REKLAMABanner Główny Sedan - listopad grudzień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Analizy

 

30 października 2020, 12:05wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Magdalena Piwkowska, Trend and Content Development Associate w Nielsen Polska, podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej przeanalizuje zachowania konsumentów i ich stosunek do nowości

Magdalena Piwkowska, Trend and Content Development Associate w Nielsen Polska, podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej przeanalizuje zachowania konsumentów i ich stosunek do nowości (fot.materiały prasowe)

Takie kategorie kosmetyków, jak makijaż czy zapachy mocno ucierpiały podczas pandemii. Wielu konsumentów przestało kupować pod wpływem impulsu, ponieważ mają mniej okazji do chodzenia po sklepach. Czy to koniec ery nowości? – pyta Magdalena Piwkowska, Trend and Content Development Associate w Nielsen Polska, która wystąpi 19 listopada podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej.

REKLAMAPharmena Belka w artykułach

Takie kategorie kosmetyków, jak makijaż czy zapachy mocno ucierpiały podczas pandemii. Wielu konsumentów przestało kupować pod wpływem impulsu, ponieważ mają mniej okazji do „chodzenia po sklepach". Czy to wymuszony początek „świadomej" zmiany i mniejszych zakupów w przyszłości? Sprawdzimy, jak w przeszłości kryzysy wpływały na otwartość na nowości oraz jakiego typu nowości odnoszą teraz sukcesy – tak Magdalena Piwkowska, Trend and Content Development Associate w Nielsen Polska zapowiada swoje wystąpienie pt. „Świadome zakupy. Jakość nie ilość. Czy to koniec ery nowości?” podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej

Magdalena Piwkowska, absolwentka Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych UKSW w Warszawie, jest związana z Nielsenem od 12 lat. Zajmuje się analizą rynku FMCG na podstawie badań sprzedaży, konsumenckich i shopperowych. Pasją, której używa do celów zawodowych jest trendhunting. Przygląda się zachowaniom konsumenckim, wsłuchuje w nastroje, łączy sygnały z różnych dziedzin życia aby przetłumaczyć trendy na język rynkowy i wspólnie z klientami zastanowić, co mogą oznaczać dla ich biznesu.

Forum Branży Kosmetycznej to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. W tym roku Forum Branży Kosmetycznej 2020 odbędzie się 19 listopada br. w Warszawie, w wygodnej i bezpiecznej dla uczestników formule online.

Zarejestruj się na Forum Branży Kosmetycznej 2020 i dowiedz się, czym żyje rynek kosmetyczny!

Zobacz fotorelację z edycji 2019

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony