REKLAMAIX FBK_Baner główny_23.04.-22.06.2021
Dm drogerie markt wchodzą do Polski

Dm drogerie markt wchodzą do Polski (fot.materiały prasowe)

Dm drogerie markt, największy konkurent Rossmanna, wchodzą do Polski. Firma otwiera centralę we Wrocławiu i rekrutuje pracowników na potrzeby stworzenia nowej sieci sklepów w Polsce.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

Dm drogerie markt to największy konkurent sieci Rossmann na niemieckim rynku. Od lat spekulowano o wejściu tej sieci na polski rynek, jednak doniesienia te się nie potwierdzały. Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że wkrótce szyld dm zobaczymy na polskich ulicach. Firma poszukuje pracowników, z którymi – jak podaje – będzie tworzyć markę w Polsce.

Powstała nowa strona w języku polskim, przez którą sieć dm prowadzi rekrutację pracowników oraz informuje o kulturze zarządzania oraz warunkach pracy w firmie. 

Sieć dm poszukuje pracowników na stanowiska: manager regionalny, kierownik sklepu, (Junior) IT Consultant SAP ERP / (Junior) SAP application supervisor. Wszystkie stanowiska dotyczą Wrocławia.

Aplikacje należy składać w języku niemieckim. „Złóż aplikację w języku niemieckim, podaj nam swoje oczekiwania finansowe oraz najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy" – czytamy w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

Czytaj nasz reportaż: Poznaj dm-Drogerie Markt. Prześwietlamy największą sieć drogerii w Niemczech!

Wejście dm na polski rynek potwierdzają informacje w ogłoszeniach rekrutacyjnych. W ogłoszeniu skierowanym do Managera Regionalnego czytamy: Z myślą o wejściu na polski rynek poszukujemy Managera Regionalnego, który będzie opiekował się stopniowo rosnącą liczbą oddziałów oraz z pionierskim duchem i kreatywnością budował i rozwijał strukturę firmy w Polsce". 

Do zadań managera regionalnego będzie należało m.in. budowanie, zarządzanie, prowadzenie i rozwój biznesu, na który składać się będzie ok. 12-15 sklepów. Wymaga się od niego: kilkuletniego doświadczenia zawodowego w kompleksowym zarządzaniu obszarem sprzedaży, najlepiej w Polsce. Doświadczenia w zarządzaniu i rozwoju pracowników, także w obszarze szkoleń. Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (co najmniej C1) oraz dobrej znajomość języka angielskiego (B2). Solidnie ugruntowanej wiedzy biznesowej i drygu handlowego.

Od kierownika sklepu oczekuje się m.in. wykształcenia kierunkowego lub co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego  w handlu detalicznym (mile widziany sektor drogeryjny). Bardzo dobrej  znajomości języka  niemieckiego (co najmniej C1). Doświadczenia w zarządzaniu zespołem. Swobodnej obsługi programów  komputerowych i aplikacji mobilnych. Gotowości do odbycia tymczasowego wdrożenia w Niemczech.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony