REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

EKOLOGIA

 

25 czerwca 2021, 11:28wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kamilla Stańczyk, właścicielka Eco&More jest mamą zaangażowaną w propagowanie idei naturalnej pielęgnacji, dlatego wiele miejsca w ofercie firmy zajmują naturalne marki przeznaczone dla niemowląt i dzieci

Kamilla Stańczyk, właścicielka Eco&More jest mamą zaangażowaną w propagowanie idei naturalnej pielęgnacji, dlatego wiele miejsca w ofercie firmy zajmują naturalne marki przeznaczone dla niemowląt i dzieci (fot. ecoandmore.pl)

Eco nad more, dystrybutor ekologicznych kosmetyków i artykułów higienicznych, także tych przeznaczonych dla niemowląt, przygotował szkolenia dla położnych. Od sierpnia można je będzie zamawiać na internetowej stronie firmy.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

– Zaproś nas do siebie! – zachęca Eco and More na swojej stronie internetowej, oferując szkolenia dla położnych.

W ich ramach planowane są zajęcia omawiające fizjologię i zaburzenia snu niemowląt oraz komunikację bez przez przemocy w środowisku medycznym. Podczas szkolenia pojawi się też temat zarządzania marką osobistą położnej.

Zgłoszenia będą przyjmowane od team leaderów zespołów położnych, którzy chcą zamówić szkolenia dla swoich pracowników. Firma prosi jednak, aby przed wypełnieniem formularza przedstawić założenia i cele projektu wszystkim położnym w zespole. Chodzi bowiem o to, aby „decyzja o uczestnictwie w szkoleniu była wspólna i wszyscy mieli gotowość do podjęcia wyzwań związanych z włączeniem zdobytych informacji do codziennej pracy”.

Za prowadzenie projektu odpowiedzialna jest Emilia Adamczyk, położna i mgr ekonomii. W ramach każdego szkolenia jego uczestnicy otrzymają skrypty z materiałami oraz eko produkty.

Firma Eco and More jest dystrybutorem naturalnych produktów pielęgacyjnych oraz atestowanych akcesoriów dla niemowląt. Oferowane rzez nią marki to m.in. Alphanova bebe (dermokosmetyki dla dzieci), Beaming Baby (ekologiczne pieluszki jednorazowe i produkty do naturalnej pielęgnacji), Cuddledry (ręczniki bambusowe), Humble Brush (bambusowe szczoteczki do zębów), Jack n’Jill (naturalne pasty do zębów, silikonowe szczoteczki do dziąseł i biodegradowalne szczoteczki do zębów), Kit&Kin (biodegradowalne pieluszki), Love Boo (delikatne produkty do mycia i nawilżania niemowląt), Natruba (zabawki i gryzaki z naturalnego, biodegradowalnego kauczuku) oraz Waterwipes (chusteczki nawilżane z wodą i ekstraktem z grejpfruta).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony