WYDARZENIA I PREMIERY

 

23 maja 2018, 12:38wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dr Marek Borowiński podczas spotkania z czytelnikami w warszawskiej księgarni

Dr Marek Borowiński podczas spotkania z czytelnikami w warszawskiej księgarni "Book book" (fot.Wiadomości Kosmetyczne/K.Bochner)

Dr Marek Borowiński, znany jako Shop Doctor, specjalista od psychologii koloru i visual merchandisingu, wydał swoją pierwszą książkę "Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu". To opowieść o znaczeniu kolorów, ich wpływie na komfort życia, związki, relacje, a także na biznes. 

„(…) Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu barw jedne produkty kupujemy częściej, inne rzadziej. Kolor jest najtańszym i najprostszym sposobem pozwalającym stworzyć ciekawą ekspozycję i aranżację w sklepie. Uważa się, że właściwie dobrany, po części przekłada się  na sukces sprzedaży (…)” To fragment najnowszej książki „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu” dr Marka Borowińskiego,  z której dowiemy się, jak kolory wpływają na nasze życie, samopoczucie, relacje osobiste i zawodowe, jak mogą pomóc lub zaszkodzić w osiągnięciu sukcesu w biznesie.  

Marek Borowiński jest nie tylko specjalistą od psychologii koloru, ale też guru visual merchandisingu. Z powodzeniem prowadzi swój autorski program „Shop Doctor” i przeprowadza metamorfozy placówek handlowych, w tym drogerii. Od kilku lat zasiada w jury konkursu Drogeria Roku organizowanego przez redakcję „Wiadomości Kosmetycznych”. Jego książka została wydana nakładem wydawnictwa Edipresse Polska, a 22 maja autor promował ją w warszawskiej księgarni „Book book”.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony