REKLAMA
Dorota Topolska, współwłaścicielka Elfa Pharm Polska osobiście angażuje się w działania charytatywne firmy

Dorota Topolska, współwłaścicielka Elfa Pharm Polska osobiście angażuje się w działania charytatywne firmy (fot. materiały prasowe/Elfa Pharm)

Trwa kolejny etap projektu #KobiecyElement na rzecz Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie, w który zaangażowana jest firma Elfa Pharm Polska.

REKLAMA

Leszek Stanek, Fundacja Rak’n’Roll – Wygraj Życie! i firma kosmetyczna Elfa Pharm połączyły swoje siły, aby wesprzeć kobiety. Projekt #kobiecyelement rozpoczął się 8 marca br. w Międzynarodowy Dzień Kobiet. Obecnie trwa jego drugi etap.

#kobiecyelement to całoroczna akcja mająca na celu pokazanie tego, że kobiety zmagające się z chorobą, czy innymi trudnościami życiowymi, nie tracą kobiecego elementu. Czasem tylko potrzebują, żeby przypomnieć im o tym, że go mają. Że są kobietami rakietami.

W trakcie trwania projektu w największych miastach w Polsce odbywają się warsztaty edukacyjne. Ponadto w akcję zaangażowały się fantastyczne kobiety, wśród których znalazły się aktorki, piosenkarki, artystki, lekarki, menadżerki, podróżniczki, trenerki, tatuatorki, a także entuzjastki kosmetyków i sportu. Wszystkie te kobiety mają w sobie energię inspirującą do działania i podążają za swoimi marzeniami.

Pomysłodawcą projektu jest Leszek Stanek, który od lat udziela się charytatywnie, a swoją postawą udowadnia, jak ważne dla kobiet jest wsparcie ze strony mężczyzn. Koordynatorem akcji jest firma kosmetyczna Elfa Pharm Polska, która również od początku swojej działalności angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje, które mają na celu nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Dlatego część dochodu ze sprzedaży kosmetyków marki _Element oraz Vis Plantis przeznacza na rzecz fundacji.

Obecnie każda osoba kupująca kosmetyki Vis Plantis lub Element Cosmetics z naklejką fundacji może ją wesprzeć. Jeśli zrobi zdjęcie kupionego kosmetyku, opublikuje je na swoim Instagramie, oznaczy na nim  Elfa Pharm oraz doda hasztagi #mojasupermoc i #kobiecyelement  firma przekaże dodatkowe 5 zł na rzecz fundacji.

Trwają także warsztaty z cyklu #MojaSuperMoc, których motywem przewodnim jest m.in. wsparcie osób w czasie choroby nowotworowej. Pierwsze odbyły się 9 lipca w Warszawie. Kolejne zaplanowano na 25 lipca w Poznaniu.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony