StoryEditor
Producenci
09.07.2020 00:00

Tibu Kids – nowa marka kosmetyków do makijażu dla dzieci

Chcesz stworzyć swoje domowe, dziecięce SPA i bezpiecznie eksperymentować z kolorami? – to pytanie zadają rodzicom założycielki nowej, polskiej marki kosmetyków dla dziewczynek. Tibu Kids to pomysł na bezpieczną zabawę, aby każda mała księżniczka czy glamour girls mogła choć przez chwilę poczuć się wyjątkowo.

Tibu Kids to polska marka, stworzona przez mamy dla dzieci. W portfolio marki znajdują się zmywalne wodą lakiery do paznokci oraz naturalne błyszczyki do ust. –  Zaczęłyśmy od lakierów na bazie wodnej, wegańskiej formuły aby umożliwić dzieciom zabawę z kolorami, a jednocześnie dać komfort rodzicom, że ten produkt jest bezpieczny. Nie ma problemu ze zmyciem lakieru przed pójściem do przedszkola, czy szkoły, a dodatkowo jest to doskonały test dla dzieci na mycie rąk – podkreślają założycielki Tibu.

Lakiery bazują na delikatnej formule, pozbawione są również nieprzyjemnego zapachu. Mogą być stosowane przez dzieci od trzeciego roku życia.

W torebce młodej damy nie może zabraknąć również błyszczyków. – Chciałyśmy stworzyć produkt, który będzie maksymalnie naturalny, ale oprócz tego, że jest zabawny, będzie również posiadał właściwości odżywcze. Błyszczyki Tibu bazują w 97 proc. na naturalnych składnikach, mają wegański skład wzbogacony składnikami aktywnymi w postaci ekstraktu z wiśni oraz oleju z nasion słonecznika. Stworzyłyśmy produkt, aby uczyć dzieci pielęgnacji ust już od najmłodszych lat. Dzięki subtelnym kolorom i właściwościom błyszczyka sięgają po niego również osoby dorosłe, testując go rodzinnie i spędzając wspólnie czas. Wyróżnikiem błyszczyków Tibu jest również ich owocowy zapach. Wersję truskawkową testują zazwyczaj dzieci, a cytrusową osoby dorosłe – rekomendują podczas zakupów założycielki Tibu. 

Marka Tibu to koncept, który ma dostarczać wiele radości dzieciom, w maksymalnie naturalnym i bezpiecznym wydaniu. Magiczne lakiery do paznokci (8 ml) oraz Szałowe i Bajeczne naturalne błyszczyki do ust dla dzieci (4 ml i 7 ml) to doskonały sposób na pierwsze testowanie kolorów. Dzięki dedykowanym liniom produktów dla najmłodszych, bazujących na wegańskich, delikatnych formułach, dziecięca ciekawość zostaje zaspokojona, a kosmetyki dla dorosłych pozostają nietknięte. – Traktujemy nasze produkty jako element edukacji i zabawy, nie zachęcamy do makijażu dzieci. Umożliwiamy im bezpiecznie eksperymenty w ramach domowego SPA – podkreślają założycielki Tibu.

materiał partnera
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
22.02.2024 12:28
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii baz pod makijaż
Maybelline Instant Perfector Glow to baza pod makijaż, która działa także jako rozświetlacz, korektor i krem BB. Murale promujące produkt umiejscowione są w Warszawie przy Metrze PolitechnikaMullenLowe Warsaw
„Kliknij po efekt rozświetlenia” pod takim hasłem prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York. W jej ramach przy Metrze Politechnika w Warszawie powstały dwa murale.

Jednym z najbardziej widocznych elementów kampanii marki Maybelline New York (L’Oréal Polska) pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” są dwa murale zainstalowane w przestrzeni miejskiej. Pierwszy z nich to mural motion, który dynamicznie nawiązuje do efektu rozświetlenia, jaki daje baza rozświetlająca 4w1 Instant Perfector Glow. Drugi wykorzystuje technologię LED, a dodatkowo wyposażony jest w gąbkę przymocowaną do ściany jako dodatkowy element podkreślający produkt, którego dotyczy kampania.

image
MullenLowe Warsaw

Instant Perfector Glow to baza pod makijaż, która działa także jako rozświetlacz, korektor i krem BB. Murale promujące produkt umiejscowione są w Warszawie przy Metrze Politechnika (ul. Jaworzyńska i ul. Waryńskiego).

Patrycja Jakubowska, senior brand managerka Maybelline New York (L’Oréal Polska), mówi:

Zależało nam na wyrazistym podkreśleniu właściwości produktu z naciskiem na efekt końcowy jaki gwarantuje, czyli promienny wygląd, zgodnie z hasłem kampanii „Kliknij po efekt rozświetlenia”. Dokładnie taki był nasz cel, gdy planowaliśmy dotarcie do kobiet w wieku 18-44 lata.

W kampanii wykorzystana została również telewizja, digital oraz współpraca z influencerami. Media na potrzeby kampanii zaplanował Wavemaker. Działania reklamowe potrwają do połowy marca. Za współpracę z influencerami odpowiada agencja JU, za social media 121 PR, a murale powstały we współpracy GoodLooking Studio, MullenLowe Warsaw i Wavemaker.

Maybelline New York nie pierwszy raz sięga po nowatorskie rozwiązania. Jako pierwsza kosmetyczna marka w Polsce wykorzystała najnowsze trendy marketingu cyfrowego z wykorzystaniem CGI. Jesienią 2022 roku dokonała metamorfozy Pałacu Kultury i Nauki, który zyskał świetlisty glow za pomocą podkładu Super Stay 24H Skin Tint, nad rondem ONZ szybował sterowiec z tuszem do rzęs Lash Sensational Sky High, a na Tamce pomadki Super Stay Vinyl Ink w kształcie autobusów, pomalowały jezdnię na winylowe kolory.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.02.2024 14:31
Axe zdobywa aprobatę PETA i dołącza do listy Beauty Without Bunnies
Logo PETA zacznie pojawiać się na produktach Axe w przyszłym rokuUnilever
​Axe, jedna z marek Unilevera, zdobyła aprobatę PETA, co oznacza, że na całym świecie jej produkty i składniki nie są testowane na zwierzętach.

Marka Axe zdobywa aprobatę Peta (People for the Ethical Treatment of Animals). Oznacza to, że brand jest najnowszym z 20 należących do Unilevera, który dołączył do globalnej listy Beauty Without Bunnies.

Rygorystyczne badanie wykazało, że Axe nie przeprowadza ani nie zleca żadnych testów na zwierzętach składników ani gotowych produktów i że marka zobowiązuje się nie robić tego w przyszłości.

Firma Unilever zapewnia, że od ponad czterdziestu lat stosuje i opracowuje alternatywy dla testów na zwierzętach.

Zostaliśmy docenieni przez PETA jako firma działająca na rzecz zmian regulacyjnych. Dzielimy się naszą wiedzą naukową z rządami, organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorstwami na całym świecie w zakresie nauk o bezpieczeństwie zwierząt

– czytamy w materiałach Unilevera.

Dr Julia Fentem, globalny dyrektor ds. bezpieczeństwo, ochrona środowiska i nauki regulacyjne w firmie Unilever, dodaje, że zatwierdzenie marki przez PETA jest wynikiem dziesięcioleci pionierskich badań nad alternatywami dla testów na zwierzętach, prowadzonych przez naukowców Unilevera, współpracujących z innymi liderami w dziedzinie nauk o bezpieczeństwie bez zwierząt i globalnymi interesariuszami.

Unilever ma ponad 20 marek zatwierdzonych przez PETA i cieszymy się, że Axe do nich dołączy. Wierzymy, że stosowanie metod zapewnienia bezpieczeństwa składników i produktów bez udziału zwierząt pozwala nam lepiej chronić ludzi i środowisko

– wyjaśnia.

Marka Axe jest sprzedawana w ponad 90 krajach na całym świecie (w Wielkiej Brytanii jako Lynx). Logo PETA zacznie pojawiać się na produktach w przyszłym roku.

Czytaj też:

Dr Julia Fentem, Unilever: Walka o ocalenie kosmetyków wolnych od okrucieństwa musi trwać (wiadomoscikosmetyczne.pl)

Dove wzywa branżę i konsumentów do ratowania zakazu testowania kosmetyków na zwierzętach (wiadomoscikosmetyczne.pl)

Dr Julia Fentem, Unilever: testy na zwierzętach to przestarzała metoda sprawdzania bezpieczeństwa produktów (wiadomoscikosmetyczne.pl)

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
23. luty 2024 07:37