HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

 

24 września 2021, 14:49wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Eksperci z Drogerii Pigment będą kształcić przyszłych wizażystów i charakteryzatorów

Eksperci z Drogerii Pigment będą kształcić przyszłych wizażystów i charakteryzatorów (fot. materiały prasowe )

Drogeria Pigment rozpoczęła współpracę ze Szkołą Wizażu i Charakteryzacji FAM, która kształci przyszłych wizażystów i charakteryzatorów.

REKLAMAStrategia zielona webinar (BelkawArtykułach)

– Do tematu współpracy podeszliśmy z ogromnym entuzjazmem. Od września mamy niezwykłą przyjemność dokładać swoją cegiełkę w kształceniu przyszłych wizażystów i charakteryzatorów. W czasie zajęć, przybliżamy uczniom temat szczególnie bliski pigmentowemu sercu, czyli szeroko rozumianą pielęgnację cery – informują przedstawiciele drogerii.

Zajęcia w szkole FAM prowadzić będzie Joanna Multana, na co dzień specjalistka ds. marketingu i rozwoju produktu w Drogerii Pigment.

– Nasze wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza i praktyka zaowocowały stworzeniem autorskiego programu nauczania. Dzielę się mnóstwem ciekawostek i obalam mity kosmetyczne. Cieszę się, że szkoła FAM postawiła na ten niezwykle ważny i kluczowy element jakim jest pielęgnacja – mówi Joanna Multana.

W autorskim programie zajęć, ekspertka z Drogerii Pigment poruszy takie zagadnienia, jak rozpoznanie poszczególnych typów cery i odpowiednio dobrana pielęgnacja. Przybliży też tajniki pracy z klientem. Praktyczną część zajęć będzie prowadzić z użyciem produktów marek Bielenda Professional, Lynia, Nacomi i Fluff.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

  • 0
    BARDZO PRZYDATNY
  • 0
    PRZYDATNY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony