REKLAMATestowane przez WK

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Od 1 listopada działa aplikacja mobilna sieci drogerii Laboo

Od 1 listopada działa aplikacja mobilna sieci drogerii Laboo (fot. materiały prasowe)

Drogerie Laboo  wprowadziły własną aplikację mobilną.  Od 1 listopada aplikacja jest już dostępna na Google Play oraz AppStore.

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

– Aplikacja ma służyć jako narzędzie informacyjne, które w swojej podstawowej funkcji zastąpi niepewną i ryzykowną w czasach pandemii dystrybucję gazetki promocyjnej Laboo w formie papierowej, przenosząc ją do skuteczniejszego i nowocześniejszego obszaru on-line. Dzięki temu jej zasięg staje się nieograniczony w przeciwieństwie do ograniczonej nakładem gazetki papierowej – informuje Paweł Woch, dyrektor zarządzający sieci Drogerie Laboo.

Aplikacja jest wyposażona w funkcjonalności umożliwiające budowanie społeczności on-line’owych przy konkretnych placówkach. – Tworzymy w ten sposób podstawy do rozwoju sklepów naszej sieci w formule onmichannelowej, będącej jak się obecnie wydaje, formułą lepiej wpisującą się w zmiany zachodzące na rynku detalicznym – tłumaczy Paweł Woch.

Za pośrednictwem aplikacji właściciele sklepów, oprócz gazetki ogólnopolskiej Laboo, mają możliwość informowania o swoich lokalnych aktywnościach promocyjnych. Korzystając z technologii geolokalizacyjnej aplikacja automatycznie wiąże konsumenta ze sklepem, co przekłada się na kierowanie ofert do właściwych odbiorców.

Mamy nadzieję, że ta forma komunikacji z konsumentem zostanie pozytywnie odebrana co byłoby dla nas podstawą do jej dalszego rozwoju – podsumowuje Paweł Woch. 

Drogerie Laboo to ogólnopolska sieć drogerii tworzona przez właścicieli sklepów drogeryjnych rynku tradycyjnego. Obecnie w sieci znajduje się 670 drogerii, zlokalizowanych w całym kraju.

Sieć jest rozwijana w oparciu o formułę spółki komandytowo-akcyjnej. Przedsiębiorcy przystępują do niej poprzez wykupienie akcji spółki w cenie 0,50 zł za sztukę (liczbę akcji, jaką może zakupić potencjalny akcjonariusz ustala się na podstawie skali jego biznesu w okresie ostatnich 12 miesięcy). Każdy z akcjonariuszy pozostaje wyłącznym właścicielem swojego sklepu, a dodatkowo posiada udział w zyskach spółki Drogerie Laboo. Równocześnie nie ponosi odpowiedzialności za jej zobowiązania. Zyskuje natomiast: dostęp do know-how sieci, lepsze warunki handlowe negocjowane przez sieć, ogólnopolską reklamę, wspólny marketing, bezpłatną gazetkę i jej kolportaż, darmowe plakaty, radio Laboo, oprogramowanie ułatwiające procesy magazynowe, szkolenia.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony