, a także influencerzy i osobowości medialne, takie jak Lila Grochowska, Klaudia El Dursi oraz Łukasz Trochonowicz.fot. Stephane Sby Balmy
Ponad 250 osób z 20 krajów wzięło udział w międzynarodowym evencie V.I.C (Vichy Integrative Center) w Paryżu, którego celem było stworzenie przestrzeni do dyskusji o dążeniu do kompleksowego podejścia do zdrowia. Organizująca event marka Vichy Laboratoires zaprezentowała także swoje innowacje, w tym narzędzie diagnostyczne oparte na sztucznej inteligencji.

Francuska marka dermokosmetyczna Vichy Laboratoires, działająca na rynku od 93 lat, zorganizowała w Paryżu dwudniowe wydarzenie V.I.C (Vichy Integrative Center), by podjąć dyskusję o kompleksowym podejściu do zdrowia. W międzynarodowym evencie wzięło udział ponad 250 osób z 20 krajów.

W dniach 24 i 25 kwietnia w Paryżu odbyło się, międzynarodowe wydarzenie V.I.C (Vichy Integrative Center), którego celem było stworzenie przestrzeni do dyskusji o kompleksowym podejściu do zdrowia.  

image
fot. Stephane Sby Balmy
Panel “Integrative Talks" był okazją do wysłuchania inspirujących prezentacji ekspertów oraz specjalistów z obszaru zdrowia. Edukacyjny segment otworzył globalny prezes Vichy, Vincent Chauvière, omawiając misję marki, którą jest wspieranie w dążeniu do poprawy zdrowia skóry, niezależnie od etapu życia. Pochodząca z Polski międzynarodowa dyrektor komunikacji medycznej Vichy, Paulina Andrycz, wyjaśniła, w jaki sposób marka realizuje swoją misję w obszarze integracyjnego podejścia do zdrowia. Jessie Inchauspé,  biochemiczka i autorka bestsellera Glucose Revolution, która w social mediach występuje jako @glucosegoddesl, odpowiedziała na najważniejsze pytania dotyczące zdrowia i odżywiania.

Medfluencerzy: dr Mamina Turegano (dermatolożka i internistka), dr Luke J. Maxfield (dermatolog), dr Aamna Adel (dermatolożka), a także psychiatra dr Judith Joseph dzielili scenę  z zespołem komunikacji medycznej Vichy, wspólnie obalając mity na temat kolagenu w pielęgnacji skóry i wypadaniu włosów.

image
Stephane Sby Balmy
Na paryskim wydarzeniu polską medycynę reprezentowali dr n. med. Marcin Zakrzewski, dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej, dr n.med. Joanna Kuschill-Dziurda, lekarka medycyny estetycznej, a także farmaceutki – Magdalena WieliczkoKatarzyna Silczuk.

Uczestnicy spotkania poznali także innowacje, które Vichy Laboratoires właśnie wprowadza na rynek. Wśród nich znalazło się narzędzie diagnostyczne oparte na sztucznej inteligencji z 50-krotnym przybliżeniem oraz trzema różnymi trybami oświetlenia ScalpConsult Pro, które ma za zadanie pomóc farmaceutom i dermatologom analizować osiem najczęstszych problemów związanych z włosami i skórą głowy, wesprzeć w diagnozowaniu ich i rekomendowaniu najbardziej dopasowanych do potrzeb produktów.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 12:50
Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry
Charlize Theron rozszerza swoją współpracę z marką Dior.Dior
Charlize Theron, znana z wieloletniej współpracy z domem mody Dior jako twarz ich bestsellerowego damskiego zapachu J’adore, rozszerza swoją współpracę z francuską marką. Po dwudziestu latach sukcesów w promowaniu perfum, Theron obejmie również rolę ambasadorki linii wysokiej biżuterii oraz kosmetyków pielęgnacyjnych Dior.

Theron będzie pierwszą w historii ambasadorką Diora w dziedzinie wysokiej biżuterii i według WWD ma zaprezentować najbardziej ekskluzywne produkty jubilerskie zaprojektowane przez Victoire de Castellane, dyrektorkę artystyczną Dior Joaillerie przez ostatnie 25 lat. Theron rozpoczęła współpracę z Diorem w 2004 roku, kiedy została twarzą kultowego zapachu J‘adore. Następnie wystąpiła w wielu kampaniach luksusowej marki. Południowoafrykańska aktorka stanie się także pierwszą aktorką reprezentującą produkty do pielęgnacji skóry Diora od czasów Sharon Stone, która była twarzą linii Capture od 2005 do 2012 roku.

Jej nowa rola w Dior nie ogranicza się jedynie do promocji produktów, ale także obejmuje współpracę w zakresie odpowiedzialności społecznej, skupiając się na inicjatywach wspierających uprawnienia kobiet. To odzwierciedla jej zaangażowanie jako aktywistki i założycielki projektu Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP), który działa na rzecz młodych ludzi w Afryce Południowej.

Véronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, skomentowała:

Charlize jest członkinią naszej rodziny, która ucieleśnia ducha Diora.Jej rzadki talent, zaangażowanie i nieziemska uroda czynią ją ikoną.

Czytaj także: Dior prezentuje bezalkoholową wersję kultowego zapachu J’adore

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
22. maj 2024 05:15