REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

RAPORTY I ANALIZY

 

15 września 2020, 11:04wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Henryk Orfinger, współwłaściciel Grupy Dr Irena Eris, będzie panelistą 8. Forum Branży Kosmetycznej

Henryk Orfinger, współwłaściciel Grupy Dr Irena Eris, będzie panelistą 8. Forum Branży Kosmetycznej (fot.materiały prasowe/Mariusz A.Szachowski )

Współwłaściciel i współtwórca Grupy Dr Irena Eris zasiądzie w gronie prelegentów 8. Forum Branży Kosmetycznej. Henryk Orfinger weźmie udział w dyskusji panelowej „Przyszłość rynku kosmetycznego, wyzwania i szanse w erze post-Covid”, dotyczącej zmian, jakie zaszły w branży na skutek światowej pandemii oraz nowych kierunków rozwoju dla firm kosmetycznych.

REKLAMA

Henryk Orfinger jest jedną z najważniejszych postaci polskiego sektora kosmetycznego. Należy do grona liderów wyznaczających trendy w polskim biznesie kosmetycznym i cieszy się ogromnym szacunkiem partnerów biznesowych i konkurentów.

Henryk Orfinger to współwłaściciel  Grupy Dr Irena Eris. Jest wiceprezesem zarządu Dr Irena Eris SA – spółki „matki” zarządzającej trzema podmiotami: Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris, Hotelami SPA Dr Irena Eris oraz Kosmetycznymi Instytutami Dr Irena Eris.

Od 2000 r. Przewodniczący Rady Głównej Konfederacji Lewiatan. Twórca i wieloletni prezes Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Od 2006 do 2011 współtworzył i pełnił funkcję prezesa zarządu Stowarzyszenia „Zachodniomazurska Lokalna Organizacja Turystyczna”, którego celem jest wspomaganie rozwoju turystyki w zachodniej części Mazur. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2004 r.). Członek Rady Programowej UN Global Compact Polska. Od 2018 r. przewodniczący Prezydium Rady Firm Rodzinnych przy Konfederacji Lewiatan.

Forum Branży Kosmetycznej to to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Co roku uczestniczy w niej około 400 osób – menedżerowie zarządzający firmami kosmetycznymi oraz menedżerowie odpowiadający za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie. W tym roku odbędzie się już 8. edycja Forum, które na stałe wpisało się w kalendarz biznesowych konferencji dla branży kosmetycznej. 

Forum Branży Kosmetycznej ma formułę typowo biznesową. Łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz nowości. Daje możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie, również w ramach aranżowanych spotkań indywidualnych (networking).

Co roku wykłady w części konferencyjnej przygotowują eksperci w swoich dziedzinach reprezentujący m.in. czołowe międzynarodowe instytuty badawcze oraz firmy konsultingowe i doradcze. W panelach dyskusyjnych zasiadają praktycy mający istotny wpływ na kształt kosmetycznego rynku w Polsce. Konferencja podzielona na bloki takie jak: handel i dystrybucja, konsument i trendy, nowe technologie daje pełen obraz kosmetycznego rynku i zachodzących na nim zmian.

Integralną częścią konferencji są targi top produktów, na których partnerzy Forum prezentują swoje marki i ofertę skierowaną do detalu oraz prowadzą biznesowe rozmowy z potencjalnymi kontrahentami.

W tym roku Forum Branży Kosmetycznej 2020 odbędzie się 19 listopada br. w Warszawie w formule stacjonarnej uzupełnionej o transmisję on-line.

Trwa rejestracja na Forum Branży Kosmetycznej 2020!

Zobacz fotorelację z edycji 2019

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony