REKLAMAFBK Online_Baner główny (28.10 - 19.11.2020)

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

RAPORTY I ANALIZY

 

23 września 2020, 10:04wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Marta Prochot, CEO i Natalia Wróbel, Project Manager w agencji marketingowej Dreamlike, opowiedzą podczas Forum Branży Kosmetycznej 2020 o tym, jak zbudować silną markę i jej spójny wizerunek

Marta Prochot, CEO i Natalia Wróbel, Project Manager w agencji marketingowej Dreamlike, opowiedzą podczas Forum Branży Kosmetycznej 2020 o tym, jak zbudować silną markę i jej spójny wizerunek (fot. Dreamlike)

Marketing w warunkach szybko zmieniającej się rzeczywistości. Jak zbudować silną markę i dbać o spójny wizerunek za pomocą działań marketingowych? – to tytuł prelekcji, którą podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej wygłoszą Marta Prochot i Natalia Wróbel z agencji marketingowej Dreamlike.

REKLAMA

Wprowadzenie marki kosmetycznej na rynek w dobie tak silnej konkurencji to potężne wyzwanie. Jeszcze większym jest utrzymanie jej na rynku przez lata, rozwijanie o nowe produkty i brandy, zdobywanie kolejnych pokoleń odbiorców. Do tego potrzebna jest wizja, spójna strategia marketingowa i konsekwencja w działaniu. Tylko marka mająca silne podstawy jest w stanie przetrwać elastycznie dopasowując się do zmiennych warunków – nowych potrzeb konsumentów, przetasowań w kanałach sprzedaży i nagłych zwrotów akcji wynikających z mniejszych lub większych kryzysów.

O tym, jak zbudować silną markę i jej spójny wizerunek za pomocą działań marketingowych w szybko zmieniającej się rzeczywistości – opowiedzą podczas 8. Forum Branży Kosmetycznej Marta Prochot i Natalia Wróbel z agencji marketingowej Dreamlike.

Marta Prochot – CEO w agencji marketingowej Dreamlike, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku marketing i komunikacja rynkowa. Swoje doświadczenie zdobywała jako marketing manager. Przez wiele lat związana z branżą edukacyjną oraz e-learningiem. Specjalizuje się w content marketingu oraz digital marketingu. W pracy ceni sobie zwinne podejście w zarządzaniu, elastyczność oraz zaangażowanie. Dobranie odpowiednich kanałów i rozwiązań do danej branży oraz specyfiki firmy, testowanie postawionych tez, a następnie sprawdzenie tego pod kątem efektywności, to dla niej obowiązkowe punkty w drodze do osiągania celów. Prywatnie pasjonatka natury, podróży oraz storytellingu.

Natalia Wróbel – Project Manager w agencji marketingowej Dreamlike, z wykształcenia marketer. Od ponad 4 lat związana zawodowo z branżą marketingową, głównie w zakresie e-marketingu. Na co dzień zajmuje się kontaktem z klientami, zrozumieniem ich potrzeb oraz dobieraniem optymalnych rozwiązań. Poznając dokładnie sytuację wielu firm zauważa najczęstsze problemy i błędy w zakresie marketingu i kreowania wizerunku marki, a następnie dąży do skutecznego ich wyeliminowania. W pracy swoje decyzje opiera na konkretnych danych liczbowych, które uważa za podstawę podjęcia właściwych decyzji.

Forum Branży Kosmetycznej to to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Co roku uczestniczy w niej około 400 osób – menedżerowie zarządzający firmami kosmetycznymi oraz menedżerowie odpowiadający za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie. W tym roku odbędzie się już 8. edycja Forum, które na stałe wpisało się w kalendarz biznesowych konferencji dla branży kosmetycznej. 
Forum Branży Kosmetycznej ma formułę typowo biznesową. Łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz nowości. Daje możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie, również w ramach aranżowanych spotkań indywidualnych (networking).
Co roku wykłady w części konferencyjnej przygotowują eksperci w swoich dziedzinach reprezentujący m.in. czołowe międzynarodowe instytuty badawcze oraz firmy konsultingowe i doradcze. W panelach dyskusyjnych zasiadają praktycy mający istotny wpływ na kształt kosmetycznego rynku w Polsce. Konferencja podzielona na bloki takie jak: handel i dystrybucja, konsument i trendy, nowe technologie daje pełen obraz kosmetycznego rynku i zachodzących na nim zmian.
Integralną częścią konferencji są targi top produktów, na których partnerzy Forum prezentują swoje marki i ofertę skierowaną do detalu oraz prowadzą biznesowe rozmowy z potencjalnymi kontrahentami.

W tym roku Forum Branży Kosmetycznej 2020 odbędzie się 19 listopada br. w Warszawie, w formule stacjonarnej uzupełnionej o transmisję on-line.

Trwa rejestracja na Forum Branży Kosmetycznej 2020!

Zobacz fotorelację z edycji 2019

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony