REKLAMADermena_Banner Główny_17.05-31.05.2023

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

20 marca 2023, 15:07wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
W ubiegłorocznej edycji konkursu Avene główną nagrodę wygrała mama 9-letniej Heleny cierpiacej na AZS

W ubiegłorocznej edycji konkursu Avene główną nagrodę wygrała mama 9-letniej Heleny cierpiacej na AZS (fot. YouTube)

Marka Avène kontynuuje program Atopowe Wsparcie od Avène, organizując kolejną edycję konkursu odbywającego się pod hasłem „Kojące Opowieści”. Do wygrania jest trzytygodniowy pobyt dziecka cierpiącego na AZS, wraz  z rodzicem, w Centrum Hydroterapii w Avène we Francji.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Atopowe zapalenie skóry (AZS) jest chorobą zapalną skóry, która dotyczy coraz większej liczby małych dzieci, a czasami również dorosłych. Jej objawy są wywoływane przez współwystępowanie czynników genetycznych, immunologicznych (związanych z naturalną odpornością) i środowiskowych. Dominującym objawem AZS jest suchość i świąd skóry, które w znaczący sposób utrudniają pacjentom życie.

Jedną z marek, która ma w swojej ofercie preparaty do stosowania na skórę z atopowym zapaleniem jest Eau Thermale Avène. Jednak nie tylko – od 2015 wspiera rodziców dzieci z AZS, oferując bezpłatny pobyt w Centrum Hydroterapii w Avène na południu Francji i program zabiegów bazujących na wodzie termalnej.

 W lipcu 2022 w Avène 3 tygodnie spędziła 9-letnia Helena.

W tym roku marka Avène kontynuuje program Atopowe Wsparcie od Avène, organizując kolejną edycję konkursu odbywającego się pod hasłem „Kojące Opowieści”. Do wygrania jest trzytygodniowy pobyt dziecka cierpiącego na AZS, wraz  z rodzicem, w Centrum Hydroterapii w Avène we Francji (od 2 do 22 lipca 2023 r.). W tej edycji zostaną również przyznane nagrody dodatkowe: 10 rocznych zapasów dermokosmetyków do pielęgnacji skóry atopowej oraz 10 jednorazowych zestawów XeraCalm A.D.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować dla swojego dziecka kojącą opowieść na dobranoc (w formie pisemnej, zdjęć lub video) i do 5 kwietnia opublikować ją jako post lub rolkę na Instagramie, z użyciem #KojaceOpowiesciAvene oraz uzupełniająco: #AtopoweWsparcieodAvene. Oprócz tego pamiętać trzeba o przesłaniu formularza, pobranego ze strony konkursu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony