REKLAMATestowane przez WK

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Franczyzobiorcy sieci Drogerie Jasmin wraz zarządem spółki Jasmin i PGD Polska

Franczyzobiorcy sieci Drogerie Jasmin wraz zarządem spółki Jasmin i PGD Polska (fot.materiały prasowe)

Franczyzobiorcy i zarząd sieci Drogerie Jasmin oraz zarząd firmy PGD Polska będącej operatorem sieci, spotkali się na wspólnej wyjazdowej konferencji podsumowującej akcję handlową „Jasmin GO”. Podczas 6-dniowego pobytu w hotelu Grand Lubicz w Ustce uczestnicy spotkania podsumowali działania sieci i rozmawiali o jej przyszłości. Była to także okazja do integracji uczestników sieci.

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

W ramach tegorocznej, szóstej edycji konkursu „Jasmin GO” sieć Drogerie Jasmin wyłoniła laureatów, którzy zrealizowali najlepiej cele sprzedażowe określone wcześniej przez zarząd spółki w kooperacji z kluczowymi dostawcami. W ramach nagrody, franczyzobiorcy sieci mieli okazję do spędzenia wyjątkowego czasu wspólnie z kadrą zarządzającą Jasmin oraz właścicielami grupy PGD Polska (operator sieci Jasmin) podczas kilkudniowego wyjazdu integracyjnego i uroczystej konferencji.

Władze spółki, motywowane trudną sytuacją pandemiczną, podjęły decyzję, by ograniczyć ryzyko związane ze zbyt dużą niepewnością zmieniających się przepisów granicznych i nie przekładać wyjazdu na bliżej nieokreślony czas. Tym samym zdecydowano o realizacji spotkania na terenie kraju – w malowniczej, bałtyckiej scenerii Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Jak informuje zarząd sieci, podczas 6-dniowego pobytu w hotelu nie zabrakło okazji do inspirujących rozmów, ważnych podsumowań, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń w kwestii współpracy i codziennej pracy.

Uczestnicy konferencji spotkali się z Wojciechem De Lubicz Szeliskim, współwłaścicielem Grupy Lubicz, do której należy hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz firma kosmetyczna Pierre René. Detaliści odwiedzili fabrykę Pierre René w Ustce, zapoznali się z bieżącą produkcją oraz z planami Pierre René na kolejny rok, co, zdaniem zarządu sieci, po części będzie mogło przyczynić się do osiągnięcia lepszych wyników handlowych we współpracy z firmą.

Zwiedzanie firmy Pierre René

W trakcie konferencji podsumowano  działania całej sieci Drogerii Jasmin, z uwzględnieniem bardzo trudnego czasu covidowego. Poruszono także kwestię planów i najistotniejszych celów strategicznych sieci, które będzie ona realizować w najbliższej przyszłości. Była to także okazja, by podczas uroczystości oficjalnie podziękować Teresie Stachnio, która w ostatnim czasie przestała pełnić funkcję wiceprezes sieci i członka zarządu, za jej ponad 20-letnią pracę na rzecz spółki Drogerie Jasmin.

Drogerie Jasmin to polska franczyzowa sieć, pod której szyldem jest zrzeszonych ponad 300 sklepów. Działa również internetowy sklep drogeriejasmin.pl Operatorem sieci i głównym dostawcą jest PGD Polska, największy dystrybutor kosmetyków na polskim rynku. 

Czytaj także: PGD Polska: 30 lat historii i 700 mln zł obrotu rocznie

W tym roku franczyzobiorcy sieci Jasmin mieli również okazję uczestniczyć w wyjazdach integracyjnych organizowanych przez PGD Polska, świętującą w tym roku jubileusz 30-lecia. Jesień zaczęła się wrześniowym wyjazdem do Turcji ponad osiemdziesięcioosobową grupą. W listopadzie podobna liczebnie ekipa uprawiała narciarstwo na austriackim lodowcu Kitzsteinhorn.

Krystyna i Zygfryd  Bednarkiewicz z Drogerii Jasmin w Bystrzycy Kłodzkiej podczas wyjazdu do Turcji

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony