StoryEditor
Producenci
23.06.2023 00:00

Sofia Vergara przedstawia gamę kosmetyków przed i po opalaniu - toty

Aktorka, modelka i osobowość telewizyjna Sofia Vergara nie jest obca branży kosmetycznej. Wprowadziła, na przykład, na rynek wiele zapachów z Parlux, ale teraz idzie o krok dalej. Vergara uruchamia własne przedsięwzięcie kosmetyczne — toty, gamę niezbędnych produktów SPF 50+, w tym produkty do opalania, pielęgnacji skóry, suplementów i makijażu.

Nowa marka o nazwie toty oferuje przede wszystkim produkty do opalania, ukierunkowane na wyniki, aby zachować bellezza (piękno) i zdrowie skóry, koncentrując się na walce z fotostarzeniem. Linia wegańska, wolna od okrucieństwa, została naukowo opracowana i wyprodukowana we współpracy z europejskim producentem Cantabria Labs, znanym z ponad 30 lat badań i technologii dermatologicznych.

- Kiedy dorastałam w Kolumbii, moje życie kręciło się wokół przebywania na słońcu. Kochałem słońce, ale niewiele wiedziałam o tym, że słońce nie odwzajemniało mojej miłości! Kiedy dowiedziałam się, jakie są prawdziwe korzyści z pielęgnacji słonecznej i ochrony mojej skóry przed uszkodzeniami słonecznymi i fotostarzeniem, wpadłam w temat po uszy. Stworzyłam toty z myślą, że pielęgnacja skóry powinna być łatwą częścią codziennej pielęgnacji – to mój największy sekret piękna – powiedziała Vergara.
 


Każdy produkt toty zawiera technologię PLE FernBoost, zastrzeżony kompleks przeciwutleniaczy wyekstrahowany z paproci Polypodium leucotomos, który, jak udowodniono klinicznie, wspiera zdrowie skóry i zwiększa ochronę przed uszkodzeniami słonecznymi. Co więcej, produkty kolorowe firmy toty zawierają innowacyjny system filtrów mineralnych z powłoką kolorową, łączący pigmenty z dwutlenkiem tytanu w celu uzyskania pełnego spektrum ochrony, jednocześnie wykorzystując technologię kolorystyczną naśladującą skórę w celu dopasowywania odcienia.
 
Firma toty nawiązała również współpracę z KIVA, organizacją non-profit udzielającą mikropożyczek, która pomaga społecznościom w niedostatecznym stopniu rozwijać się, usuwając podstawowe bariery w dostępie do środków finansowych, jako jej wyłączny partner społeczny.
 
Sofia Vergara to kolumbijsko-amerykańska aktorka, producentka telewizyjna i modelka. Zyskała światową sławę głównie dzięki swojej roli jako rozkoszna i ekscentryczna Gloria Delgado-Pritchett w popularnym serialu "Rodzina zastępcza". Vergara jest znana z swojego charakterystycznego, temperamentnego stylu oraz pokaźnych wdzięków, które przyczyniły się do jej sukcesu jako modelki. Oprócz kariery aktorskiej, Sofia Vergara angażuje się również w przedsięwzięcia biznesowe, w tym w produkcję telewizyjną. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych kobiet pochodzenia latynoamerykańskiego w przemyśle rozrywkowym.
 
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 17:10
Paryski event Vichy połączył lekarzy i medinfluencerów
Do Paryża zostali zaproszeni twórcy współpracujący z marką. Ambasadorka Liftactiv B3 – Aleksandra Żebrowska oraz Liftactiv Collagen Specialist – Paulina Krupińska, a także influencerzy i osobowości medialne, takie jak Lila Grochowska, Klaudia El Dursi oraz Łukasz Trochonowicz.fot. Stephane Sby Balmy
Ponad 250 osób z 20 krajów wzięło udział w międzynarodowym evencie V.I.C (Vichy Integrative Center) w Paryżu, którego celem było stworzenie przestrzeni do dyskusji o dążeniu do kompleksowego podejścia do zdrowia. Organizująca event marka Vichy Laboratoires zaprezentowała także swoje innowacje, w tym narzędzie diagnostyczne oparte na sztucznej inteligencji.

Francuska marka dermokosmetyczna Vichy Laboratoires, działająca na rynku od 93 lat, zorganizowała w Paryżu dwudniowe wydarzenie V.I.C (Vichy Integrative Center), by podjąć dyskusję o kompleksowym podejściu do zdrowia. W międzynarodowym evencie wzięło udział ponad 250 osób z 20 krajów.

W dniach 24 i 25 kwietnia w Paryżu odbyło się, międzynarodowe wydarzenie V.I.C (Vichy Integrative Center), którego celem było stworzenie przestrzeni do dyskusji o kompleksowym podejściu do zdrowia.  

image
fot. Stephane Sby Balmy
Panel “Integrative Talks" był okazją do wysłuchania inspirujących prezentacji ekspertów oraz specjalistów z obszaru zdrowia. Edukacyjny segment otworzył globalny prezes Vichy, Vincent Chauvière, omawiając misję marki, którą jest wspieranie w dążeniu do poprawy zdrowia skóry, niezależnie od etapu życia. Pochodząca z Polski międzynarodowa dyrektor komunikacji medycznej Vichy, Paulina Andrycz, wyjaśniła, w jaki sposób marka realizuje swoją misję w obszarze integracyjnego podejścia do zdrowia. Jessie Inchauspé,  biochemiczka i autorka bestsellera Glucose Revolution, która w social mediach występuje jako @glucosegoddesl, odpowiedziała na najważniejsze pytania dotyczące zdrowia i odżywiania.

Medfluencerzy: dr Mamina Turegano (dermatolożka i internistka), dr Luke J. Maxfield (dermatolog), dr Aamna Adel (dermatolożka), a także psychiatra dr Judith Joseph dzielili scenę  z zespołem komunikacji medycznej Vichy, wspólnie obalając mity na temat kolagenu w pielęgnacji skóry i wypadaniu włosów.

image
Stephane Sby Balmy
Na paryskim wydarzeniu polską medycynę reprezentowali dr n. med. Marcin Zakrzewski, dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej, dr n.med. Joanna Kuschill-Dziurda, lekarka medycyny estetycznej, a także farmaceutki – Magdalena WieliczkoKatarzyna Silczuk.

Uczestnicy spotkania poznali także innowacje, które Vichy Laboratoires właśnie wprowadza na rynek. Wśród nich znalazło się narzędzie diagnostyczne oparte na sztucznej inteligencji z 50-krotnym przybliżeniem oraz trzema różnymi trybami oświetlenia ScalpConsult Pro, które ma za zadanie pomóc farmaceutom i dermatologom analizować osiem najczęstszych problemów związanych z włosami i skórą głowy, wesprzeć w diagnozowaniu ich i rekomendowaniu najbardziej dopasowanych do potrzeb produktów.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 12:50
Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry
Charlize Theron rozszerza swoją współpracę z marką Dior.Dior
Charlize Theron, znana z wieloletniej współpracy z domem mody Dior jako twarz ich bestsellerowego damskiego zapachu J’adore, rozszerza swoją współpracę z francuską marką. Po dwudziestu latach sukcesów w promowaniu perfum, Theron obejmie również rolę ambasadorki linii wysokiej biżuterii oraz kosmetyków pielęgnacyjnych Dior.

Theron będzie pierwszą w historii ambasadorką Diora w dziedzinie wysokiej biżuterii i według WWD ma zaprezentować najbardziej ekskluzywne produkty jubilerskie zaprojektowane przez Victoire de Castellane, dyrektorkę artystyczną Dior Joaillerie przez ostatnie 25 lat. Theron rozpoczęła współpracę z Diorem w 2004 roku, kiedy została twarzą kultowego zapachu J‘adore. Następnie wystąpiła w wielu kampaniach luksusowej marki. Południowoafrykańska aktorka stanie się także pierwszą aktorką reprezentującą produkty do pielęgnacji skóry Diora od czasów Sharon Stone, która była twarzą linii Capture od 2005 do 2012 roku.

Jej nowa rola w Dior nie ogranicza się jedynie do promocji produktów, ale także obejmuje współpracę w zakresie odpowiedzialności społecznej, skupiając się na inicjatywach wspierających uprawnienia kobiet. To odzwierciedla jej zaangażowanie jako aktywistki i założycielki projektu Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP), który działa na rzecz młodych ludzi w Afryce Południowej.

Véronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, skomentowała:

Charlize jest członkinią naszej rodziny, która ucieleśnia ducha Diora.Jej rzadki talent, zaangażowanie i nieziemska uroda czynią ją ikoną.

Czytaj także: Dior prezentuje bezalkoholową wersję kultowego zapachu J’adore

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 21:22