REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

PRACA

 

31 marca 2022, 15:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
To nowa organizacja pracy, bardzo się cieszę na takie zmiany – skomentowała założycielka i prezes Sunew Med+, Anna Wochna.

To nowa organizacja pracy, bardzo się cieszę na takie zmiany – skomentowała założycielka i prezes Sunew Med+, Anna Wochna. (fot.materiały prasowe)

SunewMed+ polska firma kosmetyczna wprowadza czterodniowy tydzień pracy. Na razie pilotażowo. Projekt, który zmieni organizację pracy w firmie, ma walczyć z przeciążeniem i utratą motywacji przez pracowników

SunewMed+ polska firma kosmetyczna wprowadza czterodniowy tydzień pracy. Na razie pilotażowo. Po kwietniowych testach zapadną dalsze decyzje.

Firma SunewMed+ poinformowała na swoim kanale w biznesowym portalu społecznościowym, że w kwietniu wprowadza 4-dniowy tydzień pracy. To pilotażowy projekt, który zmieni organizację pracy w firmie, ma walczyć z przeciążeniem i utratą motywacji przez pracowników.

–  Kwiecień jest dla nas miesiącem testowym. Sprawdzimy, jak rozwiązanie sprawdzi się w poszczególnych działach, przede wszystkim w dziale obsługi klienta, gdzie dziewczyny będą się zmieniać. Czy możemy zmieścić całą pracę w ciągu 4 dni? Czy zmusi nas to do nadgodzin? Czy będziemy bardziej wypoczęci czy bardziej zestresowani? Na początku maja podsumujemy nasz eksperyment, wszystkie za i przeciw i zdecydujemy, co dalej – poinformowała firma.

To nowa organizacja pracy, bardzo się cieszę na takie zmiany – skomentowała założycielka i prezes SunewMed+, Anna Wochna.

SunewMed+ to polska firma kosmetyczna, która specjalizuje się w kosmetykach pielęgnacyjnych dla kobiet. Prowadza ją dwie siostry – Anna Wochna i Katarzyna Karwowska-Pytrarczyk. Założyły firmę 15 lat temu, na początku i zaczynały od sprzedaży kosmetyków gabinetowych.  

Czytaj więcej: SunewMed+: Siostry chcą podbić świat 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony