StoryEditor
Producenci
25.01.2024 10:40

Schwarzkopf wybiera Sofíę Vergarę na globalną ambasadorkę marki

Sofía Vergara to jedna z najbardziej znanych latynoskich aktorek. / Schwarzkopf
Schwarzkopf, marka produktów do pielęgnacji włosów należąca do Henkla, rozpoczyna nową kampanię przy wsparciu swojej nowej globalnej ambasadorki marki, aktorki i producentki Sofíi Vergary. 4 marca 2024 r. firma Schwarzkopf oficjalnie rozpocznie kampanię „What Story Will You Tell?” z udziałem Vergary.

Jak wynika z komunikatu prasowego, Schwarzkopf wierzy, że „piękno to blask, który emanuje, gdy Twój wygląd odzwierciedla to, jak się czujesz w środku, a twoje włosy są lustrem i płótnem, na którym możesz stworzyć swoją historię”.

Aby wcielić tę ideę kampanii w życie, Schwarzkopf poprosił Vergarę o pomoc w rozpowszechnianiu tego przesłania na całym świecie. Premiera kampanii odbędzie się 4 marca, i będzie ona składać się ze współpracy w mediach społecznościowych, występów na czerwonym dywanie i nie tylko.

Jak powiedziała Vergara magazynowi People, kiedy zaczęła szukać pracy, zdała sobie sprawę, że

to, jak wyglądam, nie odzwierciedlało tego, jak Hollywood naprawdę postrzegało Latynoski. Spodziewali się bardziej ciemnowłosej kobiety. To było trudne, bo byli trochę zdezorientowani i mówili: „Ta kobieta brzmi jak Latynoska, ale jest blondynką”. [...] Podjęłam decyzję o zmianie koloru włosów na ciemny [...] Po trzecim sezonie pomyślałam: „Może teraz, gdy wszyscy wiedzą, że Gloria [postać Vergary] jest Latynoską i znają mnie, mógłbym wrócić do bardziej naturalnego koloru włosów”. Więc zrobiłam to stopniowo.

Sofía Margarita Vergara to kolumbijsko-amerykańska aktorka i osobowość telewizyjna. Najbardziej znana jest z roli Glorii Delgado-Pritchett w serialu ABC Modern Family (2009–2020), za którą była nominowana do czterech Złotych Globów i czterech nagród Primetime Emmy. Dzięki tej roli stała się jedną z najlepiej opłacanych aktorek w Ameryce. W czerwcu 2023 roku Vergara wprowadziła na rynek markę kosmetyków Toty. Nazwa marki wzięła się od jej przezwiska z dzieciństwa.

Czytaj także: Sofia Vergara przedstawia gamę kosmetyków przed i po opalaniu - toty

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 10:12
Warsztaty menstruacyjne Vuokkoset dla dziewczynek i chłopców poprowadzi Gini Gina
Pod pseudonimem Gini Gina ukrywa się lekarka Angelika Szymańska.Instagram @gini.gina
Fińska marka artykułów do higieny intymnej Vuokkoset powraca do polskich szkół podstawowych z drugą edycją warsztatów edukacyjnych #MOJAKREW. Znana influencerka Angelika Szymańska, działająca pod pseudonimem Gini Gina, prowadząca warsztaty, stara się przełamać społeczne tabu związane z menstruacją, edukując młodzież o tym naturalnym procesie biologicznym.

Vuokkoset, popularna fińska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych produktów do higieny intymnej, stara się zmieniać postrzeganie miesiączki poprzez organizację warsztatów #MOJAKREW. Celem tych warsztatów jest edukacja młodzieży o menstruacji w sposób rzetelny i bezpieczny, co jest szczególnie istotne w kontekście często występujących nieporozumień i mitów związanych z tym tematem.

Warsztaty prowadzone są przez Angelikę Szymańską, znaną w środowisku internetowym jako Gini Gina. Jako doświadczona ginekolożka i influencerka zdrowotna, Szymańska doskonale łączy swoje medyczne doświadczenie z umiejętnościami komunikacyjnymi, co pozwala jej skutecznie docierać do młodych ludzi. Zajęcia, które odbyły się po raz pierwszy 20 maja 2024 roku, są dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, co umożliwia szeroki dostęp do edukacji niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników.

Podczas warsztatów uczniowie dowiadują się nie tylko o aspektach biologicznych menstruacji, ale także o kwestiach psychologicznych i społecznych związanych z tym zjawiskiem. Edukacja ta jest kierowana zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, co jest istotne dla budowania wzajemnego zrozumienia i empatii między płciami. Statystyki pokazują, że aż 41 proc. kobiet przyznaje, iż w ich domach nie rozmawia się o menstruacji, a 23 proc. uważa, że jest to temat krępujący.

Czytaj także: Akcja Menstruacja zapowiada kolejną edycję: Femina wsparła projekt po raz 3.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
20.05.2024 16:43
Pierwszy sklep marki Rituals Cosmetics w Suwałkach otwarty od 22. maja
Nowy sklep Rituals znajdzie się w suwalskim centrum handlowym.Rituals
Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli szansę odwiedzić nowo otwarty sklep Rituals Cosmetics, który znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza. Marka planuje również informować o kolejnych otwarciach w najbliższym czasie. Inauguracja sklepu, przypadająca na kilka dni przed Dniem Matki, zapewni doskonałą okazję do zakupu wyjątkowego prezentu.

Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli możliwość odwiedzenia nowo otwartego sklepu Rituals Cosmetics. Pierwsze 50 osób, które tego dnia zrobią zakupy, otrzyma specjalne upominki od marki. Do końca maja klienci będą mogli również skorzystać z promocji na świece zapachowe z Classic Collection za 86 zł oraz krem do twarzy z filtrem SPF z kolekcji The Ritual of Karma za 60 zł. W ciągu pierwszych 10 dni od otwarcia, popularne wśród klientek i klientów pianki pod prysznic będą dostępne za 35 zł. Dodatkowo, członkowie programu My Rituals, którzy wydadzą minimum 190 zł, otrzymają mini patyczki zapachowe z kolekcji Classic Collection jako prezent.

Nowy sklep holenderskiej marki znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza; w tym obiekcie rywalizować będzie między innymi z drogeriami Hebe i Rossmann, perfumerią Douglas, i Apteką Superpharm.

Rituals, marka założona w Amsterdamie w 2000 roku, rozwinęła się na światowego lidera w branży, obecnego w ponad 36 krajach i miastach takich jak Londyn, Paryż, Hongkong, czy Nowy Jork. Posiada obecnie ponad 1041 sklepów, 3900 miejsc w systemie shop-in-shop oraz pięć spa, w tym pierwsze na świecie Mind Oasis. W Europie ich obiekty znajdują się w czterech dodatkowych lokalizacjach: we Frankfurcie, Antwerpii, Barcelonie i Paryżu.

Czytaj także: Rituals Cosmetics otworzy w tym roku siedem nowych sklepów w Polsce

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 12:39