REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Modelowa drogeria DP w Żorach w Galerii Wiślanka

Modelowa drogeria DP w Żorach w Galerii Wiślanka (fot.materiały prasowe)

Sieć DP Drogerie Polskie obchodzi w tym roku 12-lecie istnienia. To jedna z najdłużej działających na rynku drogeryjnych sieci franczyzowych, która zrzesza blisko 300 sklepów. Z okazji urodzin w sklepach sieci odbywa się szereg promocji – można kupić kosmetyki w hitowych cenach.

Sieć DP Drogerie Polskie powstała w czerwcu 2010 r. na bazie prywatnych drogerii, które były skupione wokół jednej z największych hurtowni kosmetyczno-chemicznych, firmy Błysk z Jastrzębia-Zdroju. Początkowo była grupą zakupową, z czasem przekształciła się w nowoczesny projekt franczyzowy ze spójną identyfikacją wizualną, określoną strategią sprzedażową i marketingową. Dziś skupia około 300 sklepów oferując franczyzobiorcom szereg rozwiązań ułatwiających założenie i prowadzenie drogerii. To zespół projektowy, który jest w stanie zaplanować sklep od a do z łącznie z zatowarowaniem. To także własne radio odtwarzające muzykę i spoty reklamowe na terenie sklepów, gazetka wydawana w nakładzie 750 tys. egzemplarzy, a także mobilna aplikacja zakupowa, którą DP wdrożyły jako pierwsza z drogeryjnych sieci franczyzowych.  

Od 10 lat sieć organizuje także akcję handlową Lato na Bogato, która mobilizuje właścicieli sklepów do zakupów w okresie wakacyjnym, a także ma cel integracyjny.

Kilkukrotnie Drogerie Polskie zdobywały tytuł Najlepszego projektu franczyzowego w rankingu Drogeria Roku. 

Czytaj więcej o DP: DP Drogerie Polskie: pełna nowoczesność we franczyzie

W tym roku DP Drogerie Polskie obchodzą 12 rocznicę istnienia i z tej okazji, wraz ze współpracującymi markami, zorganizowały szereg akcji marketingowych dla klientów. Pod hasłem „Urodzinowe hity cenowe” w drogeriach sieci można kupić kosmetyki w atrakcyjnych cenach lub skorzystać z dobrych promocji typu 1+1 za 1 grosz.

Oferty są dostępne z aplikacją Klub DP. Sieć przedstawia promocje w aktualnej gazetce handlowej oraz intensywnie zachęca do nich w swoich mediach społecznościowych. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony