REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

E-COMMERCE

 

24 stycznia 2022, 15:29wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Magazyn obsługuje zamówienia online z internetowej apteki drmax.sk. Decyzja o jego budowie była reakcja na wzrost popytu w kanale e-commerce podczas pandemii

Magazyn obsługuje zamówienia online z internetowej apteki drmax.sk. Decyzja o jego budowie była reakcja na wzrost popytu w kanale e-commerce podczas pandemii (fot. materiały prasowe )

Apteki Dr.Max na Słowacji przeniosły swój asortyment przeznaczony do sprzedaży internetowej do nowo wybudowanego, nowoczesnego i zautomatyzowanego obiektu, który powstał w mieście Senec. Może tu pomieścić nawet 100 tys. produktów, co powoli sieci szybciej i wydajniej reagować na wzrosty zamówień online.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Magazyn Dr. Max o powierzchni 9 tys. m kw. został zbudowany w słowackim mieście Senec. Obecnie przechowywanych jest tu ponad 20 tys. produktów, ale jego pojemność pozwoli w przyszłości  na składowanie do 100 tys. produktów.

Po przeprowadzce towarów do nowego magazynu dzienne możliwości obsługi zamówień Dr. Max wzrosły o 200 proc. Długoterminowym celem sieci jest obsługa 10 tys. zamówień online dziennie.

– W dzisiejszych czasach dla klientów ważny jest komfort zakupów i szybkość dostawy. Naszym celem jest ich spełnienie i dlatego pracujemy nad tym, aby zamówienia z e-sklepu były realizowane w ciągu 24 godzin, a w przypadku większych miast chcemy, by dostawa odbywała się w dniu zamówienia – czytamy w komunikacie firmy.

Dzięki nowemu magazynowi możemy szybciej i wydajniej reagować na wzrost popytu online, który znacznie się zwiększył podczas pandemii.

Magazyn obsługuje zamówienia online z internetowej apteki drmax.sk. Decyzja o jego budowie była reakcja na wzrost popytu w kanale e-commerce podczas pandemii.

Dr.Max to lider na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. W Polsce spółka zarządza drugą co do wielkości siecią aptek. Większość z nich to placówki franczyzowe.   

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony