REKLAMAFBK Online_Baner główny (28.10 - 19.11.2020)

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Drogeria Koliber w Kobiernicach

Drogeria Koliber w Kobiernicach (fot.materiały prasowe)

Od 1 października w sieci drogerii Koliber rusza program lojalnościowy „Koliber i Przyjaciele”. Akcja jest częścią obchodów 20-lecia sieci, pod której szyldem działają 173 drogerie.

REKLAMA

Drogerie Koliber obchodzą 20-lecie istnienia. Sieć, która wyrosła na bazie grupy zakupowej stworzonej przez właścicieli indywidualnych sklepów działających na południu Polski, dziś jest zarządzana przez spółkę Ambra należącą do Grupy Eurocash.

W związku z jubileuszowymi obchodami od 1 października w każdej drogerii Koliber zacznie funkcjonować program lojalnościowy pod nazwą „Koliber i Przyjaciele”. – Głównym celem akcji konsumenckiej jest oczywiście zbudowanie lojalizacji zakupów, niemniej chcemy, aby zarówno forma jak i sposób realizacji programu odbyły się w postaci gratyfikowanej zabawy w zabieranie specjalnych naklejek z podobiznami ptaków. Akcji towarzyszą bardzo atrakcyjne nagrody – informuje Joanna Mazur, kierownik sieci partnerskiej drogerii Koliber. – Promocja jest nie tylko ciekawą propozycją dla naszych wszystkich konsumentów końcowych, ale również dla producentów, którzy dzięki programowi zyskają na popularności swoich produktów. Jesteśmy przekonani, że i sami franczyzobiorcy drogerii Koliber  zwiększą swoje obroty – dodaje.

Sieć partnerska „Koliber” liczy obecnie 173 drogerie z szeroką ofertą artykułów chemiczno-kosmetycznych.

Właścicielem sieci  Koliber jest spółka Ambra   będąca częścią grupy Eurocash – jednej z największych firm w Polsce oraz wiodący dystrybutor produktów FMCG. Ambra, jako czołowy dostawca oferty chemiczno-kosmetycznej w południowej Polsce, wspiera swoich partnerów również w zakresie jakości odsprzedaży oraz analityki.   

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony