HANDEL I DYSTRYBUCJA

Perfumerie

HANDEL

KONKURSY

 

23 sierpnia 2021, 10:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Douglas jest jedną z największych sieci perfumeryjnych. Mocno inwestuje także w e-commerce.Teraz każdy producent ma szansę wprowadzić swoje produkty do jej oferty.

Douglas jest jedną z największych sieci perfumeryjnych. Mocno inwestuje także w e-commerce.Teraz każdy producent ma szansę wprowadzić swoje produkty do jej oferty. (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Beauty Futures - The Douglas Innovation Pitch to konkurs, w którym sieć perfumerii Douglas poszukuje innowacji w kategoriach: Beauty Brand, Beauty Technology i Green Retail.  Wydarzenie organizowane jest przez niemiecką centralę Douglasa.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Konkurs Douglasa na innowacje w dziedzinie urody i handlu detalicznego daje szansę zaprezentowania nam swojej marki kosmetycznej, innowacji w zakresie technologii kosmetycznych lub rozwiązania ekologicznego handlu detalicznego i kształtowania doświadczeń klientów. Zwycięzcy mają szansę na włączenie swojej marki do asortymentu Douglasa lub, po przejściu fazy testów, na współpracę – czytamy na stronie konkursu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 26 września 2021 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 12 listopada podczas wydarzenia w siedzibie firmy w Düsseldorfie w Niemczech. Finał będzie również filmowany i transmitowany w internecie.

APLIKUJ TUTAJ - DOUGLAS BEAUTY FUTURES

Douglas to wiodąca sieć perfumerii w Europie. Oferuje ponad 130 tys. produktów kosmetycznych i lifestylowych w sklepach internetowych i w ponad 2 tys. sklepów stacjonarnych. Ciągła ekspansja szybko rozwijającego się biznesu e-commerce Douglasa jest głównym celem programu  #FORWARDBEAUTYDigitalFirst.

Uważasz, że Twoja marka ma to, czego potrzeba, aby znaleźć się w asortymencie Douglasa? A może Twoja innowacja w zakresie technologii kosmetycznych może wpłynąć na przyszłe doświadczenia klientów? A może Twoje ekologiczne rozwiązanie dla handlu detalicznego poprawi zrównoważony rozwój naszego sklepu lub biznesu internetowego? Jeśli odpowiedziałeś TAK, to jest to konkurs dla Ciebie – czytamy na stronie wydarzenia.

Douglas bardzo intensywnie inwestuje w e-commerce. Na skutek pandemii i zmiany nawyków zakupowych konsumentów zarząd sieci podjął decyzję o zamknięciu ok. 500 stacjonarnych perfumerii w całej Europie z czego około 60 w Niemczech. Największy wysiłek został położony w dalszy rozwój sprzedaży internetowej.

Czytaj także: 

Tina Müller, CEO Douglas Group: stawiamy na e-commerce

Tina Müller, prezes Douglas: Odnotowaliśmy wzrost e-commerce o ponad 75 proc.

Działania te także widać na rynku polskim. Sklep internetowy Douglas Polska przekształcił się w marketplace. Od kilku miesięcy można w nim kupić kosmetyki bardzo dużej liczby różnych firm i marek z całej Europy i świata, oferta będzie nadal rozszerzana  o inne produkty z segmentu „beauty”.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony