REKLAMADermena_Banner Główny_17.05-31.05.2023

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Drogerie Jawa otwierają swój sklep w Czersku, Będzie to 74 placówka sieci, która w 2022 r. głosami dostawców zdobyła tytuł najlepszej polskiej sieci w rankingu Drogeria Roku prowadzonym przez Wiadomości Kosmetyczne.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Drogerie Jawa, w piątek, 17 marca, otwierają swój sklep w Czersku. Będzie to 74 placówka należąca do tej polskiej sieci drogeryjnej.

Sklep powstał w centrum handlowym centrum Czerska, przy ulicy Cmentarnej 4. Zgodnie ze strategią sieci Jawa, na jego asortyment składają się kosmetyki, akcesoria kosmetyczne, produkty dla dzieci i dla domu.

Sklep mieści się w handlowym centrum Czerska, przy ulicy Cmentarnej 4, i oferuje bogaty wybór kosmetyków, akcesoriów do pielęgnacji ciała i urody, jak również produktów dla dzieci i domu.

– To nasze trzecie otwarcie w ostatnich miesiącach. Naszym celem jest dotarcie do jak największej liczby klientek i klientów i zapewnienie im najlepszych produktów w dogodnych dla nich lokalizacjach. Nieustannie pracujemy nad rozwojem i udoskonalaniem naszej oferty. W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele nowych produktów i marek, takich jak kosmetyki naturalne czy produkty do pielęgnacji dla mężczyzn. Stawiamy także na rozwój naszych kanałów sprzedaży, w tym sklepu internetowego, który uruchomiliśmy we wrześniu ubiegłego roku, i aplikacji mobilnej, którą obecnie tworzymy – mówi Wojciech Radliński prezes Drogerie Jawa.

Sieć drogerii Jawa jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku. Powstała w 2013 r. jako grupa zakupowa. Następnie przekształciła się w sieć franczyzową, by ostatecznie postawić na otwieranie wyłącznie swoich własnych sklepów.  

Jawa jest siecią z wyłącznie polskim kapitałem. Spółkę Jawa prowadzi dwóch właścicieli – Wojciech Radliński i Grzegorz Szymanek, do których należy także jedna z największych hurtowni kosmetyczno-chemicznych Komplex-Torus. Firma mieści się w warszawskiej dzielnicy Ursus i tam ma swoje magazyny.

Drogerie Jawa to spójny marketing i wizerunek, mobilna aplikacja zakupowa, obecność w mediach społecznościowych. W ubiegłym roku sieć uruchomiła swój sklep internetowy drogeriejawa.pl  

W 2022 r. sieć Jawa zdobyła tytuł Drogerii Roku w rankingu organizowanym od 13 lat przez Wiadomości Kosmetyczne. Jurorzy - menedżerowie z wiodących firm kosmetycznych przyznali drogeriom Jawa ten tytuł w kategorii Najlepsza polska sieć drogeryjna.

Czytaj więcej: Drogeria Roku 2022. Drogerie Jawa najlepszą polską siecią drogeryjną  

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony