StoryEditor
Producenci
30.11.2022 00:00

Premiera kolekcji Nyx x Avatar: The Way of Water w warszawskim Koneserze

29. listopada w warszawskim Koneserze miała miejsce premiera prasowa najnowszej kolekcji Nyx Cosmetics, powstała we współpracy z uniwersum filmów z serii Avatar. Kosmetyki do makijażu nie tylko zainspirowane zostały wodnym światem filmu Jamesa Camerona, ale także niosą za sobą szczytny cel.

Nyx Cosmetics weszło ze współpracę z twórcami filmu „Avatar: The Way of Water” , który wejdzie do kin 16. grudnia. Kolekcja Nyx x „Avatar: The Way of Water” to gama kosmetyków kolorowych, które — jak twierdzi marka — zainspirują zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów, włącznie z profesjonalistami. Produkty z tej linii obejmują paletę cieni do powiek z 24 kolorami, paletę róży i rozświetlaczy w 6 odcieniach, farbki do twarzy i ciała w oficjalnym kolorze niebieskim "Avatar", pomadki, błyszczyki do ust, rozświetlacze w sztyfcie oraz spray utrwalający.

Oprócz tego, że produkty są wegańskie i wolne od okrucieństwa, marka wykorzystuje kampanię do wspierania The Nature Conservancy, globalnej organizacji non-profit zajmującej się ochroną środowiska. W komunikacie prasowym marka poinformowała, że ​​od 30 listopada 2022 r. do 28 lutego 2023 r. za każdy post w mediach społecznościowych otagowany #NYXCosmeticsForAvatar, #KeepOurOceansAmazing i #AvatarTheWayOfWater, Nyx Professional Makeup przekaże dolara na rzecz The Nature Conservancy i jej ochrony 10 zagrożonych gatunków zwierząt oceanicznych i ich siedlisk.

Goście imprezy #NYXCosmeticsForAvatar w fabryce Koneser mieli okazję zrobić sobie zdjęcie przy magicznym drzewie, poddać się metamorfozie pod czujnym okiem makijażystek, a także bawić się z innymi uczestnikami podczas gier terenowych i wyzwań. Launch uświetniła również wizyta drag queen — Hieemerasa.

Kolekcja Nyx x „Avatar: The Way of Water” zostanie oficjalnie zaprezentowana 1 grudnia.

Czytaj także: NYX Professional Makeup buduje społeczność, która będzie określać przyszłość wirtualnego makijażu

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
15.05.2024 16:28
Emma Roberts w pierwszej kampanii dla Kiko Milano
Emma Roberts w pierwszej kampanii zrealizowanej dla Kiko Milanofot. mat. pras. Kiko Milano
Emma Roberts zrealizowała pierwszą kampanię z włoską marką Kiko Milano. Niedawno marka ogłosiła, że rozpoczęła współpracę z tą amerykańską aktorką.

Włoska marka Kiko Milano, której globalną ambasadorką została niedawno międzynarodowa gwiazda Emma Roberts, zaprezentowała pierwszą kampanię z jej udziałem.

Emma Roberts to amerykańska aktorka, modelka, producentka i przedsiębiorczyni. W rozpoczętej właśnie kampanii promuje nową odsłonę kultowej pomadki w płynie Unlimited Double Touch. Kampania została zrealizowana w najmodniejszych lokalizacjach Mediolanu. Zdjęcia wykonała Sarah Silver, film wyreżyserował Damien Krisl.

Unlimited Double Touch to dwuetapowa płynna pomadka będąca połączeniem bazy i błyszczyku. Kolor utrwala się na ustach i utrzymuje się do 16 godzin. Kampania z Emmą Roberts wprowadza limitowaną serię sześciu dodatkowych odcieni (w sumie będzie ich 30), obejmującą bogate czerwienie, głębokie, ciemne fiolety i delikatne odcienie nude, wszystkie z charakterystycznym wykończeniem o wysokim połysku.

Czytaj także: L Catterton przejmuje większościowe udziały w Kiko Milano

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
14.05.2024 13:37
Światowej sławy trupa Cirque du Soleil prezentuje swój pierwszy zapach
Cirque du Soleil to najbardziej znana i największa na świecie trupa cyrkowa.Cirque du Soleil
Grupa Cirque du Soleil Entertainment nawiązała współpracę z Flower Shop Perfumes Co., aby wprowadzić na rynek pierwszy zapach marki. Premiera debiutanckiego zapachu zbiega się z 40. rocznicą Entertainment Group. Zakrętka butelki inspirowana jest stylem Art Deco, a prążkowany złoty korek przedstawia duże słońce wschodzące nad księżycem – oddając hołd „cyrkowi słońca”.

Cirque du Soleil słynie z ekstrawaganckich, cyrkowo-burleskowych pokazów wizualnych, ale marka stawia na bardziej zmysłowe doświadczenia, wprowadzając na rynek debiutancki zapach. Cirque du Soleil nawiązał współpracę z DSM-Firmenich i perfumiarzem Alexisem Grugeonem, aby stworzyć L’eau de parfum. Grugeon miał także swój udział w tworzeniu zapachów takich marek jak Ralph Lauren, Michael Kors i Amouage, a także gwiazd, takich jak R.E.M. autorstwa Ariany Grande. Nuty zapachowe obejmują bergamotkę, czerwone jabłko, watę cukrową, irys i frezję, popcorn, drzewo sandałowe, laskę wanilii i karmelizowaną ambrę.

Dyrektor ds. licencji i współpracy w Cirque du Soleil Entertainment Group, Eleni Planet, powiedziała:

W ciągu 40 lat naszej działalności nadal rozwijamy się poza naszą ofertą występów na żywo i sięgamy po dodatkowe kreatywne ścieżki, dlatego z radością ogłaszamy ten zapach. z kwiaciarnią. Konsumenci na całym świecie mogą teraz codziennie doświadczyć zachwytu oglądanego przez nasze kultowe przedstawienia i dzielić się radością Cirque du Soleil.

Nosem odpowiedzialnym za ten zapach jest Alexis Grugeon. L‘eau de Parfum marki Cirque du Soleil to kwiatowo-owocowo-gourmandowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Zdjęcia do kampanii wykonała w Paryżu fotografka Elizaveta Porodina wraz z modelką Alydą Grace.

Czytaj także: Pierwsze produkty należącej do Belli Hadid marki Ôrəbella już na rynku

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
16. maj 2024 05:55