REKLAMAJARS - baner główny (09.12.-20.12.2019 r.)

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

MARKI

 

19 kwietnia 2018, 16:50wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. materiały prasowe/Basel Olten)

Firma Basel Olten Pharm rozwija eksport. W pierwszym kwartale 2018 roku podpisała i zrealizowała kilka dużych kontraktów na Bliskim Wschodzie.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach_grudzień 2019

Katar, Kuwejt i Irak to kraje Bliskiego Wschodu, w których marki kosmetyczne firmy Basel Olten Pharm, czyli Mincer i Evree można już znaleźć na półkach sklepowych. W pierwszym kwartale 2018 r. rozpoczęła się realizacja długofalowych umów dystrybucyjnych i sprzedaż produktów na tych rynkach.

– Samo znalezienie się w najlepszych drogeriach w tych krajach to już wiele, niemniej jednak ekspozycja marek i lokalne działania wizerunkowe są dla nas równie ważne – mówi Katarzyna Warzecha, dyrektor generalna Basel Olten Pharm.   

Spółce udało się także sfinalizować negocjacje i podpisać umowy z dystrybutorami w Arabii Saudyjskiej, Tunezji i Jordanii.  Basel Olten Pharm oczekuje pierwszych zamówień z tych krajów jeszcze w tym miesiącu, zaraz po zakończeniu procesu dopuszczenia do obrotu przez lokalne instytucje certyfikujące.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony