REKLAMANajlepszy Produkt 2020 - Baner Główny (20.08 - 30.09.2019)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

PERSONALIA

 

25 stycznia 2019, 17:12wiadomoscihandlowe.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Beata Jankowiak, członek zarządu i dyrektor marketingu Jeronimo Martins Polska

Beata Jankowiak, członek zarządu i dyrektor marketingu Jeronimo Martins Polska (fot. Newseria)

Beata Jankowiak, zostanie członkiem zarządu i obejmie funkcję dyrektora marketingu w spółce Jeronimo Martins Polska, do której należy sieć sklepów Biedronka. Obowiązki szefa Działu Marketingu przejmie w dniu 1 lutego 2019 r.

REKLAMANatura Medica_belka w artykułach

Beata Jankowiak związana jest z firmą Jeronimo Martins Polska od ponad 20 lat. Od kwietnia 1995 r. sprawowała funkcję menadżera ds. zakupów, a następnie managera sieci dostaw. W roku 2000 awansowała na stanowisko dyrektora sieci dostaw. Od 2010 roku pełniła funkcję dyrektora handlowego. Jej obowiązki przejmą pozostali menadżerowie ds. handlowych.

Beata Jankowiak jest znana jako bezkompromisowa i twarda negocjatorka, co potwierdza wielu producentów, z którymi współpracowała. Przejęcie przez nią działu marketingu może oznaczać zaostrzenie kursu wobec domów mediowych i firm reklamowych, z którymi współpracuje Biedronka.

- Jeśli firma idzie na wojnę - a Beata jest znana twardych negocjacji - to właściwy człowiek na właściwym miejscu - powiedział (prosząc o anonimowość) portalowi wiadomoscihandlowe.pl jeden z uznanych ekspertów rynku handlowego, komentując awans i objęcie nowego stanowiska przez Beatę Jankowiak.

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej 2900 sklepów ponad 1000 miejscowości. Sieć Biedronka, obecna na polskim rynku od ponad 20 lat, współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 65 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa Jeronimo Martins zainwestowała w Polsce ponad 12 mld zł.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 20

 • 14
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony